2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.01.17 15:38 (prieš 5 mėn.)

Laime7 parašė:
    Man tkr nesunku ir juolab negaila jam, bet labai bijau kad kai reikes atpratint nuo mp bus laaaaabai sunku🙈

Dar nesuk galvos del sito , nnnn kartu keistis gali vaikucio valgymo “iprociai” ☺️

Laime7 parašė:
    Net nusisypsojau🙂🙂🙂 nes as lygaii taip pat vartausi kaip pleksne ir vaika kilnoju is vienos puses i kita😂🐠

Pabandyk maitint guledama ant to paties sono :), labai paprasta... nei vartytis, nei kilnot nereiks. Su sunum man cia buvo atradimas kai viena forumiete papasakojo! 😂

1
  2. 2019.01.17 15:49 (prieš 5 mėn.)

eglelyte parašė:
    Nuovargis lb apsunkina viska. Bet ziauru, kai kuo labiau vaikui mamos reikia tuo daugiau galvojam, kaip atstumt ir pasilikt vietos sau. As noreciau sakyt, kad paken…

As tkr negalvoju kaip atstumti ji, tiesiog reikia ir man pailset kad butu diena produktyvi..manau ir mazylio miegas butu siltesnis jei jis keltusi tik pavalgyti o ne su mamos papuliu pazaist🙂🙂

1
  3. 2019.01.17 16:12 (prieš 5 mėn.)

Tpfu tpfu tpfu o maniske miega tiek, kad net man keista nuo vakaro 22 ar 23 pavalgo ir miega iki 2.30 tada pradeda sukinetis, papulio neskubu duot, nes kuo puikiausiai suveikia ciulptukas, net nereikia is lovytes imti vaiko. Paryciais pries 6 jau suverkia valgyti, pavalgo tada visa seimyna keliasi ruostis, pabudrauja pavalgo ir vel miega 11 val pavalgo vos apiprausiu vel zyzia miegot, iki 14 miega, jezau nu atsikelia pora val pabudrauja vel miega... as kai paskaitau kiek jus nuveikiat per diena... sakiau ir bpg ir neurologei, sako "dziaukites, kad miega"... ar dar turit kas tokiu mieganciu grazuoliu? Aisku pasikeist gali viskas kai dygs dantys ar dar kas.

4. Tadas 7 m. 11 mėn.
    Rokas 11 m. 5 mėn.

2019.01.17 16:38 (prieš 5 mėn.)

_Svajone_ parašė:
    ar dar turit kas tokiu mieganciu grazuoliu? Aisku pasikeist gali viskas kai dygs dantys ar dar kas.

Mano panelė dieną būdrauja 1,5-2 val ir miega nuo 30 min iki valandos, kartais ir dvi išmiega, ir taip visą dieną. Naktį valgom dažniausiai kas 2 val, būna ištempia ir 3 val nevalgiusi. Užmiega 22-23 val nakties miegui ir keliasi 8-9 val.

1
  5. 2019.01.17 16:39 (prieš 5 mėn.)

_Svajone_ parašė:
    Tpfu tpfu tpfu o maniske miega tiek, kad net man keista nuo vakaro 22 ar 23 pavalgo ir miega iki 2.30 tada pradeda sukinetis, papulio neskubu duot, nes kuo …

Palyginus su pirmu vaiku sis miega nemazai ryte 2h, pietu 3h ir vakare 30min.. bet nakti keliasi kas 1-2h.. pavalgo 5min ir miega.. bent tiek kad nereikia zaist, nesiot, supuot ir panasiai... naktis trunka 21-9 ryto

6. 2019.01.17 16:56 (prieš 5 mėn.)

Laime7 parašė:
    Mamos patarkit🤔 mano mazasis uzmiega nakties miegui tik su papuliu, bet cia ne didziausia beda.. ta galima iskesti ir ji suprasti..beda tame kad jis nakti pabunda 1…

Čia mano situacija jau gerus du mėnesius, keliasi nuo 21 val. Kas pusantros arba valandą,o nuo 3 nakties ir kas 10 min ir tik (.) padeda tuoj pat užmigt,kaip ir jūs suprantu kad taip formuojami blogi vaiko įpročiai,kad nesimoko pats užmigti ir nusiraminti,bet kas 10 min kelti jį ir šokinėt ant kamuolio vietoj krūties po 15 atsikėlimo jau tiesiog nėra jėgų. Atrodo jau viską išbandžiau-ir vaistus,ir aromaterapiją ir knygos apie ramų miegą perskaitytos ir su daktarais konsultuotasi,bet čia mano galva problema dar ir ne tai,kad raminasi su krūtim,bet tas dažnas atsibudinėjimas,suprantu kas porą valandų,bet pas mus tokių mėn jau seniai nebuvo kad išmiegočiau pati ilgiau nei pusantros val o nuo paryčių praktiškai visai visada be miego,ir blogiausia kad visos naktys tokios,tai aš jau irgi nebežinau nei kur nei ar ieškoti paguodos ar tiesiog iškęsti visą šitą naktų malonumą..

7. 2019.01.17 17:17 (prieš 5 mėn.)

_Svajone_ parašė:
    Tpfu tpfu tpfu o maniske miega tiek, kad net man keista nuo vakaro 22 ar 23 pavalgo ir miega iki 2.30 tada pradeda sukinetis, papulio neskubu duot, nes kuo …

Mes miegam 3 kartus dienoj, nakti keliames ivairiai 1 ar 2 k. Buna visokiu kuriozu :)) vakarai musu buna tokie zyzlus, gal dantukai..

8. 2019.01.17 17:51 (prieš 5 mėn.)

Merge parašė:
    Čia mano situacija jau gerus du mėnesius, keliasi nuo 21 val. Kas pusantros arba valandą,o nuo 3 nakties ir kas 10 min ir tik (.) padeda tuoj pat užmigt,kaip ir …

Man taip tokias bendros situacijos mamas norisi apkabinti as kenciu, vyras padeda na ir dar kava su pienu kuriod gyvenime nemegau ir negeriau. Ir tikrai kava nera tokio nemiego priezastis, o greiciau pasekme 😂

2
  9. 2019.01.17 18:08 (prieš 5 mėn.)

Merge parašė:
    Čia mano situacija jau gerus du mėnesius, keliasi nuo 21 val. Kas pusantros arba valandą,o nuo 3 nakties ir kas 10 min ir tik (.) padeda tuoj pat užmigt,kaip ir …

O as vis laukiu gal koks STEBUKLINGAS patarimas nukris🙏

10. 2019.01.17 18:36 (prieš 5 mėn.)

Laime7 parašė:
    O as vis laukiu gal koks STEBUKLINGAS patarimas nukris🙏

As turiu 😂
    “Jei ismesti is galvos, kaip viskas turi buti ir megautis tuo, kaip viskas yra, tai netycia ir laimingais galima tapti” ☺️

13
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras