2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.04.10 21:38 (prieš 1 mėn.)

karina999 parašė:
    Sveikos galbūt kas esate gėrę stiprius antibiotikus žindymo metu? Ar labai atsiliepė kūdikiui? Man bus paskirti antibiotikai už mėnesio, sakysiu, kad žindau, bet …

Turejau labai sunkios formos sinusita. Patys stipriausi antibiotikai. Visiskai jokio poveikio. Aisku, geriau kai ju nereikia, bet jei jau reikia, nera kur detis..

1
  2. 2019.04.10 22:00 (prieš 1 mėn.)

Na neduot negaliu, nes reks tiesiogine to zodzio prasme reks... Nei rankos, nei ciulptukas, nei glostymas nepades, nes reikia valgyt is tu 120ml, suvalgys 30-90ml, bet jam reikia... O paciai skauda klausyt..

3. 2019.04.10 22:32 (prieš 1 mėn.)

Mamos, gal kuri turejo toki situacija..jau nebegaliu..nakti atrodo isvis nemiegu..keliAmes nesuskaiciuju kiek kartu..bet nepavalgyti o tiesiog kad reikia papulio burnytej..atrodo tik istrauku papuli pasnaudzia 10 min ir vel ziopcioja..o jei neduodu pradeda verkti..bandziau duoti tiuti, spjauna lauk ir verkia..nebutu bedos jei galeciau uzmigt jam “ciunkuojant” bet negaliu..kartais atrodo jau net pradeda erzinti tas pastovus ciunkavimas ir pykt pradedu..atrodo tokiom naktim nei jis nepailso nei as..o norisi atsikelt pailsejus ir geros nuotaikos,kad su mazuoju turiningai diena praleist..gal turit kuri kokiu patarimu kaip sumazint tu naktiniu “ciunkavimu” skaiciu???

4. 2019.04.10 22:45 (prieš 1 mėn.)

Laime7 parašė:
    Mamos, gal kuri turejo toki situacija..jau nebegaliu..nakti atrodo isvis nemiegu..keliAmes nesuskaiciuju kiek kartu..bet nepavalgyti o tiesiog kad reikia papulio bu…

As turiu tokia situacija nuo 4,5men, skaiciau apie kudikius ir kodel jie taip daro, kaip jus sakot ciunkia tai cia normalu, aisku kazkam atrodys nenormalu, visokiu nuomoniu yra, bet tiesiog nakti virskinasi visa informacija gauta per diena,be to dantys gali but, uzuomazgos, nebutinai kad isdygs jau, tiesiog jusu krutis kudikiui nusiraminimas, as irgi pykau net, nervas imdavo kad buna naktu atrodo as isvis nemiegu, tik paleidzia papa ir iesko vel, bet labai su savim dirbau, suvokiau kad kudikiui to reikia, kad as esu mama, noriu kad mano vaikas jaustusi gerai, todel turiu suteikt jam siluma ir nusiraminima kad ir kaip ji to nori, kad taip amzinai nesites, kad tikrai ateis diena kai miegosiu visa nakti, kad daug lengviau duoti kruti, nei keltis ir supt istisai, zodziu, as 6-7 men kai buvo, tai galvojau viskas isprotesiu viena nakti, bet aisku taip nebuvo, susitvarkiau su savim, dabar neskaiciuoju kiek atsikelia net, ismokau miegot kai laiko burnoj kruti, apsidedu pagalvem, zodziu, paziurejau i situacija is kitos puses ir pasidare daug lengviau nei pykt ant to ko negaliu pakeist..

10
  5. Liūtas 7 m. 9 mėn.
    Dvynys 13 m. 11 mėn.

2019.04.10 22:55 (prieš 1 mėn.)

gnoma parašė:
    As turiu tokia situacija nuo 4,5men, skaiciau apie kudikius ir kodel jie taip daro, kaip jus sakot ciunkia tai cia normalu, aisku kazkam atrodys nenormalu, visokiu …

Būtent. Aš irgi miegu, kai panelė žinda. Būna naktų, kai rečiau, būna, kad visa naktis tokia. Bet tai laikina.

6. 2019.04.11 07:39 (prieš 1 mėn.)

karina999 parašė:
    Sveikos galbūt kas esate gėrę stiprius antibiotikus žindymo metu? Ar labai atsiliepė kūdikiui? Man bus paskirti antibiotikai už mėnesio, sakysiu, kad žindau, bet …

Cia isiveskit vaisto pavadinima ar veikliaja medziaga. Pamatysite, ar saugu.
    www.e-lactancia.org
    Bus ramu.

1
  7. 2019.04.11 09:49 (prieš 1 mėn.)

gnoma parašė:
    As turiu tokia situacija nuo 4,5men, skaiciau apie kudikius ir kodel jie taip daro, kaip jus sakot ciunkia tai cia normalu, aisku kazkam atrodys nenormalu, visokiu …

Labai gerai paraset.
    Mano dukra irgi tarpais naktimis taip elgiasi, tai irgi buvo sunku pradzioj, kol ranka nenumojau, kazkaip viduj atrast reikia ramybe susitaikyt ir tada jau gali miegot bet kur ir bet kaip

8. 2019.04.11 09:54 (prieš 1 mėn.)

monas parašė:
    Labai gerai paraset.
    Mano dukra irgi tarpais naktimis taip elgiasi, tai irgi buvo sunku pradzioj, kol r…

Aatsimenu kaip visiems verkiau: uoj as negaliu taip miegot, ne ne, man neiseina, neiseis tikrai, nu as nemoku. Kur jau.. atejo laikas kai visai neblogai issimiegu, nes pradejau suvokt, kad reikia ne verkslent, o prisitaikyt, pasidariau kad butu patogu ir miegu sau, tiesiog viena diena susitaikiau kazkaip viduj su viskuo ir dabar daug lengviau..

9. 2019.04.11 10:05 (prieš 1 mėn.)

gnoma parašė:
    Aatsimenu kaip visiems verkiau: uoj as negaliu taip miegot, ne ne, man neiseina, neiseis tikrai, nu as nemoku. Kur jau.. atejo laikas kai visai neblogai issimiegu, …

Va va, bet matyt turi laikas ateit ir poziuris pasikeist.

10. 2019.04.11 10:38 (prieš 1 mėn.)

Pas musu miegas irgi su simtu nubudimu. Ypac kai pradejo sliauzioti, stotis, naktys pasidare labai neramuos. Net papulis nepadeda, reikia supuoti, rankose nurimsta bet tik issilaisvinu vel kojas kelia, sukinejasi, muistosi. Ilgai dirbau su savim kad keisciau savo pacios lukescius kaip dauguma mamyciu. Padejo. Na dar vyras gelbsti nes ryte vaikui nubudus issinesa i kita kambari o as galiu valandele susirietus pamiegoti viena. Ir ta valanda kazkaip atperka atrodo visa nakti. Visada buvau jautruole miegale bet vidinio susikaupimo jega kazkaip kantriai stumiu tas naktis. Laikykites, mamyte! ❤️

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras