2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2018.10.21 21:54 (prieš 3 sav.)

Linksmosiospedutes parašė:
    Mamytes, ar cia tik mano mazoji kai pakakina kvapas tapo toks svelniai tariant nelabai malonjs? Maitinama tik mp. Seniau taip nebuvo, va dabar kokios 2 dienos..

Pas maniski jau senokai kvapelis atsirado.. bet ner toks baisus, kaip musu...

2. 6 m. 8 mėn.

2018.10.21 22:28 (prieš 3 sav.)

Laime7 parašė:
    Mamos gal kuri susiduret su tokiu veiduko berimu? 🤔 kai bunam laukuty tai beveik nesimato.. bet tik kambary ir isryskeja.. siurkstus tokie zandukai..tepu bepanten b…

Pas mus buvo toks berimas,irgi tas pats budavo kai lauke nesimate to berimo arba kai miega, o kai tik budrauja iškart yra. buvom netgi užsirašė pas alergologo galvojau gal alergija, bet nenuejom nes praejo.nuejom pas šeimos gyd tai ji patare bepanten tepalo patept 5 kart dienoj ir mums praejo o buvo tikrai baisus veidukas ir siurkstus toks.dar tepiau mp veiduku.
    Beje daba dar buna tokiu spuogiuku kai nuguli miegodamas arba atpyla bet iškart patepiu ir praeina.

3. 2018.10.21 23:18 (prieš 3 sav.)

malborkas1 parašė:
    Gal kuri naudoja toki vitamina d vaikiukui?

Mes naudojam sita, dabar po 8 lasiukus, nes jame du lasiukai 200 TV, o daktare liepe po 800 TV vartoti, kas iprastiniam vitamine atitiktu du lasiukus

4. 2018.10.21 23:51 (prieš 3 sav.)

Ramitita parašė:
    Mes naudojam sita. Pas abu didelis trukumas

Ar neatpilineja nuo jo? Po kiek lasiuku paskyre ji jums?

5. 2018.10.21 23:59 (prieš 3 sav.)

katenka parašė:
    Mes naudojam sita, dabar po 8 lasiukus, nes jame du lasiukai 200 TV, o daktare liepe po 800 TV vartoti, kas iprastiniam vitamine atitiktu du lasiukus

O jusu maziukas neatpilineja nuo jo?

6. 2018.10.22 00:21 (prieš 3 sav.)

Mano mažylė irgi buvo isberta spuogiukais, šiurkštūs žandai buvo bet patepiau lanolin tepalu (kur speneliams tepti reikia 🙈) ir praėjo kitą dieną

7. 2018.10.22 08:14 (prieš 3 sav.)

malborkas1 parašė:
    O jusu maziukas neatpilineja nuo jo?

Ne, nuo jo neatpylineja. O suduodu su sauksteliu, ilasinus i ji tuos 8 lasiukus

8. 2018.10.22 09:11 (prieš 3 sav.)

Mamytes:)! Kiek jusu zirniukai priauga po kiekvieno menesio? Ar zindot valandom pvz kas 3 val? Mano mazyle du men is eiles priaugo virs kilogramo. Sake gydytoja pareguliuot maitinima, nes dabar jau sveria kaip puse seses 😄 o su pirmaja tai turim per mazo svorio problema. Kaip tureciau maitint vaika, kad priaugtu? Siaip duotu visaverti maista ir nieko neriboju, bet labai mazom porcijom valgo. 😟 Ir gime mazute...

9. 2018.10.22 09:25 (prieš 3 sav.)

karina999 parašė:
    Mamytes:)! Kiek jusu zirniukai priauga po kiekvieno menesio? Ar zindot valandom pvz kas 3 val? Mano mazyle du men is eiles priaugo virs kilogramo. Sake gydytoja par…

Duodu tiek kiek nori ir kada nori.. pirma menesi priaugo 2kg antra 1kg niekas nieko nesake daug ar mazai.. jie patys pasireguliuoja gi.. zinda po 5-7min kas 3kazkur valandas dabar, nakti nevalgo 7val tai ir nezadinu svarbu, kad vaikas gerai jaustusi, gi jis ne robotukas.

3
  10. 2018.10.22 09:57 (prieš 3 sav.)

karina999 parašė:</cite Sake gydytoja pareguliuot maitinima <...>

Man l.idomu kaip isivaizduoja ta pareguliavima?. valgyt neduot?
    Mano per pirma men priaugo apie 1.5 kg, kai buvo 2 men buvo dar+ 1.6 kg.
    Kazka ten sake del svorio. Nu ir ka?. Valgom toliau kiek ir kada nori vaikas.

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras