2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.05)

1. Karilė ❤️ 4 mėn. 6 d.
    Karoliukas:) 5 m. 8 mėn.
    Kajus 7 m. 7 mėn.

2018.06.24 23:22 (prieš 5 mėn.)

Na mamytes kaip jaučiatės?

2. Karilė ❤️ 4 mėn. 6 d.
    Karoliukas:) 5 m. 8 mėn.
    Kajus 7 m. 7 mėn.

2018.06.24 23:24 (prieš 5 mėn.)

Aaurelija parašė:
    Aš abu pernešiojau. Gimdymai lengvi buvo. Trečią tikiuosi anksčiau, nes ir mažą panešiot tenka ir TA buitis.. Nebeturiu malonumo ilgiau gulinėt, kaip buvo su viduri…

Liks su tėčiu namie o aš su greitąją į ligoninę

3. 2018.06.24 23:28 (prieš 5 mėn.)

Aaurelija parašė:
    Aš abu pernešiojau. Gimdymai lengvi buvo. Trečią tikiuosi anksčiau, nes ir mažą panešiot tenka ir TA buitis.. Nebeturiu malonumo ilgiau gulinėt, kaip buvo su viduri…

Skambinsim mociutei, netoli gyvena 5 min kelio nuo musu, o ligonine mums nuo namu 2-3 min

4. 2018.06.24 23:29 (prieš 5 mėn.)

Aaurelija parašė:

As kviesiu mama pas save, kad su dukra butu po to dukra pasiims pas save ziuresim kada prasides viskas: ar nakti ar diena

5. 2018.06.24 23:36 (prieš 5 mėn.)

Sauly parašė:
    Liks su tėčiu namie o aš su greitąją į ligoninę

Va tas ir manęs laukia vienai vykti o taip norisi kad vyras sale būtų nes per pirmą gimdymą buvo visokių reikalų ir jo palaikymas buvo tiesiog reikalingas ir ta tiesiogine prasme laikė koją kol aparatai vaikuj ant galvos buvo tai net nzn jo laukti dabar mus jo tėvai pavedė turėjo atskristi bet... Kaip čia sako sūnaus vaikai tai tik vaikai... O jai būtume zinoje tai būtume mano mamai anksčiau bilietus nupirkus... Žodžiu likom tryse o greit jau būsim keturiese

6. 7 m. 9 mėn.
    10 m. 10 mėn.

2018.06.24 23:37 (prieš 5 mėn.)

granta parašė:
    Galdar priklauso koks amziaus skirtumas tarp vaiku

Tarp maniskiu 3-4 metų skirtumas .

Aaurelija parašė:
    Aš abu pernešiojau. Gimdymai lengvi buvo. Trečią tikiuosi anksčiau, nes ir mažą panešiot tenka ir TA buitis.. kokie jūsų planai prasid

Likus 4 savaitėm iki gimdymo močiutė atskris

7. 2018.06.24 23:37 (prieš 5 mėn.)

Uk Mamytės ką jūs dedates kai vyksite gimdyti?!

8. 2018.06.24 23:40 (prieš 5 mėn.)

O Pas mane toks kuriozas .... Draugės berniukas susirgo vejaraupiais o mes kaip tik buvom vienam vakarėlyje tai laukiu kol manasis susirgs ... Tikiuosi persirgs iki mažosios gimimo... Ačiū dievui man imunitetas nes maža sirgau ...

9. V 9 m. 8 mėn.

2018.06.24 23:41 (prieš 5 mėn.)

aldzenj parašė:
    Va tas ir manęs laukia vienai vykti o taip norisi kad vyras sale būtų nes per pirmą gimdymą buvo visokių reikalų ir jo palaikymas buvo tiesiog reikalingas ir ta tie…

Dar nevėlu nupirkti bilietus mamai. aš mamos prašiau, kad antrą naktį pabūtų su manim palatoj (jei privačią gausim).

Ir mano anyta netoli gyvena, o VGN už 20 min. kelio. Turėtume spėt.

1
  10. 2018.06.24 23:44 (prieš 5 mėn.)

Aaurelija parašė:
    Dar nevėlu nupirkti bilietus mamai. aš mamos prašiau, kad antrą naktį pabūtų su manim palatoj (jei privačią gausim).

Tai jau darbe jį visam rugsejuj pasiėmė atostogas ir tam perioduj užsakyti bilietai. Tai nelabai išeina dabar jai imti atostogas... Ech... Nieko kaip nors gal kokia drauge galės aišku ne vyras bet vis kažkas mes juk moterys 9 mėnesius Viska istveriam manau ir tai istversim

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.