2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.01.15 05:50 (prieš 1 mėn.)

eglelyte parašė:
    O kai is venos eme nereke? Maniskis lb putpus, ne zenklo tu venu...

Reke.....

2. 2019.01.15 08:08 (prieš 1 mėn.)

paltine parašė:
    Jeigu tik kila mintis apie isivaikinima ar globa- nebijuokit, iskart eikit i kursus. Jie apie 6 men tesiasi. Per ta laika ateis gilesnis suvokimas, supratimas kas t…

Aciuu kad dalinates patirtim!!
    As daug turiu apmastymu, priimsiu sprendima tik gerai viska ivertinusi.

3. 2019.01.15 09:06 (prieš 1 mėn.)

Skaitau apie nemiegančius kūdikius ir galvoju paklausiu - o kas lėmė sprendimą nevystyti kūdikio? aš pati daug skaičiau ir nusprendžiau, kad ramus miegas yra būtinas poilsiui ir geram vystymuisi, todėl kad pats nepasižadintų, pradėjau vystyti nuo 4 savaitės ir vystau iki šiol, 4,5 mėnesio, miega ramiai 12 valandų naktį su dviem pavalgymais. nors dygsta dantys ir tikrai matau, kad vaikui skauda kartais.

1
  4. 2019.01.15 09:06 (prieš 1 mėn.)

Ginteee parašė:
    Zinau kad vaikas istraukia geriau. Nutraukimo esme buvo paziureti kiek jis suvalgo.. nutraukiau daaaaaug daugiau nei jis suvalgo, tame ir esme. Nemanau, kad 5men ku…

Jauciu varyciau i Santariskes kad nuodugniai istirtu ir butu ramu. Polikllinika leta cia tyrinetoja.

5. Liūtas 7 m. 6 mėn.
    Dvynys 13 m. 8 mėn.

2019.01.15 09:09 (prieš 1 mėn.)

jurmarta parašė:
    Jums nugaru neskauda nuo vaiko nešiojimo? Blyn kai surakina kartais negaliu atsitiest! Visiska senatvė-radikulitas 😁

Skauda, ypač rytais atsikeliu kaip sulaužyta, nes miegu tokiose pozose, kad dama su (.) burnoj galėtų miegot...Dieną lyg nieko, bet mano besiformuojančiai išvaržai nepatogus nešiojimas visai ne į naudą...

Gailiute parašė:
    Skaitau apie nemiegančius kūdikius ir galvoju paklausiu - o kas lėmė sprendimą nevystyti kūdikio? aš pati daug skaičiau ir nusprendžiau, kad ramus miegas yra būtina…

Manoji suvystyta rėkė iki pamėlynavimo, du kartus bandžiau. Daugiau nebandau....Ne visuems turbūt tinka, manoji ir miegmaišių nepakenčia...

6. 2019.01.15 09:40 (prieš 1 mėn.)

egleieglei parašė:
    Labas mamos! O ar yra kas sodros pinigu uz gruodi negavote metu pabaigoje?

As jums patarciau paskambinti i Sodra, as irgi negavau kai jie ziniasklaidoj apsiskelbe kad uz gruodi visiems perves iki nauju. Paskambinom, tai paaiskejo kad kazkokia ten technine klaida ivyko, atsiprase ir pervede sausio pirmom dienom.

1
  7. 2019.01.15 10:07 (prieš 1 mėn.)

Gailiute parašė:
    Skaitau apie nemiegančius kūdikius ir galvoju paklausiu - o kas lėmė sprendimą nevystyti kūdikio? aš pati daug skaičiau ir nusprendžiau, kad ramus miegas yra būtina…

Tikrai nesigincyju kas geriau kas ne, manoji miegojo iki 5men beveik labai gerai, nebuvo reikalo vystyt, ir siaip nevystyciau nes nu..
    Mano tokia nuomone, kad vystyt nereikia. Bet cia tik as taip galvoju, i dabar vystyt nera reikalo, skaiciau knygu ir zinau kodel ji dabar taip miega, tai zinau ir kad praeis ..

8. 2019.01.15 10:39 (prieš 1 mėn.)

Nyana parašė:
    O kaip, pvz., šeimos sudėtis? Gali vienas gyvenantis asmuo įsivaikinti? Nes, tarkim, iui, ivf tik susituokusiems daro, tai logiškai mąstant, įsivaikinti irgi turėtų…

Pagalbinį apvaisinimą daro ir nesusituokusioms poroms, tik valstybė jo nekompensuoja. Duoda pasirašyti tokį lapą, kad esat neregistruotoje partnerysteje (nes registruoti partnerystės šiuo metu Lietuvoje neįmanoma).

9. 2019.01.15 10:45 (prieš 1 mėn.)

paltine parašė:
    As noreciau dar. Kai manoji mazyle pauges. Vyras mano nzn kaip i tai reaguos : visu pirma masina reikes keisti, kad visi tilptu, kaip su pinigais bus, kaip sistema …

Jūs šaunuolė!! Skaitau ir žaviuosi 🤗

10. Kris 8 m. 11 mėn.

2019.01.15 11:13 (prieš 1 mėn.)

Proksius parašė:
    Pagalbinį apvaisinimą daro ir nesusituokusioms poroms, tik valstybė jo nekompensuoja. Duoda pasirašyti tokį lapą, kad esat neregistruotoje partnerysteje (nes regist…

Gal anksčiau darė, dabar tikrai nebedaro bent jau negali daryti, nes tai prieštarauja įstatymui. Kaip minėjot, Lietuvoj partnerystės registruot neįmanoma, o neregistruotos partnerystės termino nėra įstatyme. Vadinasi, tai nelegalu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras