2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.03.13)

1. maxi 10 m. 3 mėn.

2018.02.23 12:03 (prieš 9 mėn.)

saldutea parašė:
    Aš gimdžiau kauno klinikose prieš beveik 8 metus, neturiu net pusės blogo žodžio ką pasakyti apie gimdymą priėmusį personalą. Vandenys nubėgo patys, epidūrą darė ti…

2. 2018.02.23 12:08 (prieš 9 mėn.)

SweetSixteen parašė:
    www.informuotaspasirinkimas.lt/?m=1 įkritau į šitą tinklaraštį, propaguojamas natūralus gimdymas, daug informacijos apie gimdymo priežiūrą įstaigose Lietuv…

O kur naudosite tą informaciją?

3. 2018.02.23 12:11 (prieš 9 mėn.)

brigita.ku parašė:
    O kur naudosite tą informaciją?

Kokią?

4. 2018.02.23 12:12 (prieš 9 mėn.)

Emi ly parašė:
    Kas yra mvp?

Mitralinio voztuvo prolapsas

5. Mano Meilė 8 m. 7 mėn.

2018.02.23 12:13 (prieš 9 mėn.)

indodo parašė:
    Oho, galit pavardę nors privačiai?

Dabar jei po teisybei pavardės neatsimenu, bet būtinai sužinosiu ir parašysiu ;) pamenu, kad buvo tamsokas vidutinio amžiaus normalaus sudėjimo vyriškis, o kalba apie jį išėjo kai pradėjom su pažystamu ginekologu kalbėti, tai jis man ir papasakojo apie jį. Aš pažystamo dar kartą perklausiu jo pavardės

6. 2018.02.23 12:14 (prieš 9 mėn.)

SweetSixteen parašė:
    Kokią?

Apie patirtą akušerinį smurtą. Toks keistas klausimas pasirodė iš konteksto. Yra tema td, daug ir smarkiai diskutuota buvo.

7. 2018.02.23 12:20 (prieš 9 mėn.)

brigita.ku parašė:
    Apie patirtą akušerinį smurtą. Toks keistas klausimas pasirodė iš konteksto. Yra tema td, daug ir smarkiai diskutuota buvo.

Naudosiu, kad žinočiau, kas gali būti, kad pasirinkčiau įstaigą, nes gimdysiu pirmą kartą. Paieškosiu tos temos, kur sakote, kol neapkaltino dar niekas supermamyte

2
  8. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.02.23 12:20 (prieš 9 mėn.)

Ar kas zino mums sinupret galima ar ne? Jauciu pareina sinusitas koks.... kol kas dar nieko,baisu kad veliau nepareitu.

9. 2018.02.23 12:22 (prieš 9 mėn.)

SweetSixteen parašė:
    www.informuotaspasirinkimas.lt/?m=1 įkritau į šitą tinklaraštį, propaguojamas natūralus gimdymas, daug informacijos apie gimdymo priežiūrą įstaigose Lietuv…

Manes neklause, ar galiu nuleist vandenis, buvo ziauriai dzin, tik perspejo, kad jau laikas stumt o vandenys nenubege, tai nelabai net atsimenu, su kitu pasauliu bendravau :), dar lyg atsimenu kad sake nuskausminsim pabaigoj, sakiau okey gimdziau santariskese, ten vel vaziuosiu. O siaip nepagarbaus elgesio kaip ir nebuvo, tik vienu metu rekt pradejau, tai gyd taip piktokai sukomandavo tylet :), nu bet nusvito protas tuom syk, atsimeniau kad kai paleidi gerkle raumenys nedirba, jei svelniau butu sakius, tai samones ir nebutu pasieke.
    O siaip bendravimas vyko normaliai, bet pas mane nesudetinga buvo ir vyras kartu buvo.

1
  10. 2018.02.23 12:24 (prieš 9 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Ar kas zino mums sinupret galima ar ne? Jauciu pareina sinusitas koks.... kol kas dar nieko,baisu kad veliau nepareitu.

Galima, bet man geriautai gelomyrtol veikia

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.