2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.07.18 17:03 (prieš 3 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Aišku, ačiū

LT

2. Gabrielius 2 mėn. 1 d.

2018.07.18 17:04 (prieš 3 mėn.)

SunMoon parašė:
    As kai nuvaziavau, su prieslaikiniu, is karto eme sita tyrima daryti. Vadinasi, jis svarbus

Jis įtrauktas į rekomenduojamus, bet niekas nuo ligos neapsaugo, net ir suleisti antibiotikai, nes gali pasigauti ir ne nuo mamos. O jeigu tyrimas nepadarytas - profilaktine priemone ir yra atibiotikai jeigu gimdymas jau prasidėjęs. P.s. Visur rašo, kad nuo antibiotikų gali būti didesnė žala vaikui nei nuo streptokoko taip, kad niekas neapsaugotas.. ir tas tyrimas beveik bevertis.. nes jeigu ir nesergi, tai nereiškia, kad vaikutis neapsirgs

3. Vytis pas angelus 1 m. 11 mėn.
    Joris 6 m. 7 mėn.

2018.07.18 17:07 (prieš 3 mėn.)

SunMoon parašė:
    LT

Ten apie uk buvo.Tiesiog nedaro jo.Nu nebent kazkokios indikacijos tam.Bet eiliniam gimdymui laiku nedaro.Su prieslaikiniais gal kiek kitaip,bet sito nezinau.
    As abu kartus savanoriskai dariaus.

4. Dukriukas :) 2 mėn. 3 sav.
    Dukriukas 6 m. 5 mėn.
    Sūnus 9 m. 8 mėn.

2018.07.18 17:11 (prieš 3 mėn.)

Sakykit kaip dėl skiepu darysit? Kalbėjau su gydytoja, tikrai labai patyrusi, dirba kūdikiu reanimacijoje, kūdikiu gydytoja... tai kaip sako, K vitaminas būtinas, hepatito b ne jei mama neturi jo, pries gimdyma reikia pasidaryt tyrima, tada tuberkuliozės skiepas, sako nei šeima nera nešiotojai, neserga, svečiu nepriiminėsit sniurais, per pardes, prekybcentrius nesiduosite, pakentesit pusmetį- galit neskiepyt vaiko..... tai va ir mastau ir galvoju ir nezinau...

5. Vytis pas angelus 1 m. 11 mėn.
    Joris 6 m. 7 mėn.

2018.07.18 17:13 (prieš 3 mėn.)

Nu hepatito tai ir as nesuprantu.
    K dariau abiems.Tbc tik veliau nes uk nedaro,turi eiti per seimistus jei esi is rizikos salies.Tai veliau tik suskiepino.

6. Dukriukas :) 2 mėn. 3 sav.
    Dukriukas 6 m. 5 mėn.
    Sūnus 9 m. 8 mėn.

2018.07.18 17:15 (prieš 3 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Nu hepatito tai ir as nesuprantu.
    K dariau abiems.Tbc tik veliau nes uk nedaro,turi eiti per seimistus jei esi is ri…

O tuberkuliozės keliu men skiepinot?

7. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 7 mėn.
    Kukulytė 13 m. 11 mėn.

2018.07.18 17:20 (prieš 3 mėn.)

ivaauk parašė:
    Jis įtrauktas į rekomenduojamus, bet niekas nuo ligos neapsaugo, net ir suleisti antibiotikai, nes gali pasigauti ir ne nuo mamos. O jeigu tyrimas nepadarytas - pro…

Nu kad ne didenė rizika yra susirgus nei antibiotikų gaut.

Ingutis. parašė:
    Aišku, ačiū

Klinikose, jei nedarytas tai leidžia antibiotikus.

Linute1.1 parašė:
    Sakykit kaip dėl skiepu darysit? Kalbėjau su gydytoja, tikrai labai patyrusi, dirba kūdikiu reanimacijoje, kūdikiu gydytoja... tai kaip sako, K vitaminas būtinas, …

Žinok skiepyčiau nuo TBC, nes labai daug nešiotojų, db kai privalomai negali gydyti ir dažnai būna, kad nežino, kad serga žmogus

1
  8. 2018.07.18 17:20 (prieš 3 mėn.)

Skiepysiu nuo visų, nes neturiu tiek kompetencijos, moralės ir atsakomybės prisiimti naštos kas bus jei susirgs neskiepytas vaikas. Mano pusbrolis buvo tuberkuliozės nešiotojas to nežinodamas. Pagalvokit kas nutiktų tokiu atveju, jei susirgtų jūsų neskiepytas vaikas. Aš niekada sau neatleisčiau...

9
  9. 2018.07.18 17:21 (prieš 3 mėn.)

Man pries gimdyma nenubego visai vandenys, nebuvo nei kraujavimu, tik saremiai prasidejo. Skaiciavau nakti ir tikrai daznejo, nulekem i Santariskes, ten apziurejo pamaige kakleli, sako tik 2 cm, vaziuokit namo. Isvaziavom. Diena pravaiksciojau, nieko nejauciau. Sekancia nakti vel saremiai, paryciais vel nuvaziavom, nuveze i kazkokia palata palaukti kol atsilaisvins gimdykla. Bet gimdymas tesesi visa darbo diena iki 17 val. Labai letai atsiverinejo, prakirpo vandenis, skatino, dziaugiausi kad buvau su epiduru. Tai vat taip ilgai gimdziau, gal antras kartas greiciau. Pavydziu kurios per kelias valandas pagimdo. O dabar kelinta diena gulineju su tokiu kaip menesiniu skausmeliu ir strenas maudzia. Dar man liko nesioti virs menesio, nzn stengiuos ilsetis kiek iseina. Negi niekam ner tokiu skausmuku?

10. 2018.07.18 17:27 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, jeigu sakot, kad Santariskese konvejeris, tai kaip tada Antakalny, gal turit lentele kiek gimsta vaiku? Pirma dukra gimdziau pries beveik 3 metus Santariskese ir viskas buvo gerai, gal jau viskas pasikeite?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.