2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2018.09.24 13:04 (prieš 2 mėn.)

Nimerija parašė:
    As be muiliuko ruriuka plaunu, galva prie mano alkunes gulu ant kaires rankos, ir ta pacia kaire ranka laikau dukryres kaire koja, o desine - laisvai kabalioja ir p…

Aha as identiskai. Seniau ir nakti nesdavau plaut. O dabar nakti servetkos puikiai. Ir dar nakti ant slaunies uzmetu keliom sekundem servetele pries valant, tada ji buna silta. Pasisvieciu telefonu, uzsidengiu su kaldra kad silta butu turetu linksmai atrodyt is salies :)uztat beveik neprabunda. Nu kartais. Yra prabudus nuo braskejimo serveteliu pakelio tai dabar pasidedu pries nakti i maiseli vienkartini. Nu ir dar 1kartini paklota kad neapsysintu lovos.

2. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.09.24 13:11 (prieš 2 mėn.)

zabukas parašė:
    Aš pabandžiau pavalgyt ir daugiau nebandysiu - abi visą naktį nemiegojom - abiem pilvą raižė, pūtė bet rimtesnio reikalo neišėjo

Nu tai ir as nebandysiun😀 Jai tas kas antra diena nemaiso nei kiek,tik bezdukai smardesni buna

Bandei jau?

Man jis geris,net ir mano vyrai skeptiskai ziurejes is pradziu , dabar labai patenkintas.

3. ** 6 m. 7 mėn.
    * 9 m. 10 mėn.

2018.09.24 13:13 (prieš 2 mėn.)

Sveikutes. Sakykit mamos ar pries darant skiepus jusu leliukam paima bendra krauja ir pasižiūri ar tikrai sveikas ir viskas ok? Ar pažiūri pries vakcinuojant ausytes, gerklyte? Paklauso plauciukus ir pan? Ar pažiūri “is akies” ir vakcinuoja?

4. 2018.09.24 13:13 (prieš 2 mėn.)

_Svajone_ parašė:
    Maniske irgi 1.5 kg per menesi paaugo, valgo mp, nieko gydytoja nesake.
    Na dabar Jus man paaiskinkit ta stebuklinga vaiko laikyma virs kriaukles apiplauna…

Mano vyras po kranu plauna ir islaiko, taip plobe ir gn ;D
    O as tiesiog laikau ir su ranka nuplaunu i sauja prileidus vandens

1
  5. 2018.09.24 13:23 (prieš 2 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:
    Aha as identiskai. Seniau ir nakti nesdavau plaut. O dabar nakti servetkos puikiai. Ir dar nakti ant slaunies uzmetu keliom sekundem servetele pries valant, tada ji…

As vis skaitau, daug kam pavyksta pakeist pampi vaikui neatsibus.Maniskiam kartais net baisu kaldra pataisyt iskart pabunda.Visas i mamyte, irgi labai jautriai miegu.

6. Liūtas 7 m. 4 mėn.
    Dvynys 13 m. 6 mėn.

2018.09.24 13:25 (prieš 2 mėn.)

Annabelle parašė:
    O dziovintu nebandet? As savo reikalams pataisyti jas valgau, uzpilu is vakaro kokias 10 dziovinu slyvu karstu virintu vandeniu, uzdengiu ir palieku nakciai, ryte a…

Būtent, kad džiovintas ir bandžiau, taip kaip jūs parašėt

T.P.Keberiokst parašė:
    Nu tai ir as nebandysiun😀 Jai tas kas antra diena nemaiso nei kiek,tik bezdukai smardesni buna

Kraunasi maniškis, laukiu nesulaukiu

Linute1.1 parašė:
    Sveikutes. Sakykit mamos ar pries darant skiepus jusu leliukam paima bendra krauja ir pasižiūri ar tikrai sveikas ir viskas ok? Ar pažiūri pries vakcinuojant ausyte…

Kraujo nedaro, pažiūri gerklę, paklauso, pamatuoja temperatūrą

7. 2018.09.24 13:29 (prieš 2 mėn.)

Tai mes kai su vyru abu namie, jis laiko, as plaunu. O per diena vatos diskeliai su vandeniu. Reikes isbandyti taip kaip jus laikot. Aciu.

8. 2018.09.24 13:33 (prieš 2 mėn.)

Nimerija parašė:
    As be muiliuko ruriuka plaunu, galva prie mano alkunes gulu ant kaires rankos, ir ta pacia kaire ranka laikau dukryres kaire koja, o desine - laisvai kabalioja ir p…

Aš šiaip be muiliuko, bet jei būna, kad vien vandeniu nenusiplauna tai vaikiškas muilas po ranka ir paplaunu na tai mergaitę sudėtingiau prausti, o berniuką man atrodo paprasta, nors ir galvos nelaiko, nufotkinsiu kaip aš laikau, gali muistytis nesimuistęs - vienai nupraust nėr problemų

9. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.09.24 13:37 (prieš 2 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Sveikutes. Sakykit mamos ar pries darant skiepus jusu leliukam paima bendra krauja ir pasižiūri ar tikrai sveikas ir viskas ok? Ar pažiūri pries vakcinuojant ausyte…

Mes visi su slogom buvom,pasakiau apie tai.Tiek,kad mazgei maziausiai tas reiskesi.Tai gerkle paziurejo.Nes sake,vaiku dar yra namie ir toliau i ziema bus tik blogiau.Tai kadangi is apziuros viskas ok,tai ir suskiepijo.Viskas kuo puikiausiai.

10. 2018.09.24 13:41 (prieš 2 mėn.)

Ar Gefilus galima lasint i burnyte tiesiai ar maisyt su misinuku? Ir gelezies lasiukus situos?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
8,00 €
39 | 25,3 cm | 5½ - 6
2,90 €
40 | 12 | M