2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. V 9 m. 8 mėn.

2018.09.20 15:58 (prieš 2 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Sakykit mamos, gal kuria kankina zveriskas noras saldumynų? Negaliu jau gyvent, kazkas darosi nenormalaus. Maze gauna pienelio...jau bijau, kad ne tik dieglius ivar…

Man su pirma taip buvo. Daugiau mėsytės, kad energijos būtų ikgalaikės ir chromą rekomendavo gerti. Padėjo man tuomet. Dabar saldumynų ir noriu, bet dar valdausi

2. Dorotėja 4 mėn. 2 sav.
    Dominykas 3 m. 1 mėn.

2018.09.20 16:28 (prieš 2 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Sakykit mamos, gal kuria kankina zveriskas noras saldumynų? Negaliu jau gyvent, kazkas darosi nenormalaus. Maze gauna pienelio...jau bijau, kad ne tik dieglius ivar…

Noriu saldumynu ir juos valgau. Nestabdau

3. 2018.09.20 16:43 (prieš 2 mėn.)

Linute1.1 parašė:

Aš bilekiek saldamukų šiandien suvalgiau... mano tokios pat mintys, valgau ir galvoju, ką, moterie, darai, ar nebus vaikui pasekmių ir toliau valgau:))

4. 2018.09.20 16:54 (prieš 2 mėn.)

Kiek ilgiausiai yra žviegę jūsų kudikiai?😁Jaučiu mušam rekordus-dvi valandos neina nuramint

5. 2018.09.20 17:04 (prieš 2 mėn.)

jurmarta parašė:
    Kiek ilgiausiai yra žviegę jūsų kudikiai?😁Jaučiu mušam rekordus-dvi valandos neina nuramint

jurmarta parašė:

mano siandien bliauna visa diena

6. 2018.09.20 17:08 (prieš 2 mėn.)

Lfreedom parašė:
    mano siandien bliauna visa diena

O dangau!..Neisivaizduoju...Man jau nuo dvieju galva plysta..Sakau reik i ligonine vezt ar ka..

7. 2018.09.20 17:09 (prieš 2 mėn.)

jurmarta parašė:
    O dangau!..Neisivaizduoju...Man jau nuo dvieju galva plysta..Sakau reik i ligonine vezt ar ka..

bet delto kad prakakot neiseina normaliai as jau saltu nervu kojas pakelus jam laikau ir jauciu kaip tuoj atsijungsiu

8. 2018.09.20 17:11 (prieš 2 mėn.)

jurmarta parašė:

neturit sportinio kamuolio didelio ? pasiemus vaika ant ranku pasokliuokit arba ant lovos atsisedus

9. 2018.09.20 17:19 (prieš 2 mėn.)

jurmarta parašė:

arba duokit keliolika mililitru pieno mano taip rekia be perstojo kai extra pavalgyt nori bet tas pavalgyt buna 10ml

10. 2018.09.20 17:44 (prieš 2 mėn.)

Linute1.1 parašė:
    Mes ir primaitinam semper1, o kiek jusu mazius suvalgo? Mūsų ir kazkaip išgeria max 60-80ne daugiau nors jau greit du men...

60-100ml max bet manau gal jis sotesnis

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras