2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.03.20 10:32 (prieš 4 mėn.)

zvaigzdutez parašė:
    Sveikos mamytės, o kaip jūsų leliai ar dar atpylinėja? Maniškis vis dar atpylinėja, o vakar ir šndn kažkaip ypač ir lbj irzlus piktas.

Mano ir prieš tai nedaug atpilinėjo, o dabar dažniausiai neatpila, bet kartais pasitaiko kokia balutė (kartą per savaitę), gi ištisai juda
    Maitinu MP ir kažkiek košės makalošės.

2. 2019.03.20 10:50 (prieš 4 mėn.)

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:
    Mano mažylė jau su manimi! Sunku patikėti kad vietoj prognozuotų 2-3 sav., ji reanimavijoje pabuvo 3 paras! Viešpats tikrą stebuklą padarė, visų mūsų ir jūsų maldų …

Ooo taaaip gera del jusu!!!:***

1
  3. 2019.03.20 10:57 (prieš 4 mėn.)

❤️ S-i-r-d-u-t-e ❤️, kaip Jūs? 🌷

4. 2019.03.20 12:14 (prieš 4 mėn.)

na va ir antras dantukas išlindo po tų irzlionių, piktumų tik įdomu ar gali būti kad dėl dantukų labiau atpylinėjo?

5. Tadas 8 m.
    Rokas 11 m. 6 mėn.

2019.03.20 14:15 (prieš 4 mėn.)

M.Jur. parašė:
    ❤️ S-i-r-d-u-t-e ❤️, kaip Jūs? 🌷

Ačiū, neblogai skysčių nebelašina, valgom žymiai geriau. Gaunam antibiotikų daug, tai paviduriuoja, ir paberta nuo kažko. Šiandien masažistei užkliuvo rankytė viena, vis į viršų pakelta, o man akytė užkliuvo, kai miega neužsimerkia iki galo pradžioj. Gal apžiūrės neurologas.. o šeip viskas kas liečia operaciją yra labai gerai!

7
  6. 2019.03.20 15:35 (prieš 4 mėn.)

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:
    Ačiū, neblogai skysčių nebelašina, valgom žymiai geriau. Gaunam antibiotikų daug, tai paviduriuoja, ir paberta nuo kažko. Šiandien masažistei užkliuvo rankytė vi…

Puiku!!! O kodėl antibiotikus gaunat?

7. 2019.03.20 17:37 (prieš 4 mėn.)

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:
    Ačiū, neblogai skysčių nebelašina, valgom žymiai geriau. Gaunam antibiotikų daug, tai paviduriuoja, ir paberta nuo kažko. Šiandien masažistei užkliuvo rankytė vi…

Mano pirmagimis iki kokiu 2 metu miegodavo su “budincia” akim 😂, isaugo 🤷‍♀️

8. 2019.03.20 18:34 (prieš 4 mėn.)

Silent parašė:
    Mano pirmagimis iki kokiu 2 metu miegodavo su “budincia” akim 😂, isaugo 🤷‍♀️

Jo mano panos irgi kazkurioj miego fazel pramerktom miega ziaurei juokingai atrodo

1
  9. Tadas 8 m.
    Rokas 11 m. 6 mėn.

2019.03.20 18:45 (prieš 4 mėn.)

M.Jur. parašė:
    Puiku!!! O kodėl antibiotikus gaunat?

Dėl uždegiminių procesų organizme, visi vaikučiai po operacijos gauna..

10. 2019.03.20 19:19 (prieš 4 mėn.)

Nimerija parašė:
    Ingos vaikutis valgo BLW, galit FB pasižiūrėt:
    Emilio BLW dienoraštis.

O kiek Emiliui menesiuku, nezinot? Jis jau atrodo rimta maista valgo, bet kazkada gi reiks pereit prie idomesniu dalyku nei koses ir darzovienes. Atrodo idomus puslapis 👍

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras