2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.03.13)

1. 1 m. 4 mėn.

2018.02.24 12:36 (prieš 9 mėn.)

Paskaitinejau apie ta geli, nu labai graziai raso reiks paklausinet gines

2. 2018.02.24 12:37 (prieš 9 mėn.)

jurmarta parašė:
    Aš tai mielai pabendrauciau ir realiam gyvenime-ypac su kaimynkom?Kurios čia Pilaitėje ar šalia jos gyvena??

As Jurmarta rasiau, kad mes kaiminkos, bet ignoravai

3. 2018.02.24 12:38 (prieš 9 mėn.)

Kilminga parašė:
    As Jurmarta rasiau, kad mes kaiminkos, bet ignoravai

Oi-tikrai neignoravau! Super! Atsils orai gal i pasimatyma??

4. 2018.02.24 12:46 (prieš 9 mėn.)

jurmarta parašė:
    Oi-tikrai neignoravau! Super! Atsils orai gal i pasimatyma??

Butinai

5. 2018.02.24 13:01 (prieš 9 mėn.)

Buvau su dukros gimimu sukūrusi uždarą temą grynai bendramintėms, buvo keli kriterijai - dėl žindymo, miegojimo ir kt, tai buvo smagu kurį laiką bendraut, bet su laiku vis tiek užgeso grupė ir nieko neliko. Pagrindinės buvom iš skirtingų miestų, o tie priverstiniai derinimai kad susitikt - irgi ne kažką... vis tiek tas e-bendravimas yra e-bendravimas. Kai jis iš gyvo nusikelia į fb, tai išeina išlaikyt ryšius. O kai užgimsta ryšys nete, reik stebuklo, kad išsilaikytų tarp bobų tarp mylimųjų lengviau turbūt - yra viltis kažkada ženytis ar dar ką, o ką su draugeška gali tikėtis... reta kuri nori šeimom bendraut ar vyrai stabdžiai būna, taip ir numiršta ryšiai...

o mes kai pažiūrim kasdienybę savo - tai išvis vos spėji mamas aplankyt, o draugams net seniems nėr kada laiko rast. Atidirbi dienas, vakarai šeimai/namams, savaitgaliai pavasario/vasaros/rudens kiemui, sodui, daržui, žiemą ligos ir krč... supranti, kad nieko neveiki, bet laiko neturi niekam

3
  6. 8 m. 2 mėn.

2018.02.24 13:31 (prieš 9 mėn.)

Grįžau ką tik iš pasimatymo su mažyliu ? viskas gerai, auga puikiai. Guli sau pirštuką įsikišęs į burnytę ? pagal ultragarsą esam 17w.5d. Pagal mm 17w.1d. Ligoninėj tvirtino, kad pilvuko gyventojas yra berniukas, o šiandien manobgydytoja sako žiūrėk, nelabai aš ten ką įžiūrėjau, sakau berniukas ane gydytoja sako, koks tau berniukas, kur pimpaliuką matai? ? dabar belieka kovo pabaigos sulaukti,kada vėl lėksiu pas gydytoją. Gal tada tikrai jau žinosim kas gyvena pilvelyje

6
  7. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.02.24 13:38 (prieš 9 mėn.)

indodo parašė:
    Buvau su dukros gimimu sukūrusi uždarą temą grynai bendramintėms, buvo keli kriterijai - dėl žindymo, miegojimo ir kt, tai buvo smagu kurį laiką bendraut, bet su la…

Tai visos temos kazkada uzgesta.Ypac pasijaucia kai dekretas baigiasi arba atsiranda kiti vaikuciai.
    Mes uzsienio mamose gal kokius tris keturis metus prabendravom,su antrojo vaiko bendraamziais gal tris metus su nestumu skaiciuojant.Po to isisuka kas i darbus,kas i mokslus ir tt
    Bet ir tai neblogai,manau...
    O yra kur susipazinom ir iki siol bendraujam ir gyvai

1
  8. 2018.02.24 13:47 (prieš 9 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Tai visos temos kazkada uzgesta.Ypac pasijaucia kai dekretas baigiasi arba atsiranda kiti vaikuciai.

Mano geriausios drauges rastos internete forumuose-kaip ir vyras. Taigi nespjaunu i internetines pazintis?

1
  9. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.02.24 13:57 (prieš 9 mėn.)

jurmarta parašė:
    Mano geriausios drauges rastos internete forumuose-kaip ir vyras. Taigi nespjaunu i internetines pazintis?

As irgi ne

10. 1 m. 4 mėn.

2018.02.24 14:02 (prieš 9 mėn.)

jurmarta parašė:

Mano irgi vyras ir viena drauge is interneto, tai ir as nespjaunu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
40,00 €
38 | 24,6 cm | 5
15,00 €
23 | 14,3 cm
42,86 €
46 | 18 | L