2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.05.30)

1. 2018.05.16 18:58 (prieš 7 mėn.)

Kilminga parašė:
    Man, tai viena tiotka pasake “ka tu vaikeli dayri iki vasaros galo?” Nu, nes lb jau big mamy esu 🙄😤😂

As tave maciau gyvai - iki bombos ar big mamy tau dar labai labai toli ;)

1
  2. 2018.05.16 19:04 (prieš 7 mėn.)

pas mane darbe vien vyrai, tai tie kurie neturi vaiku visko klausineja :))) man juokinga buna tada, prisizvengiam, bet mielai atsakau i visus klausimus

1
  3. 2018.05.16 19:05 (prieš 7 mėn.)

Aš tai dabar lyg tyčia daug nėštukių matau, ir vis įdomu, kiek joms laiko, kaip sekas, ar keliaut nebijo norisi paklaust 😂

2
  4. ** 6 m. 7 mėn.
    * 9 m. 10 mėn.

2018.05.16 19:15 (prieš 7 mėn.)

jurmarta parašė:
    Man Karpenko skyrė šitą

Kai parašėt apie papildus, tai iskart norejau paklaust ar ne coral clubo

5. Aleksandra - Vytaute 11 m. 8 mėn.
    Kristina 24 m.

2018.05.16 19:36 (prieš 7 mėn.)

jurmarta parašė:
    Farfala,ar buvai žindymo kursuose šiandien?

Nebuvau! Nespejau

6. 2018.05.16 19:49 (prieš 7 mėn.)

indodo parašė:
    Aš tai dabar lyg tyčia daug nėštukių matau, ir vis įdomu, kiek joms laiko, kaip sekas, ar keliaut nebijo norisi paklaust 😂

As pastebejau, kad kai laukiausi pirmo sunaus pradejau lb daug niestukiu aplink pastebeti ir db tas pats😁 tiek ju daug aplink, kai nesilaukiau tiek nepastebejau 🤔😁🙈

1
  7. 2018.05.16 20:04 (prieš 7 mėn.)

LoveLife parašė:
    As tave maciau gyvai - iki bombos ar big mamy tau dar labai labai toli ;)

Aciu uz komplimenta, bet zinai kiek zmoniu tiek nuomoniu ir visi, juk privalo issakyti,nesvarbu, kad man hormonai siaucia ir nelb ydomi ta nuomone 🙄😂

8. 2018.05.16 20:12 (prieš 7 mėn.)

Koks keistas jausmas siandien aplanke 🙈 kadangi jau nusipirkom vezima, tai sugalvojau nusipirkt ir visus priedus jo naudojimui. Ir iejus i vaiku prekiu parduotuve pasijauciau lyg netureciau teises ten but. Net susigedau, kaip paaugle sexo reikmenu parduotuvej 😂 tai nedrisau paklaust pardavejos patarimo
    Jus man pasakykit ar reikia atskiros pagalveles vezimui ar naudojat ta pacia os lovytes? Pradzioj kaip suprantu pagalve visak nereikalinga. Nusipirkau megzta pleduka, kad pridengt kedutej ar lopsiuke kol dar nebus salta. Bet ar kazkas panasaus i paklode reikalinga? Jeigu as paklociau flaneline medziagyte, tiktu ar nelabai patogu vaikuciui?

9. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.05.16 20:14 (prieš 7 mėn.)

_fajnulka_ parašė:
    Koks keistas jausmas siandien aplanke 🙈 kadangi jau nusipirkom vezima, tai sugalvojau nusipirkt ir visus priedus jo naudojimui. Ir iejus i vaiku prekiu parduotuve p…

As naudojau paklodyte ir jokiu pagalveliu.Uzklotelis pagal ora.Bet kadangi maniskiai mazai tame vezime buvo tai patirties daug neturiu.

1
  10. 2018.05.16 20:40 (prieš 7 mėn.)

indodo parašė:
    Per sunku įsimint ir be tel suskaičiuot 😂 daba jau aišku, kad lipsiu tuoj į 7 mėn ir ramu

Tada paimkite nymatoma gimdymo diena ie tiesiog kiekviena menesi ta diena kaip atskaitos taskas naujo menesio ir vsio tarkim gimdyt 15ta rugpjucio, tai sakau kad nuo 15 geguzes suejo 6 menesiai tikslumas vis vien aplinkiniams nera butinas :)))

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.