2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. 2018.07.18 10:36 (prieš 2 mėn.)

Buvau priduoti slapima, uzlekiau paklausit pas savo gine del tinimo, nu ji sako, kad tai normalu, visos vargsta, paspaudinejo tas mano “bulkas” liepe ryt paskambinti is ryto ziures ar slapime baltymo nera, ziuresim koki ats bus, tikiuosi aisku geriausio, nes ryt islekiam y Palanga keliom dienom, paskutines mano atostogos, paskui lagaminas ir laukimas 😬🤰🏻😃

1
  2. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 7 mėn.
    Kukulytė 13 m. 11 mėn.

2018.07.18 10:37 (prieš 2 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Mane su hormonų lašaline skatino. Bet turbūt nesvarbu, koks skatinimo būdas, vistiek per prievartą veriama Tai ir plešia siaubingai...

Aš atsimenu tik tiek, kad 1 min sarėmis apie minutę ramybė ir vėl, toks vienas ištisinis sarėmis gaunasi, o atsidarymas 4cm, nors tokie sarėmiai prie 8-9 cm būna kažkas toookio

Panašu kad pilvas vkr nusileio nors maniau nebenusileidinėja jau su vėlesniais nėštumais
    Maniau tik man žemai pasirodė kažkaip, bet ir vyras grįžo, sako klausyk, o tau pilvas nenusileido
    Savaitgalį dar siūliau prie ežeriuko jam, bet jau mane bijo vežtis kur toliau

1
  3. 2018.07.18 10:37 (prieš 2 mėn.)

Hedit parašė:
    Linciukas - linkiu lengvai ir greitai

Aš planuoju iki rugpjūčio 1 dar išvaikščiot, nors mintyse jau gimdau ir jau "ant lagamino sėdžiu"
    Su pirma taip pat vandenys nubėgo ir buvo viskas aišku, o dabar... sunku ir įsivaizduot, kaip gali būti kitaip Bet esu tos nuomonės, kad geriau jau nuvažiuoti su false alarm nuojauta, negu sėdėti ir laukti, kol jau šaukštai po pietų

4. 2018.07.18 10:39 (prieš 2 mėn.)

Hedit parašė:
    Linciukas - linkiu lengvai ir greitai

Aš planuoju laukti, nes kitą savaitę manikiūras, pedikiūras, antakiai, o dar kitą pas kirpėją vizitas, tai nevažiuosiu gi nepasiruošus

5
  5. 2018.07.18 10:40 (prieš 2 mėn.)

Emi ly parašė:
    Aš atsimenu tik tiek, kad 1 min sarėmis apie minutę ramybė ir vėl, toks vienas ištisinis sarėmis gaunasi, o atsidarymas 4cm, nors tokie sarėmiai prie 8-9 cm būna :t…

Tai būtent! Dėl to tie paprasti sąrėmiai gali pasirodyt nepakankamai stiprūs, kad būtų tikri

1
  6. 2018.07.18 10:43 (prieš 2 mėn.)

O jei rimtai koks atvejis, kad matai jog nespėsi pati nuvažiuot ar taxo sulaukt, turbūt galima tada greitukę kviest?

7. 2018.07.18 10:44 (prieš 2 mėn.)

Aš dar į druskininkus palėkt sugalvojau, bet irgi vyras bijo vežtis

Gal žinot, kas per reikalas toks. Vakar į pavakarę vyrui į mažą pirštuką pėdos įgėlė bitė pjaunant žolę. Išsitraukė gėluonį, vos vos patinę buvo. O šiandien kad pradėjo pūstis pėda visa jau iki kauliuko balionas, kažkokia pavėluota reakcija. Du tavegilius sugirdžiau... sėdi įmerkęs į ledukus koją, nėščias blem

8. 2018.07.18 10:45 (prieš 2 mėn.)

Ingutis. parašė:
    O jei rimtai koks atvejis, kad matai jog nespėsi pati nuvažiuot ar taxo sulaukt, turbūt galima tada greitukę kviest?

Tai bie kada galit ją kviestis

9. Dorotėja 2 mėn. 2 sav.
    Dominykas 2 m. 11 mėn.

2018.07.18 10:46 (prieš 2 mėn.)

Imper parašė:
    Aš planuoju laukti, nes kitą savaitę manikiūras, pedikiūras, antakiai, o dar kitą pas kirpėją vizitas, tai nevažiuosiu gi nepasiruošus

Aš irgi negaliu gimdyt anksčiau nei 3d vakare Nes visi šitie reikalai suplanuoti

1
  10. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 7 mėn.
    Kukulytė 13 m. 11 mėn.

2018.07.18 10:48 (prieš 2 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Tai būtent! Dėl to tie paprasti sąrėmiai gali pasirodyt nepakankamai stiprūs, kad būtų tikri

Man abu kartus jau po termino ir jau kaip ir su paskatinimu, tai žinojau ko laukt, nzn kas buna kai nubega savaime vandenys, bet ir bijočiau to turbūt, prisiklausius, kad virkštelė gali iškrist užsispaust Dar pasigyriau anadien susitikime merginom, kad nejaučiu paruošiamųjų, tai vkr tik ant kušetės atsiguliau pas daktarėlį ir sutraukė gimdą, su dūdele vargo kol vaiko tonus paklausė, sako gimda apsitraukė, aga galvoju aš tai jaučiu, kad apsitraukė, tai turbūt bus lemta atskirti kada jau važiuot Bet kolkas pas mane ir planas dar negimdyt, dar užuolaidos sklabiasi, dar namus reik pabaigt tavarkytis, kregždės vel langus papuošė ir dukrą į kelionę išleist, tada galima pagimdyt ir dukrą pasitikt Arba dar geriau pasitikt išleist į stovyklą tada varyt gimdyt O dar ir draugės iš uk grįžo tai dar reikia su jom pasibūt

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.