2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.05)

1. U 9 m. 7 mėn.
    M 16 m. 3 mėn.

2018.06.19 01:18 (prieš 6 mėn.)

Aha mane irgi vyras "nudziugino" kad knarkiau nakti , tai sakiau cia specialiai kad tu prie triuksmo naktim iprastum is anksto

2
  2. 2018.06.19 05:49 (prieš 6 mėn.)

Braske35 parašė:
    As irgi siandien is vienos vaistines dali atsiemiau uzsakytu higienos prekiu, atsiemiau sauskelniu geresniu poka,pabandymui lidlines uzgriebiau,dsr uzsukau poros pa…

Mes šeštadienį nusipirkom vezimeli camarelo sirion ir lovyte gariūnų turguje. Vežimėli ten net 70 € pigiau radom nei Klaipedodos turguje

3. 2018.06.19 06:34 (prieš 6 mėn.)

indodo parašė:
    Aš jau pajudėjau ta linkme - atsispausdinau savo senąjį ir tris čia dėtus sąrašus, ryt suvesiu viską į vieną irrr galėsiu pradėt pirktis/rinktis viską

Cia kaip spargalkes mokykloj prasyt, bet gal pasidalinsit galutiniu sarasiuku?

4. 2018.06.19 07:21 (prieš 6 mėn.)

Megann parašė:
    Jei vaikiukas žemyn galva, tai kurioj vietoj juntami žagsuliukai?

Mano apsivertus, tai jaučiu labai įdomiai, taip į užpakalio pusę nu grynai kaip subinėj kas spragsėtų 🤣

Nyana parašė:
    Mamos, ar planuojat savo leliukus skiepyti nuo meningokokines B tipo infekcijos?

Taip. Dėl hepatito B tik neapsisprendžiau, jei nuspręsiu neskiepyti, reikėtų mum su vyru pasidaryti kraujo tyrimus.

T.P.Keberiokst parašė:
    Ziurekit,musu vaikiukai dar nebus dideli labai kai bus ziema.Visiskai neturiu tame supratimo.Jau ugtelejes mazasis buvo kai atvykom.

Mano gimus lapkritį, tai dėdavau kombį flysinį ir pledą flysinį jei reikia. Bet aš už tai, kad kuo mažiau rūbų, tikrai plonai rengdavau, nemėgstu jokių vilnonių drabužių, pledų, vokelių, man iškart atrodo, kad vaikas šus juose..o vokelis (flysinis) man labai pasiteisino į sportinę dalį, poto rogėms.

Kalila parašė:
    O kokio dydzio rubelius imat i gimdymo namus?

52-56cm. O jei ką vyrui parodysiu kur yra didesni padėti, kad reikalui esant atveštų, taip ir su pirma dariau. Gimė 52cm, tai ir tuose 56cm lengvai skendo.

5. 2018.06.19 08:09 (prieš 6 mėn.)

granta parašė:
    Kaip suprast savu purvint?😂

Nu nenoriu kd prikakotu, prasisiotu, atpiltu ir man tektu skalbti grizus. Bent su pirmu man patogu buvo, kad jie savais rubais renge, nes buvo, kad i dien 3kart keite..

1
  6. 2018.06.19 08:09 (prieš 6 mėn.)

indodo parašė:
    O mažyly savo neleidžia uždėt? Ar gali rinktis tarp savo ir jų?

Nemanau, kad gali uzdraust bet man tiesiog patogiau ju rubais

1
  7. 2018.06.19 08:21 (prieš 6 mėn.)

Pfu pfu mum tai nieko skalbt ir neprireike ligoninej jei atmintis neapgauna kitos mamos kam nelaime tai iskarto pramuiluodavo ir svariai dziudavo dausinej ant gyvatuko.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.06.19 08:28 (prieš 6 mėn.)

jurmarta parašė:
    Ar jūs nepradėjot knarkt nėštumo metu?

Pradejom ir mes knarkti... siaubingai,kartais net pati issigastu bemiegant

9. Kristijonas 8 m. 9 mėn.

2018.06.19 08:33 (prieš 6 mėn.)

Labas rytas 🌷 nu kazkokia nesamone rytais man.kaip tradicija jau 4 val.pabundu taip sysiu noredama,kad vos speju nubegt. Matyt pusle belekaip perpildyta buna, kad net skauda. 😩

10. 2018.06.19 08:43 (prieš 6 mėn.)

AuBart parašė:
    Mes šeštadienį nusipirkom vezimeli camarelo sirion ir lovyte gariūnų turguje. Vežimėli ten net 70 € pigiau radom nei Klaipedodos turguje

O kiek kuras kainavo pirmyn atgal suvažinėt?

vofo parašė:
    Cia kaip spargalkes mokykloj prasyt, bet gal pasidalinsit galutiniu sarasiuku?

Kad labai individualu... aš daug ką turiu iš seniau, nes ten toks bendrinis pirmakartės sąrašas, daug ko ir neperku, pvz chalato į ligoninę, nes nemėgstu jo... pasidalint tai galiu, bet ar bus naudos?

Rasyte123 parašė:
    Mano apsivertus, tai jaučiu labai įdomiai, taip į užpakalio pusę nu grynai kaip subinėj kas spragsėtų 🤣

Hm, man užupakaly baksnoja dažnai, visir man baksnoja, visur jaučiu, tai poza nenusakoma, nors per echo visad sėdi

monas parašė:
    Pfu pfu mum tai nieko skalbt ir neprireike ligoninej jei atmintis neapgauna kitos mamos kam nelaime tai iskarto pramuiluodavo ir svariai dziudavo dausinej ant gy…

Man ir lyg nieko nereikėjo skalbt... arba nesureikšminau o mažyly kaži kokie tie rūbeliai iš serijos kaip suaugusių pižamos klinikose? ar normalesni kokie...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.