2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.02.09)

1. SunMoon
    2018.01.08 12:43 (prieš 8 mėn.)

Mano Angelėlis (Danguje) 4 mėn. 1 sav.
    4 m. 1 mėn.

2018.01.08 12:43 (prieš 8 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Taigi,kad... ir zinai cia pinigai ne pirmoj vietoj tiesiog zinai,kad jei kas....nu tai sekanciam kartui sukrapstyt tiek nera taip lengva.Cia neskaitant to,kad gyvyb…

O dar sveikatos kiek atima arkliskom dozem hormoniniai vaistai, vezio rizika ir t.t.

1
  2. User has not uploaded an avatar
    2018.01.08 12:45 (prieš 8 mėn.)

Dorotėja 7 sav. 2 d.
    Dominykas 2 m. 10 mėn.

2018.01.08 12:45 (prieš 8 mėn.)

Labas visoms!

Kaip aš jau laukiu tų 12-os savaičių STEBUKLO, kuris tikiuosi įvyks ir galima bus normaliai gyvent Esu tokia "pridusus". Bloga, pykina, energijos nulis. Galiu gulėt visą dieną ir... valgyt!

Kaip jūs tuo klausimu?

P. S. Plaukus dažau, nagaus lakuoju

3. SunMoon
    2018.01.08 12:46 (prieš 8 mėn.)

Mano Angelėlis (Danguje) 4 mėn. 1 sav.
    4 m. 1 mėn.

2018.01.08 12:46 (prieš 8 mėn.)

ToJo parašė:
    Labas visoms!

Nemaudzia pilvo? Klausiau tai is cia esanciu, man vienai manau skauda

4. Ingutis.
    2018.01.08 12:48 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.08 12:48 (prieš 8 mėn.)

SunMoon parašė:
    Ir ties islaukti imanoma? Man ryt 7sav, ir trecid vaziuoju antram echo,ir tos dvi sav laukimo, gali is proto isvaryti. O jums neskauda pilvo? Nepykina? Yra …

Požymiai yra ir beveik visi tie tipiniai - šleikštulys, pykinimas rimsta pamažu, bet ryte ar vakare dar išsivemiu, erzina tam tikei kvapai ir produktai, nuovargis, krūtinė, pradeda lįst pilvukas
    Išlaukti įmanoma, reikia ir lauki, be 12 sav UK niekas nieko nedaro, jei rizikos faktorių nėra, jiems čia tai natūralu. O aš savo kūną pažįstu, jaučiu ir žinau, kad viskas tvarkoj. Be abejo, nekantru, bet lauki, nes reikia

1
  5. Pagranduska
    2018.01.08 12:52 (prieš 8 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Ten iš archyvo, mačiau, kažkas klausė, kiek jau kartų apžiūroj kas buvę. Tai va, manęs dar niekas nė karto neapžiūrėjo, vis dar laukiu savo datų, bet ramiai sau sėd…

Nu jūs kantri moteris aš ir pati va laukiu pirmas vizitas buvo gruodžio 18 tai liepė ateiti po dviejų savaičių, tačiau nebuvo laiko rezervacijai tai einu ketvirtadienį.

1
  6. Rasyte123

Odda parašė:
    butu reikeje man moketi uz galimybe tapti mama, tai irgi sedeciau kaip su auksiniu kiausiniu- bijociau daug ka daryt, juk ne tik pinigu, bet ir kiek vilties idedama…

Būtent. Tą patį norėjau rašyti. Tikrai skirtingai suvokiam dalykus ir tai visiškai normalu. Aš irgi jei būčiau po tokių patirtų išgyvenimų, tiek netekčių ar dirbtinio apvaisinimo, visai kitaip į viską žiūrėčiau ir saugočiau save kaip auksinį kiaušinį. Tai nereiškia, kad dabar nesaugau, tiesiog kai kuriuos dalykus suprantu kitaip. Kaip ir rašė kažkuri, kai gimsta vaikas vienoms apsiverčia visas gyvenimas savo veikla, o kiti viską veikia tą patį. Kol neturėjau vaiko buvom koncerte su draugų mėnesio laiko vaiku. Kai susilaukiau savo, galvojau kaip jie nebijojo?? bet jų vaikas buvo žiauriai ramus, o mano pūtė pilvą, ištisai verkdavo..tai ir supranti, kad nu negali būti viskas vienodai.
    P.s šiandien labai gražus oras Kaune!

