2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.05)

1. 2018.06.24 21:20 (prieš 5 mėn.)

jurmarta parašė:
    Man teks liepą pragulėt,nes labai noriu datraukt iki rugpjūčio..O jei duos dievas datraukt-tada jau nebijosiu prieš laiką gimdyt ir galėsiu pradėt tūsintis😂😂…

O tai iš kur mintys, kad nedatrauksit?

Sigeles, sveikinimai sulaukus dukrytės ir kaip džiugu, kad viskas ok

2. 2018.06.24 21:24 (prieš 5 mėn.)

sigeles parašė:
    Merginos stebėjau jūsų grupė nuo pradžių, tikrai prisiaikiau daug patarimų kai reikejo net ir neisiterpdama.

Sveikinimai! 🎈 Svarbiausia, kad mažylei viskas gerai būtų. Ateina gi jie, kai jiem patiems laikas... Džiugu, kad laiku sureagavot ir daktarai likimo valiai nepaliko

O aš pirmąkart prekinaus Wish puslapy... Gavau tokį grožiuką Dydį rašo 70, tai teks dar ilgėliau palūkėt, kol galėsiu savo superherojų papuošti

5
  3. ** 6 m. 7 mėn.
    * 9 m. 10 mėn.

2018.06.24 21:25 (prieš 5 mėn.)

Man gine ir vis kalbėjo nuo pradžių, kad trečio laukiuosi, kad gali tekt gimdyt gerokai anksciau... ir tos mintys nori nenori pasiseja nors joms pagrindo tuo metu net nebuvo.. kažkoks toks susiformavęs gal vaizdas, tendencijos ir gal leptelejo keletą kartu... tai man ir kazkaip kiekviena savaitele su atodūsiu vidiniu :))) smutkes sukrautos reikalui esant, tikiuos neprireiks iki mūsų gražios datos

4. 2018.06.24 21:26 (prieš 5 mėn.)

sigeles parašė:
    Merginos stebėjau jūsų grupė nuo pradžių, tikrai prisiaikiau daug patarimų kai reikejo net ir neisiterpdama.

Joninių proga dovana aukit ir stiprėkit

5. 2018.06.24 21:30 (prieš 5 mėn.)

sigeles parašė:

Nuosirdziausi sveikinimai!!!

6. 2018.06.24 21:32 (prieš 5 mėn.)

sigeles parašė:

Sveikinu! Kaip fainai. Džiugu, kad mažylei viskas ok, pati kvėpuoja. Saldaus pienuko!

Labai gerai kažkuri parašė, kad tie lūkesčiai ankščiau pagimdyti paskui taaip prailgina tas paskutines laukimo savaites, kurios ir taip nėra lengvos. Tai siūlyčiau leisti gyvenimui tekėti sava vaga, o jei jau bus ankščiau, reiškias taip turi būti aš irgi galvojau, kad bus ankščiau, o pagimdžiau 3d po termino. Dabar nusiteikus, kad liko 5sav. Taip ir skaičiuoju bet aišku būtų fainai už 3sav pagimdyt

7. 2018.06.24 21:37 (prieš 5 mėn.)

Ar tik nebus didžioji dalis rugpjūtinukių liepinukėm😊

2
  8. V 9 m. 8 mėn.

2018.06.24 21:41 (prieš 5 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Man gine ir vis kalbėjo nuo pradžių, kad trečio laukiuosi, kad gali tekt gimdyt gerokai anksciau... ir tos mintys nori nenori pasiseja nors joms pagrindo tuo metu n…

Kodėl trečiam didesnė tikimybė anksčiau gimti?

9. 2018.06.24 22:02 (prieš 5 mėn.)

sigeles parašė:

Didziausi sveikinimai, daug pienuko ir ramiu nakteliu🌺🎉

10. 2018.06.24 22:02 (prieš 5 mėn.)

jurmarta parašė:
    Ar tik nebus didžioji dalis rugpjūtinukių liepinukėm😊

Jurmarta mes gimdom paskutines, jokiu liepinikiu 🙈😳😂🤰🏻

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.