2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. Ieva 7 mėn.
    Vytis pas angelus 2 m. 3 mėn.
    Joris 7 m.

2018.07.22 14:21 (prieš 7 mėn.)

gnoma parašė:
    Tikrai ne, as siuo metu guliu lygiai ten pat kur jus klinikose ir ryte tai taip avizine kose, ne ryziu.. ir ta pati slapenke su duona, bet va gaila jau suvalgiau pi…

Antram aukste jus?

2. 2018.07.22 14:23 (prieš 7 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    As linkus pamastyt, ne vien už save, bet ir už greitai ateisianti maziu i ši pasauli įlindus karta i ežerą paskiau mastyt dėl ko skauda ka, ar dėl ko pūsle keista…

As suprantu, kad rizika egzistuoja, bet kadandi turiu galvoti ne apie viena vaika, o apie abu, tai taip ir buna, kad viena nuskriaudi. Pamato ezera, nori list, negaliu pasakyt ne, dar nesupranta.. o vienos nepaleisi gi. Esme tame, kad zinau, kad rizikuoju, bet bijot ir nuolat galvot.. na nemoku taip, gal ir negerai.

3. 2018.07.22 14:24 (prieš 7 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Antram aukste jus?

Taip antram

4. Mano Angelėlis (Danguje) 9 mėn. 1 sav.
    4 m. 6 mėn.

2018.07.22 14:27 (prieš 7 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Visada sakiau,kad klinikose skaniai maitina.Tai atsiimu savo zodzius 😀 nu ta pati ir ta pati jovala nesa,toks vaizdas,kad kazkieno sukramtyta jau buvo.Nezinau ar ci…

Oi, ir man teko Kauno kliniku maisto ragauti, buvau apsalusi, koks patiekimas, vaizdas ir skonis. Na po operacijos, toks ir turi buti maistas. Bet man ir pries dave ziauriai neskaniai, nes buvo GD

5. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 11 mėn.
    Kukulytė 14 m. 3 mėn.

2018.07.22 14:29 (prieš 7 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Visada sakiau,kad klinikose skaniai maitina.Tai atsiimu savo zodzius 😀 nu ta pati ir ta pati jovala nesa,toks vaizdas,kad kazkieno sukramtyta jau buvo.Nezinau ar ci…

Mmmm, grikiai ir pertrinti grikiai

T.P.Keberiokst parašė:
    Sriuba tai viskas gerai buvo,tiesa pasakius.Cia antri tokie geruliai,nu ir ryte ir pusryciai.Net idomu ka vakare atnes

Vakare bus pieniška ryžių sriuba iš rytinių ryžių košės

Jei rimtai gal gydytojo reikia prašyt, kad dietą pakeistų

6. 2018.07.22 14:32 (prieš 7 mėn.)

Emi ly parašė:
    Mmmm, grikiai ir pertrinti grikiai

Tikriausiai dieta tokia, kad mamos is ligonines išeitų kaip laibos gulbes, praradę visus priaugtus kg per 9men, jie tai sugeba padaryt per kokias 9dienas

1
  7. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 11 mėn.
    Kukulytė 14 m. 3 mėn.

2018.07.22 14:32 (prieš 7 mėn.)

SunMoon parašė:
    Oi, ir man teko Kauno kliniku maisto ragauti, buvau apsalusi, koks patiekimas, vaizdas ir skonis. Na po operacijos, toks ir turi buti maistas. Bet man ir pr…

Nzn aš 3 sav pragulėjau, liuks maistas ir pakankamai buvo Gal dėl to, kad tuo metu prie virtuvės apsauga budėjo

8. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 11 mėn.
    Kukulytė 14 m. 3 mėn.

2018.07.22 14:33 (prieš 7 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Tikriausiai dieta tokia, kad mamos is ligonines išeitų kaip laibos gulbes, praradę visus priaugtus kg per 9men, jie tai sugeba padaryt per kokias 9dienas :zvengiu:…

Blin, vien dėl to reikia varyt į klinikas gimdyt

1
  9. Ieva 7 mėn.
    Vytis pas angelus 2 m. 3 mėn.
    Joris 7 m.

2018.07.22 14:42 (prieš 7 mėn.)

SunMoon parašė:
    Oi, ir man teko Kauno kliniku maisto ragauti, buvau apsalusi, koks patiekimas, vaizdas ir skonis. Na po operacijos, toks ir turi buti maistas. Bet man ir pr…

Nu tai jauciu del gd tada sitos privilegijos 😀

10. Burbuliukas Jau turėjo gimti!
    Kanapėta 7 m. 11 mėn.
    Kukulytė 14 m. 3 mėn.

2018.07.22 14:42 (prieš 7 mėn.)

Mamukai ar tirsitės nuo hepatito B?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.