2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.03.06 14:02 (prieš 2 mėn.)

jurmarta parašė:
    Nu koooks gėris nešioklė pasirodo! Kaip kokie tramdomieji marškiniai panai mano-įdedu ir iškart užmiega😁Pusę Pilaitės apėjom šiandien..Tik nugarą skauda. Kas nešynė…

Man po 40 min. pradeda skaudėti/tempti nugarą. Ilgiau ir nebūnam ten. Visgi pončiką nešu 😂

2. 2019.03.06 14:56 (prieš 2 mėn.)

karina999 parašė:
    Man po 40 min. pradeda skaudėti/tempti nugarą. Ilgiau ir nebūnam ten. Visgi pončiką nešu 😂

Aš valandą atitūsau savo 7.5 kg ankstukę ir grįžtu be plionkės namo🤣

1
  3. 2019.03.06 16:20 (prieš 2 mėn.)

Naktiniai drabužėlių sušlapimai Kokios sauskelnės berniukams nepraleidžia per šonus sisiuko? Mums nuolat naktį arba paryčiais peršlampa drabužių šonai, tada, aišku, išsibudinam. Perrengimai ir vėl migdymasis... Oooo! Miegoti mėgsta ant šonelio, tai ir neatlaiko sauskelnės.. Kokias jūs naudojate ir dėl to neturite bėdų?

4. 2019.03.06 18:14 (prieš 2 mėn.)

Pragiedrulė parašė:
    Naktiniai drabužėlių sušlapimai Kokios sauskelnės berniukams nepraleidžia per šonus sisiuko? Mums nuolat naktį arba paryčiais peršlampa drabužių šonai, t…

Moony atlaikydavo. Tik reik apziuret, kad palei kojyte tie atvartukai tvarkingi butu, jei suprantat, apie ka as

jurmarta parašė:

Jokiu problemu. Nesioju nemazai, daznai ir grindis siurbiu/plaunu. T.y. lankstymosi daug. Pabandyk pasireguliuoti.
    Pas mane 7kg nesuliukas.

1
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.06 19:16 (prieš 2 mėn.)

Pragiedrulė parašė:
    Naktiniai drabužėlių sušlapimai Kokios sauskelnės berniukams nepraleidžia per šonus sisiuko? Mums nuolat naktį arba paryčiais peršlampa drabužių šonai, t…

Niekas negelbsti- nei mooni, nei skandinaviskos, nei lupilu, nei hugies ir tt mūsų ir per soniuka prabėga kazkaip... nors mūsų dukra. Ačiū Dievui neišsibudina, bet vistiek sysiai nemalonu

1
  6. Liūtas 7 m. 9 mėn.
    Dvynys 13 m. 11 mėn.

2019.03.06 20:06 (prieš 2 mėn.)

jurmarta parašė:

Pasireguliuot diržus reiktų. Aš su savo nugaros išvarža 8 kg be problemų valandą nesioju. Tik noriu kitos nešioklės jau

7. 2019.03.06 20:16 (prieš 2 mėn.)

G.L. parašė:
    Niekas negelbsti- nei mooni, nei skandinaviskos, nei lupilu, nei hugies ir tt mūsų ir per soniuka prabėga kazkaip... nors mūsų dukra. Ačiū Dievui neišsibudina, bet …

Oho, kiek daug rūšių sauskelnių išbandėt! Mes mažiau bandę, bet irgi, po visų rūšių dažnai mums šonai peršlampa. Atrodo, ir atidžiai uždedi, ir dydžius taikai.. vis tiek neišvengiam tų varginančių naktinių perrengimų ceremonijų 🙂

8. 2019.03.06 21:28 (prieš 2 mėn.)

Pragiedrulė parašė:
    Oho, kiek daug rūšių sauskelnių išbandėt! Mes mažiau bandę, bet irgi, po visų rūšių dažnai mums šonai peršlampa. Atrodo, ir atidžiai uždedi, ir dydžius taikai.. vis…

Maniske jei kuria nakti daug sysina tai irgi prabega. Tiesiog gal iedkot su "didesne talpa". Neisivaizduoju. Paprastai nakti pratraukia su Pampers premium Care. Keiciu 6 ryto~. Uzdedu 9-9;30 vakare.

2
  9. 2019.03.06 21:29 (prieš 2 mėn.)

Siaip mes naudojam ekologiskas Bleer Bleier. Drauges, kurios turi leliuku rekomendavo, kad tikrai neprabega. Naudojam, nakti dar nebuvo prabege ne karto.. o sveriam jau beveik 10kg..🙂

1
  10. 2019.03.06 22:08 (prieš 2 mėn.)

Pragiedrulė parašė:

Nezinau anksciau ir mums kekviena nakti prabeginedavo, o dabar pakeitem i pampers pants ( tas kelnaites) ir nieko liuks ismiega niekas neprabega ir anksciau ir apsikakodaves prabegdavo o dabar sausa nieko nepraleidzia😀👏👏👏

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras