2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.05)

1. 2018.06.21 19:46 (prieš 5 mėn.)

CarMELA parašė:
    Iš kur pas jus tie neišsemiami rūbų klodai?
    Pas mus aplinkoje kaip tyčia nėra kam ko perleist pati perku labai saiking…

Taigi visi aplink turi krūvas tų išaugtų vaikiškų rūbų ir neturi kur kišt😁Nes visos mamos žiūriu kaip taisyklė prisiperka per daug ir net nespėja pranešiot,o jau išaugta

2. 2018.06.21 20:01 (prieš 5 mėn.)

jurmarta parašė:
    Vakar parsivežiau dar du maišus rūbų..OMG! Nežinau jau kur viską kišt😂. Ir žalio supratimo neturiu,kurie kokio amžiaus vaikui😁

O gal ant kai kuriu kuriuos seniau turi, bus parasyta skaicius? As tai pvz pridedu/ uzdedu ant virsaus neaisku ruba ir taip " primatuoju". O siaip va :
    56 dydis - (1men) (4kg) t.y. 56-62 1-3 men ir t.t.
    62 dydis - (3men) (5-6kg)
    68 dydis - (6men) (7-8kg)
    71 dydis - (9men) (8-9kg)
    74 dydis - (12men) (9-10 kg)

1
  3. 2018.06.21 20:01 (prieš 5 mėn.)

jurmarta parašė:
    Blyn aptikau savo Sodros psl. nesamonę-gyd. išrašė man biuletenį iki šiandienos,o į dekretą išleis tik pirmadienį..Tai gi ryt dar darbo diena,kaip ją apiformint-pra…

Įmanoma, man buvo dekretą išrašius blogai, tai gavo pataisyt atbuline data

4. 2018.06.21 20:11 (prieš 5 mėn.)

O aš rūbus dedu 56-62 į vieną ikea kašį, 68-74 į kitą kašį, visus didesnius išvežiau pas mamą į spintą savo seną, nes jų reiks bene pp metų ir nedėlioju tikrai pagal bodis ar kelnės. Pagal dydį man aiškiau. Nereik klaidžiot tarp bodžių, kur 56, kur 68...

1
  5. 2018.06.21 20:12 (prieš 5 mėn.)

Nu o šnd, panašu, ir aš atsiminiau mmm pojūčius blemba. Nepatiko......

6. 2018.06.21 20:16 (prieš 5 mėn.)

Ai beje, pastebėjau jau kurį laiką, kad ant savaičių vertimosi man būna lb keistų skausmelių... o ryt verčias man savaitės. Ir po sumaudenimo visad malasi labai vaiks ir sysiot lb užsimanau

7. 2018.06.21 20:19 (prieš 5 mėn.)

indodo parašė:

Man vakare is vis siandien kazkokie keisti pojuciai... einu gulet...

8. Sūnus 7 m. 10 mėn.

2018.06.21 20:37 (prieš 5 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:
    Jei skirs, paprasykit kad israsytu recepta KOMPENSUOJAMA. Nes nuo sausio sis vaistas tapo kompensuojamu. O as nuvariau su paprastu receptu, pakisau pasa kompensuoja…

Ačiū, bandysim prašyti

Aš kaip indodo mėgstu susidėti pagal amžių, kai išauga, traukiu didesnius dabar dar nežinau kaip darysiu, nes nieko neturiu - tik kelis rūbus pradžiai, kelis palikimo (pasiėmiau dėl kiekio), o kur sudėti dar išvis neturiu nepasiruošus mamytė visai

9. 2018.06.21 20:39 (prieš 5 mėn.)

zabukas parašė:
    Kaip tai? Jei biuletenis iki šiandien, tai ryt į darbą

Oj..atsiprasau, ne taip perekaiciau.. Reiktu paprasyt, kad pratestu.. Nes viena diena dirbt nei sis, nei tas

10. 2018.06.21 20:44 (prieš 5 mėn.)

indodo parašė:
    O aš rūbus dedu 56-62 į vieną ikea kašį, 68-74 į kitą kašį, visus didesnius išvežiau pas mamą į spintą savo seną, nes jų reiks bene pp metų ir nedėlioju tikrai p…

Liuks! Reik ir man i ikea!

indodo parašė:

Aha.. jauciam tai vienà tai kità. .

indodo parašė:
    Ai beje, pastebėjau jau kurį laiką, kad ant savaičių vertimosi man būna lb keistų skausmelių... o ryt verčias man savaitės. Ir po sumaudenimo visad malasi labai vai…

To nepastebejau, bet kai pasikrutina zemiau tai puslei shakes. :)!

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.