2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. 2018.07.15 21:59 (prieš 4 mėn.)

ramuneleN parašė:
    Pasisalino tas vadinamas,, kamstis" tai kazi kiek cia dar temsiu, aisku pradejo vel mausti pilva ir nugara, matyt si karta jau netemsiu ilgai

Man jau antrą parą vis šalinasi kamštis, bet paruošiamieji aprimo ir strėnų maudimo neliko. Tikdraugas hemarojustaip suaktyvėjo kad siaubas, niekas negelbėja nuo skausmo, baisu ir pagalvoji jei dabar tektų gimdyt... atrodo perplyšiu

2. 2018.07.15 22:02 (prieš 4 mėn.)

RozaMimoza parašė:
    Man jau antrą parą vis šalinasi kamštis, bet paruošiamieji aprimo ir strėnų maudimo neliko. Tikdraugas hemarojustaip suaktyvėjo kad siaubas, niekas negelbėja nuo sk…

Jetau! O turi kokiu vaistu nuo to H reikalu??

3. Dukriukas :) 3 mėn. 3 sav.
    Dukriukas 6 m. 6 mėn.
    Sūnus 9 m. 9 mėn.

2018.07.15 22:04 (prieš 4 mėn.)

ramuneleN parašė:
    Jo, nu taip noriu sulaukti to treciadienio ryto nes tada butu lygiai 37 sav. blemba, nu jau matyt nieko nesustabdysiu, parasysiu merginos butinai, o jus puskuokit k…

Kiek pamenu su pirmu, tai pasišalino ir gal daugiau nei po savaiteles vandenys ankstų ryta nubėgo...
    O nepamenat kaip su dviem pirmais buvo vaikuciais?

4. 8 m. 1 mėn.

2018.07.15 22:07 (prieš 4 mėn.)

ramuneleN parašė:
    Pasisalino tas vadinamas,, kamstis" tai kazi kiek cia dar temsiu, aisku pradejo vel mausti pilva ir nugara, matyt si karta jau netemsiu ilgai

Man su pirmu nėštumu pasišalino antradienį, gimdymas prasidėjo sekmadienį vėlai vakare, pirmadienį ankstų rytą jau turėjau sūnų ant krūtinės.

1
  5. 2018.07.15 22:27 (prieš 4 mėn.)

Ojetau,panos, tuoj pagreitį pagausit man taip neįtikėtina, kad jau tuoj tuoj pabirs leliukai.

Užsakiau autokėdutę ir lopšį. Psio, reik ruoštis užteks čia kažko laukt.

1
  6. 2018.07.15 22:34 (prieš 4 mėn.)

Turiu ir žvakučių ir tepalų, tik kad nelabai jau bepadeda, ryt iš pačio ryto skambinsiu daktarei, nes pamenu praitą nėštumą buvo vienas toks suaktyvėjimas tai net iki vaistinės paeit negalėjau iš skausmo, tai daktrė kaip kokius išrašė vaistus tai iškart pagerėjo, o kokius nepamenu. Dabar jau 2rūšių žvakutes išbandžiau ir 2 tepalus nei vienas taip gerai neveikia, atrodo kad nepadeda, bet gal realiai būtų ir baisiau. nu labai tikiuos išgyventi šiąnakt, o ryt bus kaip bus.

7. 2018.07.15 22:44 (prieš 4 mėn.)

Man ir be kamščio gimdymas prasidėjo, noes ne gimdymas - kraujavimas. Dabar man dakepa, kad tada mane visaip ir skatino........

8. 2018.07.15 22:46 (prieš 4 mėn.)

Sveikinimai, Jurmarta!

9. V 9 m. 7 mėn.

2018.07.15 22:48 (prieš 4 mėn.)

Emi ly parašė:
    O man įdomu, kodėl norit anksčiau laiko nei terminas? Nes vis pasiskaitau

Nugi tikiuos, kad jei ankstėliau bent kiek, tai lelia mažesnis bus turim juoką juodą - pirmoji gimė 4 kg, antras - 5 kg, trečio laukiam - 6 kg
    Apribojus stipriai esu cukrų, bandeles, duoną.. Daržovės tik ir mėsa su vienu kitu ledu. Bet vistiek pasiims kiek reikia, 1 prieš savaitę jau atitiko bičas 39 sav.
    Beje, paskaičiau, kad paskutinį mėnesį datulės labai gerai, po 6-10 per dieną. Suminkština kaklelį, mažiau kraujuoja.. Nu vienžo, vieni pliusai. Pagooglinkit "dates pregnancy last month".
    Paruošiamieji prasidėjo dažnoki. Dėsiuos ryt tašes.

10. 2018.07.15 22:52 (prieš 4 mėn.)

RozaMimoza parašė:
    Turiu ir žvakučių ir tepalų, tik kad nelabai jau bepadeda, ryt iš pačio ryto skambinsiu daktarei, nes pamenu praitą nėštumą buvo vienas toks suaktyvėjimas tai net i…

Liepinukuose labai giria presto tepalą lyg

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
11,00 €
110 | 4 - 5 m.
10,00 €
110 | 4 - 5 m.
4,00 €
62 | 1-3 mėn.