2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2018.09.04)

1. 2018.06.13 19:03 (prieš 6 mėn.)

rokid parašė:

Bet nebutinai taip tiri buti jum. Antraji jei nebutu buvus trumpa virkstele kuri neleido vaikui normaliai leistis zemyn buciau greiciau pagimdzius bet dabar tos valandos neatrodo tokios baisios kaip atejo taip ir praejo. Po abieju gimdymu jauciausi gerai pati nulipau nuo stalo ir nuejau i palata.

2. 11 m. 1 mėn.

2018.06.13 19:04 (prieš 6 mėn.)

Šliapšliap parašė:
    Ar kurią nors jau pradėjo lankyti baimės? Man liko 83 dienos iki termino ir kuo toliau tuo labiau bijau gimdymo prisimenu tą dieną, kai pirmąjį gimdžiau i…

As kazkodel bijau kad tik nebutu cezaris man

1
  3. 2018.06.13 19:15 (prieš 6 mėn.)

Neria parašė:
    Sveikos, gal
    kas jau ieskojote ar zinote kur pirksite/ uzsisakynesite lovytes apsaugeles?

As tik apie 8men pajauciau poreiki apsaugeliu, kai vaikas ropinet per miegus pradejo, bet po poros savaiciu tas praejo ir taip ir neisigijau jauciu ir dabar nepirksiu, panasiai kaip ir baldakimas tos apsaugeles, naudos mazai o dulkes renka, na bet atrodo mielai

4. Dovanėlė 2 mėn. 3 sav.
    Mažiukė 1 m. 8 mėn.

2018.06.13 19:21 (prieš 6 mėn.)

mums visai nereikėjo apsaugėlių...kaip tik man būdavo baisu, kad įrems nosytė į jas ir trikdys kvėpavimą....

5. 2018.06.13 19:40 (prieš 6 mėn.)

Sveikutes, siandiena buvau mokymuose apie SKIEPUS. Gydytoja minejo, kad nuo š. m. liepos ir rugsejo men. bus skiepai nuo meningokoko ir roto viruso (geriami, o ne leidziami) finansuojami valstybes lesomis. Mane si zinia nudziugino. O kokios jusu nuomones?

6. 2018.06.13 19:50 (prieš 6 mėn.)

Neria parašė:
    Sveikos, gal
    kas jau ieskojote ar zinote kur pirksite/ uzsisakynesite lovytes apsaugeles?

Mes užsisakėm is Mekutis.lt 😊

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.06.13 19:52 (prieš 6 mėn.)

apsaugeles tikrai nereikalingos, jos ir siaip nerekomduotinos, del uzdusimo.

meegiukai nebijokyt gimdymo, as pirma gimdziau 1,45 min, o antra 38 minutes. nebuvo jokiu saremiu, abu pernesiojau, atejo laikas, sako kirpsim vandenis, jei nieko nevyks tada lasaline. o as jiems sakau, prakirpkit vandenis ir gaudykit. tai po tokiu gimdymu as pavalgiau, atnese batono su arbata, susiuvo, tada as dusan ir i palata. o kita diena namolio. 😉

3
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.06.13 19:55 (prieš 6 mėn.)

mune555 parašė:
    Merginos padekit🤔 reikia jusu nuomones .Kaip jums berniuko vardas Toranas?is anksto aciu visoms uz nuomones

Visi vardai grazus 😉, o patys graziausi vaiku vardai 😍 kuriais juos saukiame, o mociutems ir tetulems niekad neitiksim 😉

9. 2018.06.13 19:57 (prieš 6 mėn.)

Sveikos, kur Kaune daro 3D? mazyli
    kazkur skaiciau nebedaro🤔

10. Herkus Jonas 3 mėn. 2 sav.
    14 m. 8 mėn.

2018.06.13 20:20 (prieš 6 mėn.)

Kai pirmas buna sunkus gimdymas, tai as l suprantu tas, kurios bijo antro. Nes suformuoja baime gimdyti. Arba negimdziusios bijo, nes gasdina nezinomybe.
    As po pirmo l bijojau, nes vos vaikas liko gyvas. Bet uztat antras ejo kaip per sviesta. Aisku ir darbuotojai ir gimdymo namai kitokie po 12 metu buvo. Uztat ir dabar man nebaisu.
    As gimdymo laukiu kaip sventes!!! Dar ir sunu po sitiek laiko ciuciuosiu.
    Aisku man nuejo vandenys nakti - tiesiai i gimdykla, laukem 4 val, veikla nevyko. Pastate lasaline - skatinamuosius, uskart epidura. Pamiegojau su vyru pora valandu, sako - gimdysim. Pora min pastenejau (stumiau kaip paskutini kart gyvenime 😂 ir l klausiau akuseres) ir viskas. Jokiu as nejauciau skausmu, jokiu plysimu - verkiau is laimes ir juokiausi, kad gsleciau sekanti iskart gimdyt. 😁😁😁 Dabar irgi esu rami.
    As zinau, kad viskas bus taip, kaip turi buti. Viskas bus gerai. As visada uzdegu zvakute cerkvej ir padimeldziu.
    Ramybes, mamytes. 🙏🏻😌
    Kiekviena turi savo likima - savo gimdyma, taip kaip jai duota...

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.