2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.09.06)

1. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 1 sav.
    4 m. 4 mėn.

2018.08.10 12:55 (prieš 4 mėn.)

jurmarta parašė:
    Panos,ta preklampsija kažkoks košmaras-ji gali akimirksniu ištikt,pvz man gal per kelias minutes is lengvos tapo sunkia ir pradejau dusti..Prie mano akių į aną pasa…

Kaip baisu kiek sveriat jus jau?

2. 2018.08.10 12:57 (prieš 4 mėn.)

SunMoon parašė:
    Kaip baisu kiek sveriat jus jau?

2kg100gramų..Įkelsiu fotkę į rugpjūtinukus Coliukės savo😊

7
  3. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 1 sav.
    4 m. 4 mėn.

2018.08.10 13:26 (prieš 4 mėn.)

jurmarta parašė:
    2kg100gramų..Įkelsiu fotkę į rugpjūtinukus Coliukės savo😊

I sita grupe? jau didele, mergyte

4. Berniukas-Drakoniukas 3 m. 10 mėn.

2018.08.10 13:26 (prieš 4 mėn.)

Mamytes kol gimdo, mes su vyru kiekviena vakara ziurim koki nors filma pries miega.
    As isreklamavau jusu Tully
    Pasiziurejom. Nesupratau apie ka filmas Vyras tiesiog patylejo...Snd klausiu, na kaip tau filmas?
    Tai priejom isvados, kad mums labai jau netinka amerikieciu gyvenimo stilius. Vyras sako, moteris pavargo-galima suprasti,bet kad atsipalaiduoti jai reikejo issimiegoti, paziureti kaip vyras duodas su kita, nuvaziuoti nakti pasokti, prigerti, atsisiesti uz vairo, vos paciai nenusizudyt (gerai, kad dar kito zmogaus nepervaziavo) ir tik tuomet atsipeiket Ne, sako, kazkokia nesuvokiama logika. Dabar jai teises bus atimtos ir kaip ji vaikus vez i mokykla?
    Tai toks musu tas filmo apibendrinimas. O cia mamytes rase, kad netgi verke....

2
  5. 2018.08.10 13:39 (prieš 4 mėn.)

Silent parašė:
    Bandysiu siandien 😂

Papasakokit kokia pas jus situacija? Atvaziavot su saremiais, ar skatins? Man tik ka suleido epidura, kaklelis tik 3cm atsiveres, zodziu manau ilgokas procesas laukia...

6. 2018.08.10 13:49 (prieš 4 mėn.)

MIKA31 parašė:
    Sveiki gal yra pagimdziusiu antakalnio gimdimo namuose kaip ten su palatom po kiek guli po gimdimo ? ir personalu ?

Aš dar negimdžiau, bet, kai buvau paskaitoj ir aprodė palatas, tai po 2 gimdyves su leliukais guli

7. 2018.08.10 13:49 (prieš 4 mėn.)

Aiste T. parašė:
    Papasakokit kokia pas jus situacija? Atvaziavot su saremiais, ar skatins? Man tik ka suleido epidura, kaklelis tik 3cm atsiveres, zodziu manau ilgokas procesas lauk…

Az parasiau :), tik nematau, ar tikrai issisiunte

1
  8. 2018.08.10 13:52 (prieš 4 mėn.)

Buvau šian apžiūroj, spaudimas 96/84, sakė daugiau judėt, bet aš ir taip nemažai judu, aišku, kai tie karščiai, stengiuos namie per daug nepersidirbt, kad kiaurai šlapia nevaikščiočiau, tai kaip daugiau judėt?

9. 2018.08.10 13:55 (prieš 4 mėn.)

Aiste T. parašė:
    Papasakokit kokia pas jus situacija? Atvaziavot su saremiais, ar skatins? Man tik ka suleido epidura, kaklelis tik 3cm atsiveres, zodziu manau ilgokas procesas lauk…

O tai kodėl nelaukėt jūs natūr pradžios?

10. V 9 m. 8 mėn.

2018.08.10 14:02 (prieš 4 mėn.)

paltine parašė:
    Mamytes kol gimdo, mes su vyru kiekviena vakara ziurim koki nors filma pries miega.

Pagal Jūsų aprašymą manau, kad netaip supratot filmą. Nežinau ir ar aš teisingai jį supratau, bet Man rodos, kad ji nebesuvokė ką daro, o naktinė auklė buvo įsivaizduojamas asmuo.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.