2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. 2018.07.21 00:39 (prieš 4 mėn.)

_fajnulka_ parašė:
    Na ir pripliurpet
    Nuo pat isejimo i dekreta pradejau atostogaut ir megautis laiku sau, tai vis mazia…

Baltai Pavydžiu jūsų stiprybės ir pozityvumo jūs Šaunuolė taip ir toliau... O del po to .. nesijaudinkit juk grizot į tėviškę tai tikrai bus kam padeti jai blogai jausitės

2
  2. 2018.07.21 00:42 (prieš 4 mėn.)

Tiesa, apie komplimentus kūdikiams, ar jūs žinot pvz, kad žemeitijoje, tikri žemaičiai niekada nepagirs tavo naujagimio, kad neprišauktų nelaimės,ligos ar kitokios bėdos vaikeliui(kaip sako kad laumės nenuneštų ir dosnus likimas neaplenktų),senovėje žemaičiai tik pamatę kūdikį sakydavo: oi, oi, koks bjaurus vaikis, ir būtinai raukos...

Tai artimiesims buvo pats geriausias palinkėjimas vaikeliui.

9
  3. 2018.07.21 00:42 (prieš 4 mėn.)

LoveLife parašė:
    Apie antakalnio kietas lovas kazkuri paraset, tai emiau ir nusipirkau kazkuri dormeo antciuzini, nes as negaliu pakesr ligoniniu lovu ir tu ju ciuziniu. Kaip manot,…

Drauge turejo savo dormeo. Perskaiciau dabar, kad siand. pas viena mamyte Antakalni pavoge telefona nuo spinteles kai uzsnudo.Siaubas...kas tokius dalykus daro

1
  4. 2018.07.21 00:52 (prieš 4 mėn.)

Kas liečia vardus, vien mergaitiški sukasi galvoj ,o bernužėlio laukiam. Norisi lietuviško ir trumpo, bet neatrandam(jau senai ieškau) pasidariau sąrašą, iš kurio rinksimės, nes su dukra buvo taip, kad labiausiai patikusius laikėm favoritais , bet žiūri į vaiką , nu ir visai ji ne Kotryna ar Kornelija, visą dieną sukau galvą ir prisiminiau paskutinį minėtą vardą, kad visai nieko toks, bet nebuvusį saraše- Ieva. Taip ir liko.
    Dabar favoritas tik vienas, jau beveik pripratom prie jo, bet baisu kad vėl gausis kaip su pirmagime, tai kolkas tylim abu su vyrulaukiam ir vardą slepiam, nesnu visi su savo komentarais poto nori pasisakyti. Tai jei jau įkyriai klausinėja su vyru sakom mums patį baisiausią -Minedas ir žvengiam iš reakcijų. Mano brolis baisiai putojos ir nervinos, kad tik tikrai tokio neduotumėm. Tada sakėm bus Karlosas ;) tai pagaliau aprimo kad bairis.

1
  5. U 9 m. 7 mėn.
    M 16 m. 3 mėn.

2018.07.21 02:51 (prieš 4 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Miglanakty,as tikrai neisizeidziau,jei ka

nu ir svarbiausia

Parazitka parašė:
    Ar visos jau vardus sugalvojot? ;-)

Kuiciam dar sarasus su vyru. Gyvenam Airijoj, vyras airis, pavarde airiska, i LT gryzt kaip ir nezadu, tai norim ir varda angliska dout. Juolab jam pirmas (greiciausiai ir paskutinis :D) vaikas, o as du "lietuviskus" jau turiu Bet sunkiai galvojasi mergaitei, berniukisku daugiau variantu turejom.

Vienas is variantu Nikita. Ka manot? Man tinka nes tiek angliskai tiek lietuviskai vardas skamba ir rasosi taip pat. Cia Airijoj turbut daug kas trumpins i Niki.

1
  6. 7 m. 9 mėn.
    10 m. 10 mėn.

2018.07.21 03:16 (prieš 4 mėn.)

MiglaNakty parašė:
    nu ir svarbiausia

Man tai Nikita vardas toks slaviškas, o ne angliškas,tarptautinis ,iškart krūvą rusų galėčiau išvardinti su tokiu vardu Bet svarbu jums patinka , visiems neįtiksi ;)
    Jei norisi angliško ,tai aš iškart duočiau Nick ,ar kažkaip ,o ne Nikita.

3
  7. 2018.07.21 06:10 (prieš 4 mėn.)

Cagey parašė:
    Maciau ir as ta posta fb, ziauriai geras bet va per abu savo nestumus supratau, kaip tokie nekalti komentarai is tikruju kliuva. Pvz viena pazistama turi tikrai …

Taip, uztai stengiuosi nekomentuot, nu nes kitaip kiti vaikai atrodo, istiesu vaiku formos visiskai gali neatitikti to kaip atrodo vaikas veliau, i ka isauga, kiti buna issizioja net...
    Man tik budavo ir dar pasitaiko atvirkstinis, kokia kuda ir ar duodu valgyt nors paziurejus ji tokia raumeninga, druta tik liesa...

Emi ly parašė:
    Man kartais atrodo mes patys vaikams kompleksų privarom. Gėdydamiesi aplinkinių reagcijos, ar ką leptelnam ar kūnu savo parodom, o vaikai intuityviai viską perima.……

Tikrai, labai teisingai paraset

1
  8. 2018.07.21 06:14 (prieš 4 mėn.)

RozaMimoza parašė:
    Tiesa, apie komplimentus kūdikiams, ar jūs žinot pvz, kad žemeitijoje, tikri žemaičiai niekada nepagirs tavo naujagimio, kad neprišauktų nelaimės,ligos ar kitokios …

O geras, nezinojau As tik visad slapta paspjaudau i dukra atsisukus pfu pfu pfu kai labai isgiria nieko negaliu sau padaryt.

9. 2018.07.21 06:20 (prieš 4 mėn.)

milagros2 parašė:
    Drauge turejo savo dormeo. Perskaiciau dabar, kad siand. pas viena mamyte Antakalni pavoge telefona nuo spinteles kai uzsnudo.Siaubas...kas tokius dalykus daro

Ir as maciau, isisuko kazkas vietinis matomai, jeigu net patare duris uzsirakint. Su pirmu vaiku kai gulejau net nebuciau pamascius pinigine su telefonu slepti.

10. 2018.07.21 07:06 (prieš 4 mėn.)

RozaMimoza parašė:
    Tiesa, apie komplimentus kūdikiams, ar jūs žinot pvz, kad žemeitijoje, tikri žemaičiai niekada nepagirs tavo naujagimio, kad neprišauktų nelaimės,ligos ar kitokios …

kai pirma gimdziau..palatos drauges mama uzejusi ir pamaciusi naujagimi anuka..sureke-oj koks sudas..koks sudas gime. man pasidare nesmagu..bet supratau kad cia neizeidineja..nes nuskambejo kitaip. bet..isiminiau ta ivyki...;))

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.