2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. Kristijonas 8 m. 9 mėn.

2018.07.21 16:29 (prieš 4 mėn.)

Pandora2 parašė:
    Mano Kristianas, tik rasom Christian. Bet kreipiuosi irgi "Kristi" 😂

Nuo mazens taip ir mes, ir draugai trumpinam, graziai skamba 😁 a.a.senelis mano pradzioj pamirsdavo ta varda, tai Jokubeliu vadindavo 😂

2. 2018.07.21 16:35 (prieš 4 mėn.)

Idomu31 parašė:
    Turėjo gimti rugpjūčio 1 d , sugalvojo anksčiau - 38 sav 2 d. Įdomiausia ,visą nėštumą jokių gimdos susitraukimų ,paruošiamųjų nejaučiau , galvojau pernešiosiu .…

Mergina geriau žinojo, kada ateiti :))) sveikinimai dar kartą!

1
  3. Herkus Jonas 3 mėn. 2 sav.
    14 m. 8 mėn.

2018.07.21 16:36 (prieš 4 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Niu miega madam
    Siek tiek cukrus pakrites jos.Tai tyrimus daro,stebi.Tai arba del mano GD tariamo …

kaip grupe fb vadinas, noreciau prisijungt 😊

4. 2018.07.21 16:54 (prieš 4 mėn.)

Liliukas100 parašė:
    kaip grupe fb vadinas, noreciau prisijungt 😊

Rugpjutinukai 🎈 (butent su balioneliu, nes kelios grupes yra 😉)

2
  5. Herkus Jonas 3 mėn. 2 sav.
    14 m. 8 mėn.

2018.07.21 16:59 (prieš 4 mėn.)

Aiste T. parašė:
    Rugpjutinukai 🎈 (butent su balioneliu, nes kelios grupes yra 😉)

Nerandu
    Ar gali kas mane pakviest - Lijana Va

6. 2018.07.21 17:15 (prieš 4 mėn.)

Idomu31 parašė:
    Pas mus pietums

Sveikinimai!! Atrodo greitas ir lengvas gimdymas!!!

Jurmarta - smagu skaityt geras žinias!

1
  7. 7 m. 9 mėn.
    10 m. 10 mėn.

2018.07.21 17:21 (prieš 4 mėn.)

@[email protected] parašė:
    Sveikinimai!! Atrodo greitas ir lengvas gimdymas!!!

Toks ir buvo ,pasikankinti 30 minučių teko, nes menkas malonumas kai greitai kaklelis atsidaro ,bet kai paskaitau apie gimdymas parą ,tai neatrodo ,kad būtų smagiau

8. Mylimukas :* 4 mėn. 2 sav.
    Mūsų Mergaičiukė :* 3 m. 8 mėn.

2018.07.21 17:29 (prieš 4 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Aš save pagaunu labai dažnai tokioj pačioj situacijoj. Reikia save pristabdyti ir prisiminti, kad ji tik vaikas, ir reikia leisti jai būti vaiku, ir nesitikėti, kad…

As savajai del tu balu visada sakau, kad pirma paziurek su kokiais batais esi nu ir limpa, is karto nebelipa, persiauna kitais ir tada va zino, kad jau galima lakstyti

jurmarta parašė:
    Taip,jau nuo ketvirtadienio. Šiandien pirmą kartą laikiau rankose jau mažą žmogiuką didžiuuulėm mėlynom akim-be jokių laidų,vamzdukų,kaukių ir t.t Darbuotoja mane p…

Kaaaip dziaugiuos uz jus 😊

Idomu31, sveikinimai!

1
  9. 2018.07.21 17:35 (prieš 4 mėn.)

Siandien visa diena pykina.. nuo ryto tik pabudus. Ir galva skauda. Ar normalu toksikoze tokiu metu?

10. 2018.07.21 17:38 (prieš 4 mėn.)

monas parašė:
    Man jauciu paruosiamieji kazkokie prasideje, nes suspazmuoja vis, bet jausmas pilvo apacioj lyg draskytu kas viduj ir dukriukas tuo metu labai spurda, jau 3 diena. …

MiglaNakty parašė:
    Man venos ant slaunu nugaros puses labai issoko gydytoja irgi liepe kompresines kojines devet, bet nu karstis toks, nupusiu

Pasirodo ne viena esu tokia su kompresinem kojinem as jau visa liepa gavus jas devet..ir gimdyt..ir po gimdymo pora menesiu negana issokusiu venu tai dar melyne ant kojos ir trombas buvo leidausi vaistus i pilva.
    Dabar sias dienas taip karsta kad neimanoma su tom kompresinem isbut kad ir kaip bandziau...su jom siaip kojom lengviau, nes kitaip pradeda biski be ju skaudenti..nu bet apalpt galima nuo tvankumos tai pora val tik istveriu db

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.