2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. 2018.07.22 11:52 (prieš 7 mėn.)

[email protected] parašė:
    Man regis neuzciuopiu galvos zemai...

O kur judesius jauciat pagrinde? Nu as praita savaite aiskiai kojytes ties sonkauliais jauciau, pedutes.. o dabar.... brrrrr!!!!

2. 2018.07.22 11:55 (prieš 7 mėn.)

MissChili parašė:
    O kur judesius jauciat pagrinde? Nu as praita savaite aiskiai kojytes ties sinkauliais jauciau, pedutes.. o dabar.... brrrrr!!!!

Tai va, kad man pagrindinis judesys irgi vyksta ties sonkauliais desinej pusej. Buna, kad kartais gaunu smugiu apacion, net atrodo, kad kokia koja tuoj lauk islis pro apacia. As niekaip nesuprantu kaip jis ten susilankstes.... !

3. 2018.07.22 12:27 (prieš 7 mėn.)

Gitanaaaa parašė:
    Labas. Kaip pas jus reikalai su koju tinimu? Vakar ne juokais buvau issigandus pedos buvo kaip bulkos sen kaskiek atleido

Baisu su tom kojom... Vakar vakare atrode taip

Dabar

Miegu iskeltom kojom, prievarta keliuos i wc. Tai ryte ciut ciut geriau atrodo

4. 2018.07.22 12:38 (prieš 7 mėn.)

Sveikinimai naujoms mergytėms ir jų mamytėms!

Kas čia sakė, kad sunku jau pilvą nešiot, tai man irgi... Nors atrodo, tas pilvas ne toks ir didžiulis. Tai ar aš pati apslabau, ar vaikis sunkus, nesuprantu Bet užspaudus laikysiu ir rugpjūčio lauksiu

5. 2018.07.22 12:46 (prieš 7 mėn.)

Nesuprantu dėl to hepatito b. Tai moteriai net netiria jo, o vaiką skiepija net nežinant ar moteris nešiotoja? Tai skiepas nepraranda prasmės, jei pas motiną yra tas hepatitas b? Ar neperduoda gimstant?

6. 2018.07.22 12:52 (prieš 7 mėn.)

SweetSixteen parašė:
    Nesuprantu dėl to hepatito b. Tai moteriai net netiria jo, o vaiką skiepija net nežinant ar moteris nešiotoja? Tai skiepas nepraranda prasmės, jei pas motiną yra ta…

Na forumai sako, jei mama neserga tai nereikie to skiepo, nes gimdant neuzsikres, bet as visgi galvoju truputi i prieki, o jeigu susirgs, ypac kurios vaiksto grozio proceduru darytis. Neatmetu ir tevo, ar kitu zmoniu kurie dalyvauja bendram ukyje, ir dar neatmetu visu gydymo istaigu, kuriose vaikas sulaukia visokiu intervenciju, o ju buna daug, tai man ramiau paskiepyt

2
  7. 2018.07.22 12:54 (prieš 7 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Sveikinimai naujoms mergytėms ir jų mamytėms!

As nuo ketvirtadienio visai paliegus jauciuosi, darbai vyksta kaip su skafandru menulyje, tai visai jau nenoriu laikyt. Sedet nebeina, tokie draskantys spazmai apacioj pilvo uzeina ir maziuke tada labai kruta, ryt ginei skambinsiuos klaust ar pas ja atvaziuot ar i koki priemima verta nuvykti, nenoriu ko praziopsot, nors esu rami ir isitikinusi, kad tiesiog jau vaikelis kelio iesko.

8. 2018.07.22 13:10 (prieš 7 mėn.)

_fajnulka_ parašė:
    As maudausi. Ir baseine mankstas lankau.
    Rytoj ims megini streptokokui tirti, tai galvoju gal jau reiktu atsisakyt, kad neb…

As su dukra dar lankau baseina iki siol, vakar dar maudziausi ezere..

9. A 6 m. 2 mėn.

2018.07.22 13:32 (prieš 7 mėn.)

Farfala parašė:
    Bus gerai! Svarbiausia - teigiamas poziuris i gyvenima ir dziaugsmas - cia bei dabar 😌

Liux! Labai gerai, jei yra to pozytivaus poziurio ir dziaugsmo as kai skyriausi su dukrytes tevu tai nebuvo taip lengva ta pozityva palaikyti, tikrai sunku buvo, bet 100% i gera

1
  10. A 6 m. 2 mėn.

2018.07.22 13:35 (prieš 7 mėn.)

Agia parašė:
    Sveikinimai naujiems piliečiams!!

Maudausi, tik nesimaudau ten kur tikrai zinau kad uztersas vanduo, pvz kaip neris.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.