1
  7. Rasyte123
    2018.01.08 12:55 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.08 12:55 (prieš 8 mėn.)

Aš jau buvau pas gydytoją 3 kartus, visus kartus su echo.

1
  8. Ingutis.
    2018.01.08 13:06 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.08 13:06 (prieš 8 mėn.)

Pagranduska parašė:
    Nu jūs kantri moteris aš ir pati va laukiu pirmas vizitas buvo gruodžio 18 tai liepė ateiti po dviejų savaičių, tačiau nebuvo laiko rezervacijai tai einu ketvirt…

Ne kantrybėje esmė, visos čia taip nuo 12sav Tokia tvarka kitose šalyse. Mano pirmas vizitas pas midwife 19d., o pirmas UG 24d. Jei būtų kažkokių neramumų, eičiau privačiai echoskopijai, bet kadangi jaučiuosi kaip nėštukė puikiai, tai laukiu paskirto vizito.

1
  9. pupuliukas2
    2018.01.08 13:08 (prieš 8 mėn.)

Princese :) 9 m. 7 mėn.

2018.01.08 13:08 (prieš 8 mėn.)

T.P.Keberiokst parašė:
    Labai realu,kad serija ta pati.
    Tik sakau,kai uz vaiku atejima man reikia per pasauli pereiti ir pilnas nestumas m…

Labai pritariu... Kas to neisgyvena, viskas kitaip atrodo. As galiu visus 9 men lovj pragulet, kad tik isnesiot ir pagimdyt. Su pirma ejau i baseina iki pat gimdymo dienos (grizus po baseino nakti isvaziavau gimdyt :)). Bet su siuo nestumu sakiau neisiu niekur, kad ir kaip norėčiau, bijau visko, tad kas ne būtina, geriau pasisaugosiu.

1
  10. User has not uploaded an avatar
    2018.01.08 13:09 (prieš 8 mėn.)

Liūtė 7 sav. 1 d.
    Liūtas 7 m. 1 mėn.
    Dvynys 13 m. 3 mėn.

2018.01.08 13:09 (prieš 8 mėn.)

Rasyte123 parašė:
    Būtent. Tą patį norėjau rašyti. Tikrai skirtingai suvokiam dalykus ir tai visiškai normalu. Aš irgi jei būčiau po tokių patirtų išgyvenimų, tiek netekčių ar dirbtin…

Žiūrint koks koncertas Į Sel su tokiu vaiku neičiau, bet į ramius eidavom Maniškiams abiem pilvus pūtė, tik dičkiui stabiliai 18-21 val. vakarais, o mažasis tai neaiško nuo ko buvo neramus ir liko neramus Man net lengviau ne vienai tuos verkimus būdavo ištvert - supi nešioji kol rankos pavargsta, tada perleidi draugei, vyrui ir taip ratu ratu Bet jeigu sunkiai tie vaikai būtų atėję tiek sveikatos tiek finansų prasme tai turbūt taip atsipūtus neauginčiau nei pilvuko ir leliuko Bet šiaip tai linkėčiau visoms pirmakartėms, kad tas vaikelis neapverstų pasaulio aukštyn kojom - nepamirškit savęs ir vyro, buvusių pomėgių ir veiklų, o jei tai nesuderinama - linkiu atrasti tai, ką galima būtų suderinti

P.S. pilvo man neskauda ir neskaudėjo. Tik kartais vakarais būna nemalonus jausmas dėl vidurių pūtimo

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.