2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.07.31)

1. 2018.07.26 19:54 (prieš 10 mėn.)

Egllea parašė:
    O jus pirkot kudikio dienorascius, na kur ten rasosi visa istorija nuo gimimo? 😊 as kazkaip galvoju butu visai nieko isigyti.. juk smagu veliau uzaugus pavartyt 😊…

Taip ;)

2. 2018.07.26 19:56 (prieš 10 mėn.)

Egllea parašė:
    O jus pirkot kudikio dienorascius, na kur ten rasosi visa istorija nuo gimimo? 😊 as kazkaip galvoju butu visai nieko isigyti.. juk smagu veliau uzaugus pavartyt 😊………

Ne, viska rasiausi pirmagimio o po metu padariau metuku fotoknyga. Kurioje ivairios foto, pasiekimai ir tt daug fainesnis reikalas man taip ;)

3. 2018.07.26 20:08 (prieš 10 mėn.)

Agia parašė:
    Mano ir dešnėj dupciukas būna ir gana dažnai "patiesina" mamą įsispirdamas į šonkaulius

Maciau mane irgi siek tiek sukrete bet ten manau blogiausias variantas parodytas

4. 2018.07.26 20:09 (prieš 10 mėn.)

Egllea parašė:
    O jus pirkot kudikio dienorascius, na kur ten rasosi visa istorija nuo gimimo? 😊 as kazkaip galvoju butu visai nieko isigyti.. juk smagu veliau uzaugus pavartyt 😊…

Viskas priklauso nuo jūsų kruopštumo ir noro tokiems dalykams. Aš pirmai dukrai turėjau. Kažkiek jis užpildytas, bet ne iki galo tikrai. O tokie dalykai kaip mano pirma tyrelė ar mano pirmos maudynės baseine įvyko kada jau pasimiršo. Tai jis toks kaip mano sąžinės balsas guli lentynoje dabar. Nei ten foto suklijuotos iki galo...
    Antrai nebepirkau/nenorėjau dovanų

5. 2018.07.26 20:21 (prieš 10 mėn.)

Ta vaikucio dienorasti dovanojo mums, irgi guli pusiau prirasytas.

6. Dór 6 m.

2018.07.26 20:41 (prieš 10 mėn.)

Egllea parašė:

Pirkau tokią kaip dėžutę su knygelėm ir stalčiuku. Pildyta buvo, bet etapais. Kai kurios knygutės "ne į temą", tai ten fotkių priklijavau Antram vaikui identišką pirkau, pildysiu analogiškai, etapais

Šalia to dukrai rašau vis dar kas mėnesinį tinklaraštį, bet lb atsilikau per nėštumą, bet čia priority darbas laukia užsibrėžiau pirmus 5 metus taip rašyt ir vualia. Būtų fain į knygą kokią sudėt, bet ten paklodės fotkių tai bene liks virtualus reikalas... lb fain grįžt, pažiūrėt, kada kaip gyvenom foto folderiai kompe - ne tas pats... aprašai lb daug dalykų "saugo", kas nenufotkinta/nenufilmuota. Aš rašau, fotas tvarkau, vyras video montažus daro kasmetinius iš padrikų videkiukų

2
  7. 2018.07.26 20:47 (prieš 10 mėn.)

indodo parašė:
    Pirkau tokią kaip dėžutę su knygelėm ir stalčiuku. Pildyta buvo, bet etapais. Kai kurios knygutės "ne į temą", tai ten fotkių priklijavau Antram vaikui identišką…

Kaip miela ir as megstu tokiais dalykais uzsiimti..

8. 2018.07.26 20:55 (prieš 10 mėn.)

brigita.ku parašė:
    Viskas priklauso nuo jūsų kruopštumo ir noro tokiems dalykams. Aš pirmai dukrai turėjau. Kažkiek jis užpildytas, bet ne iki galo tikrai. O tokie dalykai kaip mano …

Pas mane tas pats.

1 ir 2 gimtadienio proga padariau video iš trumpų filmukų ir nuotraukų - jie nerealūs! Ir gaila, kad 3 gimtadieniui aptingau ir nedariau. Tą pirmųjų metų filmuką pati dažnai žiūriu, tiek daug sentimentų. O kai bus 5 gimtadienis darysiu didelę foto knygą iš visų 5 metų nuotraukų ir bandysiu tą patį daryti kas 5 metus.

9. Dorotėja 9 mėn. 3 sav.
    Dominykas 3 m. 6 mėn.

2018.07.26 21:11 (prieš 10 mėn.)

Aš pildau knygą. Gavom dovanų, tai ir pradėjau pildyti. Ji tokia etapais, iki 5 metų. Va ir šiandien kelias foto dar įklijavau, kur trūko Manau, kad bus smagus atsiminimas.

Pildysiu ir šitam mažyliui, nes nu kaip dabar nuskriausi

10. 2018.07.26 21:16 (prieš 10 mėn.)

indodo parašė:
    Pirkau tokią kaip dėžutę su knygelėm ir stalčiuku. Pildyta buvo, bet etapais. Kai kurios knygutės "ne į temą", tai ten fotkių priklijavau Antram vaikui identišką…

O kur radote tokia dezute pirkti?as pirmajai irgi pirkau,noreciai ir antrajai,bet dar nemaciau niekur

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.