2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2018.11.07 21:22 (prieš 1 sav.)

As kaip tik pirkau vaistus receptinius dukrai, buvo israsytas elektroninis receptas, reikejo tik padiktuot a.k., patikejo As vaiku popierius telefone nesiojuosi nusifotkinus, kolkas visur praeinam

2. 2018.11.07 22:16 (prieš 1 sav.)

Tai manau nelaikom nei nesioklei visa para vaiko nei vaikstynei nelaikytume ir nematau nieko blogo siek tiek pasinaudot tokiais dakykais su pirmaja nesinaudojau nesiokle bet vaikstyne turejom ir nieko viskas labai super mano mergaitei nei kojos iskrypo nei ka 😊 as pabandysiu ergobaby...

3. 2018.11.07 22:16 (prieš 1 sav.)

Ar jusu vaikiukam eme is pirsto kraujo tyrimui , nesuprantu kodel liepe pasidaryt

4. 2018.11.07 22:34 (prieš 1 sav.)

Imper parašė:
    Aš vyrui receptinius elektroninius perku tik asmens kodą pasakau, niekad dar dokumento neprašė

Eurovaistinej norejau nupirkt, bet vyro tik komp. vaistu pasa tuo metu turejau. Tai nepardave ir dar ne tik vyro, bet dar ir mano dokumento paprase 🤦‍♀️

5. 2018.11.07 22:52 (prieš 1 sav.)

Cicikaca parašė:
    Ar jusu vaikiukam eme is pirsto kraujo tyrimui , nesuprantu kodel liepe pasidaryt

Gal jums D vitamino kieki nustatines? Mes patys nusprendeme, kad reikia to tyrimo. Eme krauja is pirstuko.

6. 2018.11.07 23:37 (prieš 1 sav.)

Kopaa parašė:
    Gal jums D vitamino kieki nustatines? Mes patys nusprendeme, kad reikia to tyrimo. Eme krauja is pirstuko.

Pakomentuosiu dėl tyrimo vit D, kalbėjau su genetike, tai ji patvirtino, kad šis tyrimas yra netikslus, nes nuo labai daug aplinkybių priklauso atsakymas (rytas/vakaras, pavalgęs/nevalgęs, verkė/neverkė ir t.t. ir pan.) žodžiu sakė darytis galima, bet nėra tikrosios informacijos, kaip ir tikrojo kiekio organizme nenustatysi niekaip dar aiškino, kad kraujyje jo gali nebūti, o kažkur kitur jis pasiskirstęs ir t.t. Rodys trūkumą, o ištikrųjų bus norma. Dar tuo labiau, kad perteklius baisiau negu trūkumas.. Žodžiu nieko vertas tyrimas kaip supratau čia tik pasidalinu info kuria gavau, jokiu būdu neagituoju nei nesidaryt, nei darytis

4
  7. 2018.11.07 23:55 (prieš 1 sav.)

ivaauk parašė:
    Pakomentuosiu dėl tyrimo vit D, kalbėjau su genetike, tai ji patvirtino, kad šis tyrimas yra netikslus, nes nuo labai daug aplinkybių priklauso atsakymas (rytas/vak…

Taip, jis tokiem maziem nera tikslus, ypac is pirsto imamas, bet o kaip kitaip zinot? Jei didelis trukumas, arba perdozavimas stipris tikrai parodys, o tas beveik viduriukas gali but netikslus. Pvz pas mano mergyte labai mazas mimenelis ir del to reik pasidaryt, nes gali but, kad vitamino D per daug ir kauleja del to greit🤷🏼‍♀️

8. 2018.11.08 00:25 (prieš 1 sav.)

granta parašė:
    Taip, jis tokiem maziem nera tikslus, ypac is pirsto imamas, bet o kaip kitaip zinot? Jei didelis trukumas, arba perdozavimas stipris tikrai parodys, o tas beveik v…

Tai aš tai suprantu, aš tik apie patį tyrimą - kodėl jo nedaro kiekvienam ir kodėl geriau profilaktika lašiukų. Apskritai man atrodo, kad nėra tokio didelio trūkumo jo pas žmones, nei kad jis piešiamas.. vaikščiotume visi rachitiniai, jei jau taip truktų jo visiems 🤷🏼‍♀️
    Tik pasidalinau info, kad pasirodo dar neatrastas būdas pažiūrėti vit D kiekį organizme 🙈

9. 2018.11.08 08:25 (prieš 1 sav.)

Uzklupo maksties pienlige. Gal turit kokiu patarimu kaip gydytis zindant kudiki? Ar vaikui gali pienlige kazkaip persiduoti per piena?

10. 2018.11.08 09:04 (prieš 1 sav.)

katenka parašė:
    Uzklupo maksties pienlige. Gal turit kokiu patarimu kaip gydytis zindant kudiki? Ar vaikui gali pienlige kazkaip persiduoti per piena?

Pas gydytoja keliaukite, mikroorganizmai per isorenuo nuo ranku gali papulti, nuo krutu, o tada ir i vaiko burnyte jei nebusite atsargi, bet net ir muilas 100 proc ranku nenuplauna. Tokiu atveju geriau iskarto gydytojo paprasykit vaistuku recepto, tikriausiai duotu daktarin tepalui. Apsiplovimai soda man padedavo labai greitai, bet kai kam visai nepadeda tai nerizikuokite geriau. Ir stiprinkite imuniteta, kazkas isbalansavo organizma, gal saldumynu uzvartojote, gal iklotus naudojat ar intymios higienos prausikli pakeitet, gal nuo vyro, pagalvokite kur gali buti saltinis.
    Bet vaikuciui gali ir nebut pienliges, net jei jam papultu jusiske zaraza.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras