2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. 2018.07.18 12:37 (prieš 2 mėn.)

linciukas79 parašė:
    sake saremiai yra, aparatas rodo, man per menesines labiau skauda nei tokie saremiai... nu arba arba...

Ziauriai gerai! Ir as galvoju bus stipriau ar kaip menkiu metu?... idomu:))

2. 2018.07.18 12:38 (prieš 2 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Man nubėgo puse 5:30 ryte, atvykom apie 7val... Sakyčiau normaliai tada Būsimai močiutei gi reikėjo ir pasidažyt, ir papusryčiaut O aš lanksčiau iš kampo į ka…

Būsima močiutė nepanikavo bet, jei su rankšluosčiu klyne ir jis visas šlapias, tai blyn, jei nubėgs bemiegant, visa lova bus šlapia

3. 2018.07.18 12:39 (prieš 2 mėn.)

Imper parašė:
    Aš turbūt optimistė, bet pati tikiuos nuvairuot iki ligoninės, kai jau prasidės viskas

As galvoju. . .nueit!:)))

1
  4. Sūnus 7 m. 8 mėn.

2018.07.18 12:39 (prieš 2 mėn.)

indodo parašė:
    O dėl tų vandenų - jų daug būna? Su įklotais reik gyvent gal?

Man tikrai ne mažai vandenų nubėgo, iki GN du pamperius sunaudojai ir draugei taip pat buvo aš jau pagalvojau kad atsarginius rūbus ir pamperius reikia su savim nešiotis nu ir palutę į livą gal jau laikas pasikloti

2
  5. 2018.07.18 12:39 (prieš 2 mėn.)

Mano pipiras šiandien įtartinai agresyviai aktyvus... Suplėšys pilvą tuoj, kalatojas į visas puses.
    Pirmoji po tokio "pasidraskymo" sekančią dieną gimė

6. 2018.07.18 12:40 (prieš 2 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:

Na aš 8 km gal neįveikčiau eidama

7. 2018.07.18 12:41 (prieš 2 mėn.)

Imper parašė:
    Aš turbūt optimistė, bet pati tikiuos nuvairuot iki ligoninės, kai jau prasidės viskas

Oj blyn, backupa gal koki susiraskit
    As irgi galvojau, kad galesiu (iki GN gal 10 min kelio), nu bet zinokit net saldu prisiminus... ir atminty istrige -
    blemba, o dar galvojau pati nuvairuot..

Imper parašė:
    Man akušerė vakar sakė, kad nubėgus vandenims per 24 h reik į ligoninę prisistatyti, nereikia panikuoti ir lėkti tuoj pat, tai aš kažkaip ramiai jaučiuos, jei jau n…

Oj cia jau man per drasiai irgi skamba, kiek kursu lankiau tai sake neskubant, bet kuo greiciau. Ir man pvz praejus dabar nepamenu, kiek valandu nuo vandenu nubegimo (gal 16) leido antibiotikus, nes sake per ilgas bevandenis laikotarpis, plius kilo temperatura.

8. 2018.07.18 12:43 (prieš 2 mėn.)

Imper parašė:
    Būsima močiutė nepanikavo bet, jei su rankšluosčiu klyne ir jis visas šlapias, tai blyn, jei nubėgs bemiegant, visa lova bus šlapia

Buvo buvo permirkus, 5:30 ryto aš dar miegojau, kai pokštelėjo

Su ta palute į lovą gera idėja einu iš karto taip ir padarysiu!

9. 2018.07.18 12:45 (prieš 2 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:

Nuuu man nuo masinos iki priemimo kabineto nueit teko sustot saremi iskest, o siaip nueiti ten, nu jei lygint tai atstumas kaip motinystes centre nuo varteliu iki duru.. Tai as nebuciau tokia optimiste

10. 2018.07.18 12:45 (prieš 2 mėn.)

Silent parašė:
    Oj blyn, backupa gal koki susiraskit
    As irgi galvojau, kad galesiu (iki GN gal 10 min kelio), nu bet zinokit net saldu …

Taxas būna važiuoja 20min., tai kito greitesnio varianto kaip ir nėra, jei vyras darbe

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.