2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.09.06)

1. 2018.08.10 12:54 (prieš 2 mėn.)

Tavo_Stebuklas parašė:
    Man irgi kas kokie 10min dabar sutraukinejo pilva ir skausmai buvo. Bet matyt kokie paruosiamieji, nors visai jau noreciau keliaut i susitikima

Tai va atvesususio oro proga ryt manes jau nuo ankstyvo ryto lauks vgn ir ziures ka daryt labai tikiuosi, kad kaklas bent kazkiek link ruosimosi pajudejo ir kad savaitgali jau susitiksiu savo maziu

1
  2. 2018.08.10 13:00 (prieš 2 mėn.)

Wioletiukas parašė:
    Aciu😍 as ir pati negaliu patikieti jog taip greitai viskas ivyko😁

Nu bet ot pasiseka kitoms! Tikrai pavydu sveikinimai didžiausi! Labai gražus sūnelio vardas.

3. 2018.08.10 13:01 (prieš 2 mėn.)

Wioletiukas parašė:
    Labukas, visoms! Pagaliau prisistatom ir mes🤗🤗🤗 09/08, 02.22 gime musu dziaugsmelis Arminas 4220g ir 56cm 😍😍😍 O db trumpai apie gimdyma ☺️ Apie 23val.prasidejo sare…

Sveikinimai su nuostabiu stebukleliu o pirmas gimdymas irgi ilgai neuztruko?

4. 2018.08.10 13:04 (prieš 2 mėn.)

Rasyte123 parašė:
    Nu bet ot pasiseka kitoms! Tikrai pavydu sveikinimai didžiausi! Labai gražus sūnelio vardas.

Aciu😍

5. 2018.08.10 13:08 (prieš 2 mėn.)

Grazinukas7 parašė:
    Sveikinimai su nuostabiu stebukleliu o pirmas gimdymas irgi ilgai neuztruko?

Su pirmuoju teko pavargt ilgai...tai antras gimdymas man tikriausiai kompensacija

6. 2018.08.10 13:09 (prieš 2 mėn.)

Beje aciu😘 linkiu visoms greito ir sklandaus gimdymo

7. 2018.08.10 13:19 (prieš 2 mėn.)

Wioletiukas parašė:
    Beje aciu😘 linkiu visoms greito ir sklandaus gimdymo

Manau neplyšot, nes gimdėt stovint tai natūralesnė poza...

8. 2018.08.10 13:35 (prieš 2 mėn.)

natalijaart parašė:
    Sveiki. As ka tik gavau mokama, tai karaliaju o siaip po 2 guldo

O tai isanksto taretes del palatos?

9. 2018.08.10 13:45 (prieš 2 mėn.)

indodo parašė:

Aš labai norejau “on all fours” gimdyt, bet atėjus akušerė apvertė mane ir liepė baigt kinietiškus bajerius, kai jau stangos prasidėjo (buvau kamuolį ant lovos užsikėlus ir siūbavaus ant jo) ir paskui jau liepė įsikibt ir stumt stipriai, o aš prisiskaicius, kaip aš vaiką iškvėpuosiu, kaip laisvos rankos reiškia laisvi gimdymo takai sau su savo vidine ramybe tariuos kaip aš to vaikelio laukiu, o man liepia stumt, tai net supykau akimirkai 😂
    Bet dabar galvoju, kad turbut ir buvo pirmo laipsnio plyšimai dėl to, kad liepė ant nugaros stumt, kažkaip tikiu, kad ant keturių visai be įdrėskimo mano mažiukė būtų atėjus.
    Na, kitą kartą reiks pabandyt 😎

1
  10. 2018.08.10 13:50 (prieš 2 mėn.)

indodo parašė:

Na tuomet dziaugiuosi, kad nespejau atsigult😁 o ir siaip pirmaji atsigulus, kai reikejo isstumti, tai buvo reikaliuku, o gal kad ir jegu tiek nebuvo🤔🙈 ir plysau nors ir ne nedaug... o db net tarsi kaip per sapna viskas ivyko ☺️

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.