2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.04.18)

1. Aleksandra - Vytaute 11 m. 8 mėn.
    Kristina 24 m.

2018.04.17 15:40 (prieš 7 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:
    ir skiepu ir zindymo

Ir mitybos - zaliavalgiu, vegetaru, mesaedziu

2
  2. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 9 mėn.
    Kukulytė 14 m. 1 mėn.

2018.04.17 15:41 (prieš 7 mėn.)

Mamos su kuo skalbiate naujagimių drabužėlius?

3. 2018.04.17 15:44 (prieš 7 mėn.)

Cosmol parašė:
    Oi, aciu uz idejas! padovanociau ir dviratuku ir zaisliuku ir visko visko, bet.. Jam tik 5 menesiai bus tuo metu, labai mazytis dar smagu, kai didesniuos…

Tokiam mažuliui galima pvz paspirtuką (na tie kūdikiniai ale mašinytės) dovanot ar kažką panašaus (pvz veiklos staliuką), kad mama tuėtų laisvą minutę kavai išgert O man labai patinka mintis kai jau tikrai svečiai nežino ką dovanoti, pvz krikštyjamas visai mažytis kūdikėlis, kuriam nei žaisliukai dar nerūpi, pampersai dovanot ne į temą, rūbeliai kažkaip irgi...svečiai susimeta ir prisideda prie šventės dovanodami pvz krikštynų progą gero fotografo paslaugą ar ilgesnę fotosesiją.O tada tai jau visi patenkinti būna - ir tėvai turi kokybiškas nuotraukas atminčiai ir svečiai daug akimirkų užfiksuotų

2
  4. 2018.04.17 15:48 (prieš 7 mėn.)

Emi ly parašė:

as tai itarkuoju i bugna ukinio muilo tarybinio

5. 2018.04.17 15:58 (prieš 7 mėn.)

jurmarta parašė:
    Nėščia motera Jurmarta nuėjo į biblioteką..Spėkit,kokių ji knygų parsinešė?? Ne,ne apie vaiko priežiūrą ir ugdymą. Ji parsinešė "Egzorcistas" ir "Žmogėdros sode". M…

O man nei skaityt, nei žiūrėt siaubiakų nereikia, užtenka tik užmigti. Kažkoks košmariškų sapnų seansas prasidėjo
    Šiąnakt sapnavau, kad mano dziundzė pradėjo baisiai niežėt, pasižiūriu - ogi gabalais visa irt pradėjo ? nubėgau į tuliką, viskas krist pradėjo, placenta iškrito, iki beibio nebedatraukiau - atsibudau siaube...
    Paglosčiau pilvuką, mažiukas spardos, makaluojas, nusiraminau. Bet tai iš kur tokie sapnai dabar, jopštararai...!?

6. 2018.04.17 15:58 (prieš 7 mėn.)

Emi ly parašė:

ringuvos ukinio muilo drozles i skalbenke arba ukini muila, ten ir kudikis uzpiestas, o paskui paziurejau, kad ir nuo skysto ringuvos skalbiklio nieko, tai perejau prie to.

7. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.04.17 15:59 (prieš 7 mėn.)

Emi ly parašė:

Bent jau kol uk gyvenau,tai pirkdavau toki

https://www.amazon.co.uk/Fairy-Washing-Liquid-Capsules-Sensitive/dp/B074FQNL47

Tik nebutinai amazon,visur ju yra.Ir sitam tikriausiai pirksiuos sita.

8. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 9 mėn.
    Kukulytė 14 m. 1 mėn.

2018.04.17 15:59 (prieš 7 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:
    as tai itarkuoju i bugna ukinio muilo tarybinio

O ringuvis neperkat jau paruošto?

9. 2018.04.17 16:01 (prieš 7 mėn.)

Ingutis. parašė:
    O man nei skaityt, nei žiūrėt siaubiakų nereikia, užtenka tik užmigti. Kažkoks košmariškų sapnų seansas prasidėjo

Eina sau kosmaras, as siandiena sapnavau kad dukrai gyvate koja sugele, traukiau nuodus ir spjaudziau, o jie kaip bega taip bega, niekaip nesibaigia... pabudau ir jau nebereikejo miego
    O ana nakti as Lara Kroft buvau ir su Bondu lektuva gelbejom kai nesilaukiau tikrai tokiu sapnu nebuvo

1
  10. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 9 mėn.
    Kukulytė 14 m. 1 mėn.

2018.04.17 16:03 (prieš 7 mėn.)

monas parašė:
    ringuvos ukinio muilo drozles i skalbenke arba ukini muila, ten ir kudikis uzpiestas, o paskui paziurejau, kad ir nuo skysto ringuvos skalbiklio nieko, tai perejau …

O nereik tų drožlių kažkaip mirkyt, man kažkada vyras nupirko tipo vietoj neutral skalbimo miltelių, betbaš taip ir nepanaudojau, jis kažkada skalbė su jom

T.P.Keberiokst parašė:
    Bent jau kol uk gyvenau,tai pirkdavau toki

Ačiū, pažiūrėsiu, nes įdomu kas dar yra, ko nežinau ir nebandžiau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.