2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.05.30)

1. 2018.05.21 19:30 (prieš 4 mėn.)

Kazkaip visos lankomes pas gydytojus, nestumai priziurimi, bet panikos daugiau nei reikia, ne visos pagal viena kurpaliu austos, visom skirtingai, tai pasitikekim savo giniais arba keiskim ir nesilyginkim ;)
    p.s. man kaklelio irgi dar nieks netikrino, gal nebent per echo paziurejo, bet nepranese, o su pirma irgi 35 sav tik paziurejo, kai eme tepineli

3
  2. Liūtė 7 sav. 6 d.
    Liūtas 7 m. 2 mėn.
    Dvynys 13 m. 3 mėn.

2018.05.21 19:40 (prieš 4 mėn.)

Leya parašė:
    Ar kuri planuoja atostogas vasara? Sugalvojom kad gal prie juros bent LT nuvaryt. Tik kad bus man 34-35 savaite. Kaip manot, ne per gerai cia sumasciau? 😂

O kas čia blogo? Aš po Dainų šventės irgi planuoju į pajūrį, jei tik su dabartiniu mažuoju viskas bus gerai...Bus 35-36 sv.

3. 2018.05.21 19:57 (prieš 4 mėn.)

Imper parašė:
    Aš irgi planuoju liepos vidury pasibūt pajūry, tik va galvoju ar susikrovus vežtis krepšį, jei kartais kas, ar tikėtis spėti grįžt

As tikiuosi, kad gimdymas anksciau rugpjucio neprasides 😁 dar reikalu pilna susiplanavus susitvarkyt 😁

4. 2018.05.21 20:02 (prieš 4 mėn.)

zabukas parašė:
    O kas čia blogo? Aš po Dainų šventės irgi planuoju į pajūrį, jei tik su dabartiniu mažuoju viskas bus gerai...Bus 35-36 sv.

Na nieko blogo...tik tos savaites taip baisiai greitai tirpsta
    as esu is tu, kur tikisi iki termino istempti gimdyt anksciau laiko nenoriu..nebent pora dienu anksciau nes zinau i pabaiga ten jau sunku darosi

5. Dukriukas :) 2 mėn. 1 d.
    Dukriukas 6 m. 5 mėn.
    Sūnus 9 m. 7 mėn.

2018.05.21 20:41 (prieš 4 mėn.)

Silent parašė:
    Nu nezinau, man su pirmu kakleli tikrino viena karta ten 34 ar kazkuria savaite, kai eme streptokoko tyrima tai tuo paciu (ir tikrai ne su echoskopu..). Kita karta …

Jus gal poliklinikoj lankotės?

6. 2018.05.21 20:46 (prieš 4 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Jus gal poliklinikoj lankotės?

Nu ne
    Su pirmu lankiausi Antakalnio motinystes centre
    Dabar KKGN

7. Dukriukas :) 2 mėn. 1 d.
    Dukriukas 6 m. 5 mėn.
    Sūnus 9 m. 7 mėn.

2018.05.21 20:49 (prieš 4 mėn.)

Silent parašė:
    Nu ne
    Su pirmu lankiausi Antakalnio motinystes centre

As dabar motinystės centre. Aki uzmeta kiekvieno vizito metu i vandenų kiekį, i kakleli. Kaip ten maze gyvena. Trunka trumpai, bet visada suziuri tokius dalykus gal nuo mediko priklauso.. gal kad trečias nėštumas..
    Nors gal greiciau medikai skirtingi- vieni pasakoja koks ten tas kaklelis ir pan, o kiti pažiūri viskas ok- ir baigta, tiek ziniu...nes keli būdai paziuret ji, ne tik per apacia o paprasčiausiai per virsu kai eko daro

1
  8. 2018.05.21 20:52 (prieš 4 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    As dabar motinystės centre. Aki uzmeta kiekvieno vizito metu i vandenų kiekį, i kakleli. Kaip ten maze gyvena. Trunka trumpai, bet visada suziuri tokius dalykus g…

Vandenis tai taip, kiekvieno vizito metu pamatuoja ir visada net pasako, kad pakankamai ju . Siaip nors lankausi pas skirtingus gydytojus pirma karta ir dabar, bet ziuredami visada papasakoja, ka tikrina ir, koks ten vaizdas (echo daro kiekvieno vizito metu).

9. Dukriukas :) 2 mėn. 1 d.
    Dukriukas 6 m. 5 mėn.
    Sūnus 9 m. 7 mėn.

2018.05.21 20:54 (prieš 4 mėn.)

Silent parašė:
    Vandenis tai taip, kiekvieno vizito metu pamatuoja ir visada net pasako, kad pakankamai ju

Manau pažiūri kai vandenų kiekį tikrina, juk eko daro. Tai tuo pačiu metu, brukstelna su ekoskopu pilvo apačioje ir turi skaičių kiek jis ir pan, mato ar trumpeja ar atsiverineja

10. 2018.05.21 20:56 (prieš 4 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Manau pažiūri kai vandenų kiekį tikrina, juk eko daro. Tai tuo pačiu metu, brukstelna su ekoskopu pilvo apačioje ir turi skaičių kiek jis ir pan, mato ar trumpeja a…

Could be

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.