2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.03.13)

1. 2018.02.23 11:03 (prieš 9 mėn.)

indodo parašė:
    Anglis iš tiesų skirta visai kitkam gydyt kažkodėl liaudis ją keistai vartoja... man padeda gulėjimas ir vanduo nuo skrandžio, nes šiaip ten rūgštys ėda - vanduo…

Turiu mvp nuo vaikystes, nejauciu absoliuciai nieko. Tik pervargus sirdis permusineja ir tiek

2. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 9 mėn.
    Kukulytė 14 m. 1 mėn.

2018.02.23 11:08 (prieš 9 mėn.)

pocahontas parašė:
    Turiu mvp nuo vaikystes, nejauciu absoliuciai nieko. Tik pervargus sirdis permusineja ir tiek

Kas yra mvp?

3. 2018.02.23 11:31 (prieš 9 mėn.)

saldutea parašė:
    Aš vakar išdrysau Miramile 1 kartą pasipurkšti. Jis žolelinis, bet labai šlykštus. Visą dieną baisiai dusino nuo gerklės, tai pasipurškus kaip ranka nuėmė pusei die…

Bet kokio šlykštumo šitas purškalas! Aš šiaip viską geriu ką reikia, kažkaip susikaupiu. Šitus bandžiau pasipurkšt prieš kelias dienas tai vos ne apsivėmiau.

4. Mano Meilė 8 m. 7 mėn.

2018.02.23 11:34 (prieš 9 mėn.)

MVP yra mitralinio vožtuvo prolaspas

1
  5. Mano Meilė 8 m. 7 mėn.

2018.02.23 11:35 (prieš 9 mėn.)

Rasyte123 parašė:
    Bet kokio šlykštumo šitas purškalas! Aš šiaip viską geriu ką reikia, kažkaip susikaupiu. Šitus bandžiau pasipurkšt prieš kelias dienas tai vos ne apsivėmiau.……

Na aš vakar irgi ilgai tampiausi pasipurškus

6. 2018.02.23 11:45 (prieš 9 mėn.)

www.informuotaspasirinkimas.lt/?m=1 įkritau į šitą tinklaraštį, propaguojamas natūralus gimdymas, daug informacijos apie gimdymo priežiūrą įstaigose Lietuvoje, akušerinį smurtą ir pan. Nediskutuojant apie natūralus vs nenatūralus gimdymas, įdomu, ar jau gimdžiusioms Lietuvoje teko susidurti su nepagarbiu požiūriu, gal medikai be sutikimo ėmėsi kažkokių procedūrų, pvz skatinimo ar vaisiaus vandenų nuleidimo?

7. 8 m. 2 mėn.

2018.02.23 11:50 (prieš 9 mėn.)

Romanete parašė:
    As ketvirta savaite niekaip gerkles neissigydau. Kosulys nesibaigaintis. Tai nieko labai nera. Daug arbatu, garinimas, isla tabletes. Dar gelomirtolis...

O jums raudona gerklė? Nes man po ligos(daug citrinų arbatos gėriau) atsinaujino refliuksas. Pradėjo skaudėti gerklę nežmoniškai, skausmas pereinantis į ausį, gerklėj lyg kažkas stovėtų, kosulys. Maniau gerklė, bet ji nebuvo raudona. Nulėkiau pas daktarų, pasakė kad refliuksas. Tai dabar žiūriu maistą, mažiau citrusinių. Ir rodos geriau.

8. Mano Meilė 8 m. 7 mėn.

2018.02.23 11:57 (prieš 9 mėn.)

SweetSixteen parašė:
    www.informuotaspasirinkimas.lt/?m=1 įkritau į šitą tinklaraštį, propaguojamas natūralus gimdymas, daug informacijos apie gimdymo priežiūrą įstaigose Lietuv…

Aš gimdžiau kauno klinikose prieš beveik 8 metus, neturiu net pusės blogo žodžio ką pasakyti apie gimdymą priėmusį personalą. Vandenys nubėgo patys, epidūrą darė tik kai aš pati norėjau ir skatino, nes reikėjo - dinginėjo veikla. Na tik dabar prisiminus tikriausiai galiu ant anesteziologo papykti, nes padarė labai stiprų epidūrą - buvau nuo pusės suparaližiuota, dėl ko veikla ir pradėjo stoti... šiuo metu pati dirbu klinikose, tai išsiaiškinau, kad būtent tas anesteziologas yra tinginys ir, kad jam nereikėtų vaikščioti ir prižiūrėti - beveik visoms taip padaro

9. 2018.02.23 11:59 (prieš 9 mėn.)

SweetSixteen parašė:
    www.informuotaspasirinkimas.lt/?m=1 įkritau į šitą tinklaraštį, propaguojamas natūralus gimdymas, daug informacijos apie gimdymo priežiūrą įstaigose Lietuv…

Ką reiškia be sutikimo... jei mato, kad blogėja - ima ir daro... kartais nuo tų teisių ir supermamyčių reikalavimų išeina iš rašto žmonės pagal tą www, su manim elgės turbūt baisiai, bet aš neturiu jokių priekaištų.

3
  10. 2018.02.23 12:02 (prieš 9 mėn.)

saldutea parašė:
    Aš gimdžiau kauno klinikose prieš beveik 8 metus, neturiu net pusės blogo žodžio ką pasakyti apie gimdymą priėmusį personalą. Vandenys nubėgo patys, epidūrą darė ti…

Oho, galit pavardę nors privačiai?

Man anestezės kalbėsena nepatiko, bet atleidau jai, kai nuėmė nesveiką kojos skausmą - vaiks nervą spaudė, buvo beprotnamis. Bet nu iškalbos meno iš sovietbobų neišmuši...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.