2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.04.22 22:01 (prieš 3 sav.)

Gailiute parašė:
    Mamos, ar jau yra tokių, kurių vaikai bando stotis ir vaikščioti? manoji šliaužia, neropoja, bet planuoju keliones ir galvoju kada čia nusiteikti jau lakstymui pask…

Mano irgi eina jau pasiremes aisku. Bet nebutinai greit ir pats prades.. pirma dukra irgi labai anksti stojos ir bande eiti. O pati pradejo eiti gerokai virs metu..

2. 2019.04.22 23:05 (prieš 3 sav.)

Xrust parašė:
    Mes turim apacioj du dantukus ir trecias isdygo kaires puses virsuje soninis kandis, labai keistai, priekiniu dvieju virsuj dar net nesimato..🙈

Mes turim du apatinius ir viršuje abu šoninius, o priekiniai abu jau bando rodytis. Labai skausmingai. Mažiuke labai pikta. Kaip pamačiau, kad šoniniai lenda išsigandau, kad priekiniams neliks vietos, tikiuosi, kad neuzlips vienas ant kito.

3. 2019.04.22 23:21 (prieš 3 sav.)

paltine parašė:
    Jo, aptamil 1pirkom, kai gime vaikas. O vasara pareina galiojimo laikas, tai ir sugalvojau, kad sudosiu dabar

Jeigu neklystu po atidarymo misinukas galioja 1 mėnesį. Ant Aptamil rašo. Atidarius suvartoti per 1 mėnesį

3
  4. 2019.04.23 18:28 (prieš 3 sav.)

ausrapet11 parašė:
    Mes turim du apatinius ir viršuje abu šoninius, o priekiniai abu jau bando rodytis. Labai skausmingai. Mažiuke labai pikta. Kaip pamačiau, kad šoniniai lenda išsi…

Bet kaip idomiai tie dantukai auga.. 🤔 pas mus dar priekiniu nesimato 🙈

5. 2019.04.24 06:39 (prieš 3 sav.)

Hygge parašė:
    O kaip ja rasti?

Jos nerasit slaptos FB grupės, paieška jos neranda. Parašykit FB žinutę Inga Rimar, ir ji jus prijungtų.

6. 2019.04.24 17:17 (prieš 3 sav.)

Xrust parašė:
    Bet kaip idomiai tie dantukai auga.. 🤔 pas mus dar priekiniu nesimato 🙈

Pas mus jau ir priekiniai tuoj išlįs. Labai skausmingai net iš miego pabunda klykdama. Manęs nei per žingsnį nepaleidžia visa laiką nori būti ant rankų.

7. Tadas 7 m. 10 mėn.
    Rokas 11 m. 4 mėn.

2019.04.24 21:14 (prieš 3 sav.)

Sveikos, mes šiandien po kardiologės apžiūros gydytoja džiaugiasi kad mano pupa yra atsigavusi, pastambėjusi, gerai valgo po echoskopijos pasakė kad ir vėl ji atrodo žymiai geriau nei turėtų atrodyti įvertinus širdutės būklę.. iš vienos pusės džiugu, bet iš kitos baisoka, kad galiu tiesiog nepastebėti kokio nors nežymaus pablogėjimo.. Mūsų atvejį kardiologė vertina kaip tikrą stebuklą, kadangi prognozės prieš operaciją buvo tikrai prastos.. Kaip bus ateity, niekas nežino. Šiai dienai kaip ir viskas puiku, tad belieka tikėtis kad taip bus ir toliau

20
  8. Berniukas-Drakoniukas 4 m. 3 mėn.

2019.04.24 21:54 (prieš 3 sav.)

ausrapet11 parašė:
    Jeigu neklystu po atidarymo misinukas galioja 1 mėnesį. Ant Aptamil rašo. Atidarius suvartoti per 1 mėnesį

Ok, zinosiu. Aciu

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:
    Sveikos, mes šiandien po kardiologės apžiūros gydytoja džiaugiasi kad mano pupa yra atsigavusi, pastambėjusi, gerai valgo po echoskopijos pasakė kad ir vėl ji…

Aisku taip ir bus!

9. 2019.04.24 21:54 (prieš 3 sav.)

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:
    Sveikos, mes šiandien po kardiologės apžiūros gydytoja džiaugiasi kad mano pupa yra atsigavusi, pastambėjusi, gerai valgo po echoskopijos pasakė kad ir vėl ji…

Nuostabios naujienos!!!!!! labai labai sveikiname!!!!!!

10. 2019.04.24 22:04 (prieš 3 sav.)

_s-i-r-d-u-t-e_ parašė:

Nu labai smagu del Jusu!!! Musu visu maldos isklausytos! Mazyle pasirinko Jus, nes kartu viska isgyvensite! Linkiu Jums dziugu akimirku, dar daugiau drasos ir tiketi savimi, mazyle stipruole ir visos jusu seimos laime!!! Didziausi linkejimai!!!:***

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras