2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.05.30)

1. 2018.05.24 15:32 (prieš 4 mėn.)

pocahontas parašė:
    Jeigu namie augintum, butu tas pats bet tai is taves juk kiek ismoktu

Oi ne, aš lb nervuota nieko gero iš manęs neišmoktų

2. Sūnus 7 m. 8 mėn.

2018.05.24 15:34 (prieš 4 mėn.)

Planuoju sūnų į Valdorfo mokyklą leisti, idomu kaip čia bus bet kažkaip jaučiuosi rami

3. 2018.05.24 15:37 (prieš 4 mėn.)

Hedit parašė:
    Planuoju sūnų į Valdorfo mokyklą leisti, idomu kaip čia bus bet kažkaip jaučiuosi rami

Tai eilę atstovėt svarbiausia, o visa kita šaunu

4. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 7 mėn.
    Kukulytė 13 m. 10 mėn.

2018.05.24 15:38 (prieš 4 mėn.)

indodo parašė:
    Truputį knisa, kad auklės vis pabrėžia, kad mažiukai tai iš didesnių mokos, o apie didžiausius nėr ką salyt 😂

O mūsų kaip tik didiesiems, primena, pameni sako kai tu buvai toks mažytis va tas ir tas tave globojo, dabar jau tu užaugai ir tu turi taip pat padėti. Taip pat kai mažieji nesąmones daro, vyresniuosiu moko susitvardyti suprasti, priimti juos, nežinau, man kažkaip ten viskas tobula. Norėčiau aš eit pasimokyt pas mokytoją tokio bendravimo ir kantrybės.

5. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 7 mėn.
    Kukulytė 13 m. 10 mėn.

2018.05.24 15:42 (prieš 4 mėn.)

Egllea parašė:
    As snd buvau vizite, pamatavo pilva, spaudima, sirdutes paklause. Tik nusiminiau kad echo nedare, kazkaip tikejaus pamatyt 😯 bet pasake kad nepriklauso, o nusiskund…

Aš buvau antradienį, o tai sakau echoskopas? Nori sako galim pažiūrėt, bet po poros savaičių pilnas bus ir po to jau nuo 36 sav stebėsim prieš gimdymą tave Pamiršo per vizitą net pilvo nepamatavo O dėl svorio nieko nesako, kažkada užsiminė, kad Jūs moterys vakarais vis valgot to kas nerekomenduojama, tai pasijuokėm su akušere, kad ką padarysi kad vakarais tų vaisių norisi

6. Sūnus 7 m. 8 mėn.

2018.05.24 15:45 (prieš 4 mėn.)

indodo parašė:
    Tai eilę atstovėt svarbiausia, o visa kita šaunu

Pas mus eilių nėra

Kątik prikirtau braškių su pienu, nu ir kas ryte man skanu daržovės, o vakare uogos

7. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 7 mėn.
    Kukulytė 13 m. 10 mėn.

2018.05.24 15:47 (prieš 4 mėn.)

Hedit parašė:
    Pas mus eilių nėra

O jergau db noriu braškių su pienu

8. 2018.05.24 15:52 (prieš 4 mėn.)

Emi ly parašė:
    O mūsų kaip tik didiesiems, primena, pameni sako kai tu buvai toks mažytis va tas ir tas tave globojo, dabar jau tu užaugai ir tu turi taip pat padėti. Taip pat kai…

Tokių detalių aš nžn iš darželio, tikiu, kad irgi gražiai kalba

9. 2018.05.24 15:53 (prieš 4 mėn.)

Emi ly parašė:
    O jergau db noriu braškių su pienu

Aš visada grietinėlę pilu kuo tirštesnę... ir cukriukooo... šnd tris indus sukirtau

10. Sūnus 7 m. 8 mėn.

2018.05.24 16:13 (prieš 4 mėn.)

indodo parašė:
    Aš visada grietinėlę pilu kuo tirštesnę... ir cukriukooo... šnd tris indus sukirtau

Aš visąlaik taip darydavau, o šiemet norisi gaiviau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.