2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.02.09)

1. 2018.01.21 10:38 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 10:38 (prieš 6 mėn.)

Vežimuką pirkčiau tik klasikinės važiuoklės. Dukrytei turėjom tokį Milly tai super buvo. Minusas, kad sunkokas. Bet poto nusiporkom quinny, tai eina načiort, kiek aš prasikeikiau, važiuoja jis kur nori, o ne kur reikia, čia mieste, apie prie jūros išvis nešneku. Poto turėjom paprastą sportinuką su manevringais ratais, nepatiko jis man, ratai normaliai neužsifiksuoja, jeigu sukinėjasi vėl, atgal patempti normaliai neina. Žodžiu pirksiu tik su klasikine važiuokle.

2. 2018.01.21 10:40 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 10:40 (prieš 6 mėn.)

O dėl nešioklės, tai man ji buvo išsigelbėjimas tiek migdant tiek i lauką eit. Turėjom baby bjorn tai nereali tikrai verta savo kainos, laaabai komfortiška, palyginus su paprasta, nežinomo gamintojo nešiokle.

1
  3. Doroti82
    2018.01.21 10:57 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 10:57 (prieš 6 mėn.)

granta parašė:
    Mes turim emmaljunga tai kaip tankas tikrai varo ir dabar kai prisnige jokiu problemu vaikscioti, niekur nestringam vaikui patogu, daug vietos. Labai labai pa…

As irgi Emaljunga turejau su pirmu, neivertinus kad gyvenu didmiestyje. Tuo metu dar nedrysau vairuoti UK tai kai vaikas paaugo stumdavau koki 40 kg nes vien vezimas apie 18 kg i vyro auto bagazine tik vezimas betilpdavo, parduotuvese neapsisukdavau, jei tekdavo kadkur su autobusu vaziuot niekad netilpdqvau jei jau vienas vezimas budavo. nu prasikeikiau. aisku buvom gryze lietuvoj su juo kitas reikalas, lietuvoj visur erdviau, spraustis nereikedavo, lietuviai megsta erdvesnius automobilius tai jokiu bedu, tik tiek kad sunkus ir nera super manevringas.

4. User has not uploaded an avatar
    2018.01.21 11:37 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 11:37 (prieš 6 mėn.)

Aphrodite parašė:
    Vežimuką pirkčiau tik klasikinės važiuoklės. Dukrytei turėjom tokį Milly tai super buvo. Minusas, kad sunkokas. Bet poto nusiporkom quinny, tai eina načiort, kiek …

Beet klasikinė važiuoklė nemanevringa. Jei miške važiuoti, ar kažkur kur kliūčių yra, mano nuomone tik besisukantys priekiniai ratai. Ir pripučiami aišku. Mes turim zippy tutis 3in1. Ypatingas ji gal nėra ten kažkoks, bet lopšys didelis, rankena, lopšys aukštai, be to jie nebrangūs.
    Bet ćia pagal kiekvienos mamos poreikius. Universalaus visoms gero nėra

1
  5. User has not uploaded an avatar
    2018.01.21 11:53 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 11:53 (prieš 6 mėn.)

brigita.ku parašė:
    Beet klasikinė važiuoklė nemanevringa. Jei miške važiuoti, ar kažkur kur kliūčių yra, mano nuomone tik besisukantys priekiniai ratai. Ir pripučiami aišku. Mes turim…

Aš jums pritariu, pirmam vaikui turėjau su pripučiamais ratais tikrai patogu važinėt nelygiais keliais. Bet man labai gražu klasikinė važiuoklė tai sakiau antram pirksiu su klasikine važiuokle. Tačiau pabandžiau brolio vaiko vežimą pastumdyt tai pakraupau kad reik atkelt priekį kad tik pasukt didesnį posūkį.. tai kažkaip dingo noras klasikinės važiuoklės. Bet aišku kiekvienam savo

6. Silent
    2018.01.21 11:56 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 11:56 (prieš 6 mėn.)

brigita.ku parašė:
    Beet klasikinė važiuoklė nemanevringa. Jei miške važiuoti, ar kažkur kur kliūčių yra, mano nuomone tik besisukantys priekiniai ratai. Ir pripučiami aišku. Mes turim…

Mes irgi turim milli 3in1 (zippy analogas kitu pavadinimu). Rinkausi pagal kaina ir, kad tilptu pro lifto duris. Labai patenkinta lopsio dydziu/erdvumu ir “sandarumu”, tikrai neperpucia niekur ir pan. Vaziuokle pas mane su tais besisukanciais ratais, niekaip neimciau klasikines. Aisku, siek tiek kietesnis uz klasikine, nes amortizatoriai tik ant galiniu ratu, bet mums pakako.
    Sportinuko dali naudojom maziau, nes man per sunku buvo, kadangi daug kur vaziuoju masina tai nusipirkau kita sportinuka, kuris gyveno bagazinej ir buvo pritaikytas pasivaiksciojimams mieste. Pasivaiksciojimams miske, kelionems prie juros naudojom Milli. Pravaziavo jis man ir per smeli, kai reikejo ir per pusnis.
    Minusu aisku turi vezimas. Man ypac svoris jo kliuna, nu bet pasiziuriu kitus variantus ir nerandu geresnio kainos/kokybes derinio, kuris atitiktu mano poreikius :). Tai naudosim ta pati :).

7. Liepaa123
    2018.01.21 11:57 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 11:57 (prieš 6 mėn.)

Merginos help! Ar jums uzeina stipeua pilvo apacios skausmai? Man siandien taip uzejo kai isejau pasivaikscioti..kad nezinau ka galvoti..jeigu nepraeis gal reikia vaziuoti i priimamaji..ar cia normalu?

8. Liepaa123
    2018.01.21 11:58 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 11:58 (prieš 6 mėn.)

Bet uzejo kai isgeriau trinta spinatu,kiviu, braskiu kokteili..galvoju gal apainuodinau ir skrandi..nes kivis buvo minkstokas..truputi bloga po to pasidare..nezinau ka galvoti..

9. pupuliukas2
    2018.01.21 12:10 (prieš 6 mėn.)

Princese :) 9 m. 6 mėn.

2018.01.21 12:10 (prieš 6 mėn.)

Liepaa123 parašė:
    Merginos help! Ar jums uzeina stipeua pilvo apacios skausmai? Man siandien taip uzejo kai isejau pasivaikscioti..kad nezinau ka galvoti..jeigu nepraeis gal reikia v…

Koks skausmas?

10. Doroti82
    2018.01.21 12:16 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 12:16 (prieš 6 mėn.)

Liepaa123 parašė:
    Bet uzejo kai isgeriau trinta spinatu,kiviu, braskiu kokteili..galvoju gal apainuodinau ir skrandi..nes kivis buvo minkstokas..truputi bloga po to pasidare..nezinau…

Labai tikiuosi jog tik vidurius paleis nuo tokio kokteilio ir nebus nieko rimto, pasistenkit pagulet.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.