2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2018.09.22 03:24 (prieš 3 sav.)

Nnica parašė:
    Tai gali reiškia, ar ne? Man minėjo, kad užkietėti gali, bet apie viduriavimą nieko neužsiminė. Kaip tyčia, gydytoja apsirgo.

Gelezies trukumas. Atsistatys ir juk galesit nebegert.

2. 2018.09.22 03:37 (prieš 3 sav.)

malborkas1 parašė:
    Sveikos mamytes
    Mano sūneliui savaite ir keturios dienos- raizo pilvuka, ka rekomenduotumet?

Suejus 2 sav galima duoti Colic calm. Mum padeda.
    Anksciau ( raso kad nuo pirmu dienu) duociau Espumisan L.
    Jei be vaistu, tai raminciau supavimu ir nesiojimu vertikalioj padety, eiciau i lauka, kad pabutu. Ir pilvuko masazas l.veiksmingas:
    https://youtu.be/MmUZd89comQ

3. Gabrielius 2 mėn. 2 d.

2018.09.22 03:42 (prieš 3 sav.)

malborkas1 parašė:
    Sveikos mamytes
    Mano sūneliui savaite ir keturios dienos- raizo pilvuka, ka rekomenduotumet?

Diegliukų mankštelę - prie pilvo kojas palankstyti, pilvuką pasukti, “dviratuką paminti “, pažiūrėkit youtube, yra knygose dar parodyta kaip su tuo kovojant daryti mankšteles. Mums efektyviausiai veikia..

4. 2018.09.22 05:01 (prieš 3 sav.)

Nnica parašė:
    Tai gali reiškia, ar ne? Man minėjo, kad užkietėti gali, bet apie viduriavimą nieko neužsiminė. Kaip tyčia, gydytoja apsirgo.

Siulyciau pabandyti naturaliais budais ta gelezi pasigaminti. Maitinant ir siaip gerai koses valgyt, grikiai isvis gelezies saltinis, tik jokiu budu neskaninti pieno produktais, nes blokuoja gelezies pasisavinima. Pabandykit su kokiais dziovintais pomidorais, patroskinta morka, ar siaip kokiu negstamu aliejum, tikrai skanu;)

5. 2018.09.22 05:05 (prieš 3 sav.)

Ar galiu sumaitinti mišinuką po poros valandų nuo pasigaminimo? Ar jau būtinai pilt lauk? Staugė grazuole kol padariau ir lūūžo..Nesukišiu niekaip dabar😁

6. 2018.09.22 05:13 (prieš 3 sav.)

jurmarta parašė:
    Ar galiu sumaitinti mišinuką po poros valandų nuo pasigaminimo? Ar jau būtinai pilt lauk? Staugė grazuole kol padariau ir lūūžo..Nesukišiu niekaip dabar😁……

Labas rytas,
    Nelabai tinkamas po paros valandu, max iki valandos gali buti sumaitinamas.

Dar pastaba: atidaryta misinio pakuote sunaudoti per 2-3 savaites ;)

7. Berniukas-Drakoniukas 3 m. 8 mėn.

2018.09.22 05:39 (prieš 3 sav.)

Egllea parašė:
    Aciu, bet tada istisai sedziu papa idavus. Nei i tualeta, apie maisto gamyba net nesneku. Nenoriu tos soskes 🙁

Nebijuokit jus ciulptuko. Ne toks jau ir didelis baubas. Patenkins vaiko ciulpimo refleksa, o jus laiko sau atrasite

1
  8. 2018.09.22 05:42 (prieš 3 sav.)

paltine parašė:
    Nebijuokit jus ciulptuko. Ne toks jau ir didelis baubas. Patenkins vaiko ciulpimo refleksa, o jus laiko sau atrasite

Bet man tu pasakyk kaip pripratint prie soskes
    Maniskis spjauna ir zviegia jei soske burnoj

9. 2018.09.22 06:25 (prieš 3 sav.)

Linksmosiospedutes parašė:
    As dabar geriu gelezi ne gryna, o tiesiog ji ieina i vitaminu kompleksa ( vaistinej patars kur ieina). Tai dabar viduriai nekieteja man. Nuo grynos gelezies tai bud…

Aciu uz patarima reikes pasidometi del vitaminu kuriuose yra gelezies 🙂

10. Vytis pas angelus 1 m. 11 mėn.
    Joris 6 m. 7 mėn.

2018.09.22 06:56 (prieš 3 sav.)

rutkis11 parašė:
    “mam” firmos. Labai patinka

As sita soske buteliuke gavau...kazkada bandziau-avent is kart spjove,mam kuo puikiausiai paeme

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras