2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.05)

1. 2018.06.23 17:41 (prieš 3 mėn.)

jurmarta parašė:
    Man tas pats..Bijau net pajudėt..Galvojau nakčiai varyt į Jonines į Kernavę-panašu paparčio žiedo ieškosiu lovoj😁-visą dieną horizontalioj padėty

Aš duše meditaciją prasivedžiau. Relax muziką įsijungus bandžiau max atsipalaiduot ir paleist baimes kažkokias. Nes kartais atrodo kad koks skausmas ar maudimas labiau psichologinis. Gal pavargstam mes ar šiaip kažkas kito nebūtinai blogiausio kažkaip taip apgavau save

1
  2. 2018.06.23 17:51 (prieš 3 mėn.)

jurmarta parašė:
    Man tas pats..Bijau net pajudėt..Galvojau nakčiai varyt į Jonines į Kernavę-panašu paparčio žiedo ieškosiu lovoj😁-visą dieną horizontalioj padėty

Mano Jonines irgi lovoje, atsikeliau ryte lyg gimda sutraukta, o dar paryciais kaip dejo meslungis abi kojas traukt galvojau pagimdysiu 😳🙄. Begau magnio gerti ir seip einu susirietus kaip senute snd, pilva maudzia, pramiegojau puse dienos, issiskalbiau, vyrui dar valgyt padariau ir finish, guliu ir noriu vysniu 😤😂🤰🏻

3. 2018.06.23 17:51 (prieš 3 mėn.)

CarMELA parašė:
    Aš duše meditaciją prasivedžiau. Relax muziką įsijungus bandžiau max atsipalaiduot ir paleist baimes kažkokias. Nes kartais atrodo kad koks skausmas ar maudimas…

Reiktų tą meditaciją įvaldyt iki gimdymo😂-gal pavyktų nuo skausmo mintis nukreipt..į kokius Kanarus😂

4. 2018.06.23 17:58 (prieš 3 mėn.)

Uzsisakiau is h&m maitinimo palaidines, deja M dydis per didelis, gal kazkas noretu perimti? Buvo 24,99 eur, dabar 16,99 eur

5. 2018.06.23 18:07 (prieš 3 mėn.)

Kas cia siandien visoms su tuo pilvo kietejimu... mano irgi nuo judesio ir prisilietimo visa diena susitraukia... jei negeres pirmadieni reiks ginei skambint 🤔

6. 2018.06.23 18:24 (prieš 3 mėn.)

kima parašė:
    sveikos mamytes,labai retai rasau cia ,nors seku viska .. gal labai nepyksite jei paklausiu

Na zinokit as tai buciau nerami, vaziuociau i ligonine...siaip istiria pati skysti iŕ iskart pasako ar vandenys, net be echo, man buvo su pirmu nestumu kai nubego 26 sav, tai jausmas lyg ilgai ir is leto bego skystis, pati nesupratau ar slapimas, bet pasirodo vandenys, todel vaziuociau tikrintis tiesiog kitur 🤔

7. 2018.06.23 18:31 (prieš 3 mėn.)

kima parašė:
    Na jei daugiau nebegs gal nieko blogo tada... Net nezinau ka ir galvot... Nes prisysiot dar du paketus paskui tai manau ,kad puslej tiek sysiaus nebutu buve dar pri…

As Jusu vietoj vel vaziuociau. Pas kita gyd papulsit gal. Patirstinkit spalvas, kad skauda ar dar kas, nes dabar pati nezinot kas yra

2
  8. 2018.06.23 18:38 (prieš 3 mėn.)

ivaauk parašė:
    418 vaiko pinigai gimus vaikui, tie keli simtai, o dekreta paskaiciuoja uz 4 menesius - kaip uz darba. Tai tarkim uzdirbat ~400 per menesi, tai ir paskaiciuos ~400 …

Na as dirbau su individualia veikla, mokejau mokescius nuo 400 eu, bet kazkaip gavau apie 700 eu, tai negi puse sumos mokesciams???

9. Gabrielius 5 sav. 5 d.

2018.06.23 18:46 (prieš 3 mėn.)

Aiste T. parašė:
    Na as dirbau su individualia veikla, mokejau mokescius nuo 400 eu, bet kazkaip gavau apie 700 eu, tai negi puse sumos mokesciams???

Del individualios veiklos tikrai nieko nezinau zinokit zinau tik kai dirbi pas darbdavi ir turi staza, - nes tokia mano situacija

10. 2018.06.23 19:07 (prieš 3 mėn.)

jurmarta parašė:
    Santarose paskaitoj sakė,kad lyg dabar prieš gimdymą klizmų nestato Ar tai reiškia,kad gimdyvės apsiš... gimdymo metu?😲

Mano dvi draugės gimdė apsiši...sios. Viena sako, aš akušerei sakau, aš labai noriu į wc, jai sako, jau viskas vietoj padaryta tai iš tos gėdos jai ir stumt nebeišėjo

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.