2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.05)

1. 2018.06.25 11:40 (prieš 5 mėn.)

indodo parašė:
    Skalaut tai galima, aš dar bandžiau išmokt prasiplaut nosį su druska - niekaip nepavyksta ieškojau spec tokio piltuvėlio įsigyt, yra jų ajurvedinėse pardėse tik.…

As is aliexpress uz pora eur parsisiunciau, netipot vadinas. Man super patinka sitas metodas galima ir arbatinuka panaudot jei yra tinkama nosyte. Tik turi but nosis atsikimsusi nors kiek.

2. 2018.06.25 11:42 (prieš 5 mėn.)

indodo parašė:
    Aš siūlyčiau "sužinojus" neskubėti. Labai daug parodo tolesni žmogaus žingsniai - ar atgaila tikra, ar apsimestinė. Ar yra jam pačiam iniciatyva gilintis į nuėjimo …

Na, tam yra brandus poziuris i gyvenima.. atsakomybes prisiemimas ir pasekmiu ivertinimas. Juk matydamas griovi ivertini ir apsvaratai sokti ar ne, o jei sokant uzsimusi tai tavo sprendimas. Taip ir su santykiais buk geras gerbk ir save ir kita, jei jau nori pas kitas - pasakyk iki lekiant ir/arba ieskok tu vaikystes problemu ar dar ko iki pasekmiu, kitaip susitaikyk, kad vsio. Reikia gerbti ir kitu laika\pastangas investuotas i santykius bei jausmus. Neatleisciau vyrui, nes tai visu pirma ne pagarba man butu. Del vaiku santykiai kazkokie liktu, bet tikrai nebegyvenciau kartu, o juolab i savo lova nebeisileisciau to, kuris per kitas lakste

8
  3. 2018.06.25 11:48 (prieš 5 mėn.)

aldzenj parašė:
    Aš manau man ir kita savaite atidirbti dar turiu pora savaičių atostogų tai jas Išnaudoti ir į dekretą... Aišku jai anksčiau nesubyresiu ,

as lygiai taip pat atostogos o poto dekretas ;) tik as valandas apsimazinus paskutini menesi dorbu tik 3-4 dienas nelabai saugu pas mane tai geriau maziau nei anksciau islekti ;) bet jau laukiu nesulaukiu bloga nuo darbo 😂🤦‍♀️

4. 2018.06.25 12:05 (prieš 5 mėn.)

Ta neistikimybes tema dar atsiminiau vienos labai turtingos moters interviu, kuri atleido savo vyrui neistikimyne, kai jos klause kodel, sake kad po ilgu apmastymu visgi nusprende pasirinkti meile, o ne asmenines ambicijas ir isdiduma tai vat prioritetai prioritetai. Bet gultis po to i ta pacia lova tikrai butu sunku
    Bet mes tik apie vyrus, o kiek moteru irgi varo i kaire ir is mano pazistamu yra dar kiek daug proc pagal statistika vyrai augina ne savo vaikus ir nezino.

3
  5. 2018.06.25 12:08 (prieš 5 mėn.)

indodo parašė:
    Aš tikėjaus, kad man vis gi dantį skauda, o dantį šildyt negalima. Be to, būna sinusitų būtent nuo pūliuojančio danties... lig šiol nesu tikra niekuo, nes nuotrauko…

Tai vadinas gali ir antibais baigtis. Aciu uz ats. As kol kas su druska skalauju, bet suda ten padeda, negaliu prakvepuot nei diena nei nakti, ishdziuvus burna jau visiskai.

O gelimirtoli galim nestukem, ane?

6. 2018.06.25 12:22 (prieš 5 mėn.)

LoveLife parašė:
    Tai vadinas gali ir antibais baigtis. Aciu uz ats. As kol kas su druska skalauju, bet suda ten padeda, negaliu prakvepuot nei diena nei nakti, ishdziuvus burna jau …

Galima gelomyrtolį, bet š jis man jau bepadėjo kaimynė tai dvigubom dozėm jį kala quixx tą stipresnį bandykit, kol ne pas medikus...

monas parašė:
    Ta neistikimybes tema dar atsiminiau vienos labai turtingos moters interviu, kuri atleido savo vyrui neistikimyne, kai jos klause kodel, sake kad po ilgu apmastymu …

Vat vat, tie visi "reikia gerbti, galvoti" lengva pasakyt yra, bet psichologinės bėdos, schemos galvoje dažnai mus valdo nesąmoningai. Retas suaugęs yra tiek tvirtas savaime, kad suvoktų viską taip, kaip turi būti. Ir taaaip, moterys toli gražu ne šventos bet aš tai nepajėgčiau meluot vyrui dėl tėvystės apskritai paslapčių jokių nesugebu nuo jo nulaikyt net ir menkiausių kokių...

7. 2018.06.25 12:24 (prieš 5 mėn.)

LoveLife parašė:
    O gelimirtoli galim nestukem, ane?

Galima, pasitarus su gyd arba vaistininku. Pvz pries menesi as geriau l padejo nuo kosulio. Israse seimos gydytoja.

8. 2018.06.25 12:26 (prieš 5 mėn.)

aldzenj parašė:
    Uk Mamytės ar jūs dar dirbant? aš jau taip norėčiau į dekretą bet dar teks pora ar tris savaites Padirbėti :oops:... Praita nėštumą mėnesiu anksčiau išėjau …

Dirbu, bet jau paskutines dienas turiu 5 savaites atostogu, kurias iki termino turiu isnaudoti, tai i maternity iskart po atostogu, o maternity prasidies nuo rugpjucio 6d. 😉

1
  9. 2018.06.25 12:27 (prieš 5 mėn.)

monas parašė:
    As is aliexpress uz pora eur parsisiunciau, netipot vadinas. Man super patinka sitas metodas galima ir arbatinuka panaudot jei yra tinkama nosyte. Tik turi but n…

Bandžiau su arbatinuku, ir pati, ir vyras pylė, nemoku aš galvos nutaikyt, kad išbėgtų per kitą pusę arba springstu, arba čiaudau gal nėr angų ten pas mane bendrų...

10. 2018.06.25 12:31 (prieš 5 mėn.)

monas parašė:
    Ta neistikimybes tema dar atsiminiau vienos labai turtingos moters interviu, kuri atleido savo vyrui neistikimyne, kai jos klause kodel, sake kad po ilgu apmastymu …

Va man bjauriausia, kai moterys pasismaginusios "užlekia" ir vyras augina ne savo vaikus. Mano klientas po skyrybų sužinojo, kad abu "jo" vaikai yra ne jo, vienam buvo 18 m., kitam 8 m. Tai jis tokiam šoke buvo, ilgai negalėjo normaliai ta tema šnekėt, jei išpuldavo kas apie vaikus, tai jį ištikdavo juoko priepuolis "ar jūs galit patikėt, kad aš auginau kaip savo, o nė vienas nebuvo mano". Vienaip yra, kai vyras sutinka moterį, kuri jau turi vaikų ir augina kaip savus, o kitaip, kai santykiuose būdama moteris nesugeba apsisaugot.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.