2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. 2019.01.18 21:56 (prieš 4 sav.)

Merge parašė:
    Vilnietės mamytės, kokius baseinus lankote su mažyliais? Kokie atsiliepimai ir kainos?

Ėjome į Antakalnį 11.30 laiku. 5 kartai 46 eurus kainavo, kineziterapiautė labai patiko ir kaina gera. Bet turbūt ne man vienai, nes į užsiėmimą 10-14 mamų/trečių su vaikais ateina. Į baseiną vos telpa, o apie persirengimo kambarį, kuris 4 kv. net nėra ką kalbėt. Teks ieškoti naujos vietos.

2. 2019.01.18 21:58 (prieš 4 sav.)

minimartin parašė:
    Mamos, kokiose pozose jusu vaikuciai miega? Tik ant nugaros?

Naktį tik ant nugaros, dieną kartais ant šoniuko.

eglelyte parašė:
    Ar jūsų mažiai nenusidrasko? Maniškis pravaro sau per galvą... Kai plaukų minimaliai, kitur net iškabinta odos matos tai gaovoju ar čia priimti kaip susipa…

Niekada nemačiau, kad draskytųsi ką nors... sunerimčiau, jei taip elgtųsi

3. 2019.01.18 22:05 (prieš 4 sav.)

eglelyte parašė:
    Ar jūsų mažiai nenusidrasko? Maniškis pravaro sau per galvą... Kai plaukų minimaliai, kitur net iškabinta odos matos tai gaovoju ar čia priimti kaip susipa…

Mano irgi su naguciais ir veiduka susidrasko, ir galvyte pasikaso, ir ausyte🙂bet dazniausiai jis taip save zadinasi🙂

4. 2019.01.18 23:06 (prieš 4 sav.)

Laime7 parašė:
    Mano irgi su naguciais ir veiduka susidrasko, ir galvyte pasikaso, ir ausyte🙂bet dazniausiai jis taip save zadinasi🙂

Grynai po miegu ir pastebiu vis naujų įdrėskimų

5. 2019.01.19 09:13 (prieš 4 sav.)

eglelyte parašė:
    Grynai po miegu ir pastebiu vis naujų įdrėskimų

Tai čia prevencija - nagus gerai apkirpti, nudildinti. Bet ir aš nesužiūriu.
    Lieka koks kampukas ir atsikelia mažoji apsidraskius. Šiaip jie galvytę drasko kai negerai kažkas, aš įtariu jau dantukus, skauda ir grieba už galvos/ausyčių supykus ir apsidrasko.

6. 2019.01.19 11:06 (prieš 4 sav.)

Ar jusu vaikams patinka mankstos ir masazai? Vesiu kita sav. Bet neramu,kad rėks ir nesileis,nes nelabai megsta mano mergina kai daktarai pvz ciupineja😁

7. 2019.01.19 11:52 (prieš 4 sav.)

jurmarta parašė:
    Ar jusu vaikams patinka mankstos ir masazai? Vesiu kita sav. Bet neramu,kad rėks ir nesileis,nes nelabai megsta mano mergina kai daktarai pvz ciupineja😁

Mano leidziasi

8. 2019.01.19 11:54 (prieš 4 sav.)

Jei gerai pamenu tai Paltine nares vardas, atsimenu jus su vaikuciu einat i pirti.
    Siandien vyrai eis i pirti, galvoju gal pamegint man su vaikuciu.
    Gal galit pasakyt, kiek eit pirmam kartui? Kaip cia viska susiruosus... beje ar jus maitinat? Bijau kad man nuo silumos pienas begs 😀
    Jei jau pasakojot, tai neisiminiau, atsiprasau

9. Berniukas-Drakoniukas 4 m. 3 sav.

2019.01.19 11:56 (prieš 4 sav.)

jurmarta parašė:

Mano pirmagimis rekdavo iki pamelinavimo, taigi teko atsisakyti 2 kart israsytu masazu. Nepasikeite tai ne su laiku, nei pakeitus istaigas

10. 2019.01.19 12:27 (prieš 4 sav.)

jurmarta parašė:

Maniskei labai patinka. Per masazus zirst pradedavo tik kai noredavo sisiot ir jai reikia kad sustotu tuo metu masazuot 😃 mankstos tai isvis jai kosmosas, visa laika su sypsena. Bet va pas logopede....uzsirekia iki melynumo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras