2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2018.09.04)

1. 2018.06.20 21:39 (prieš 5 mėn.)

Ech, tikrai nesinori to pohimdyvinio laikotarpio su pirmuoju labai kraujavau... Tris savaites gausiai, dar dvi maziau ir dar savaite tepliojimai buvo... O dar po dvieju ir menesines grizo, nors ir maitinau pati pampersai man nebuvo labai patogu, bet cia speju todel, kad per dideli nusipirkau.. Nors kai bego vandenys keliaujant i ligonine, tai tas nerupejo, svarbiau buvo, kad nelikciau visa slapia o siaip daigiausiai naudojau naktinius naturela paketus ir kiekviena vakara darydavausi oro vonias, tai labai pagelbejo vienkartiniai paklotai. O salta dusa po wc tiesiog dievindavau, labai nuramindavo susiuta viena, nirs ir sedet negalejau normaliai apie 3-4 savaites...

2. 11 m. 6 mėn.
    17 m. 10 mėn.

2018.06.20 22:04 (prieš 5 mėn.)

sweetdrop parašė:
    Ech, tikrai nesinori to pohimdyvinio laikotarpio su pirmuoju labai kraujavau... Tris savaites gausiai, dar dvi maziau ir dar savaite tepliojimai buvo... O dar po…

Mano situacija kaip jūsų, sėdėt mėnesį negalėjau, skaudėjo siuvimo vietą, atrodo nešioji mažiuką ant rankų, džiaugies, bet kartu rieda ir skausmo ašaros....
    Pampersus kelnaites užsidėjau tik nubėgus vandenims...
    Nuvykau taip į ligoninę, ir ten visą laiką buvau su pamersais, nėštumo kamštis šalinosi visų sąrėmių metu, vandenys taip pat bėgo visas 10 valandų, sunaudojau 5 kis pampius-kelnaites neįsivaizduočiau gimdymo be jų, nes ir švaru ir kentėt sarėmius tvarkingai galėjau
    Vis nubėgdavo į pampį viskas...
    Po gimdymo kraujavau stipriai, savaitę buvau su pampers pants ir ant jų tinklines kelnaites dėjaus, bent man jos buvo stebuklas, labai labai prispausdavo pampį, net nejusdavau kraujavimo ;)
    Siūlę ploviau tantum roze o apsiprausdavau clogin putomis.....
    Laikas viską gydo :))

3
  3. 2018.06.20 22:09 (prieš 5 mėn.)

As is viso tik duse sysiojau gera menesi 🤦‍♀️🤷‍♀️😂 nes kitaip ziauriai grauzdavo, jei slapimo ant siuliu pakliudavo 🙄

4. Liepa 6 m. 7 mėn.

2018.06.20 22:11 (prieš 5 mėn.)

Sveikos. Zinau buvo tema apie trumpus gimdos kaklelius bet nebeatseku pislapio. Tai mamytes kas netingit gal galit pakomentuot. Irasyta pas mane kortelej gimdos kaklelio ilgis 29.5. Apziurintis gydytojas nekomentavo ir nieko nesake. Bet preita ketvirtad buvau 4d darytis tai sake kad per trumpas kaklelis. Klause kaip savijauta. Papasakojau jai kad maudzia visad sonas, sutraukineja daznai pilva. Sako gydytoja primink po echo kad apziureciau pro apacia pamatuosim kakleli ir aptarsim pasekmes. Bet po echo buvo kelnes pilnos dziaugsmo nes 4d daremes tai pamirsau visai ta kakleli. Siandien pasiskaiciau apie trumpa kakleli ir sunerimau. Pas apziurincia gyd pirmadieni einu. Bet gal jus mamytes zinot gal nera jis jau toks trumpas tas mano kaklelis kad iki siol niekas nieko nesake del jo. Na nezinau laukiu patarimu ;) aciu is anksto

5. 2018.06.20 22:13 (prieš 5 mėn.)

Na ir sakau kiekvienai juk skirtingai as po vandenu nuleidimo sunaudojau 2pampius o treciaji uzsidejau pirmai nakciai po to pakako paketu.
    Man tarpviete abu kart siuvo pirma nes kirpo antra nes buvo idreskimas bet tie skausmai man buvo vanduo palyginus su gimdos susitraukimais maitinant maziuka.

6. 2018.06.20 22:16 (prieš 5 mėn.)

As pamenu kai pasigimdziau pirma labai bijojau eit rimtam reikalui kad nuo stenejimo siules neplystu😂😁🤣

7. 2018.06.20 22:17 (prieš 5 mėn.)

Kristina415 parašė:
    As pamenu kai pasigimdziau pirma labai bijojau eit rimtam reikalui kad nuo stenejimo siules neplystu😂😁🤣

Antrakart pagimdziau praktiskai nuejus sito reikalo pirmakart... 🤣🤣🤣

1
  8. 2018.06.20 22:19 (prieš 5 mėn.)

Liustra parašė:
    Antrakart pagimdziau praktiskai nuejus sito reikalo pirmakart... 🤣🤣🤣

Tai man tada labiau pasiseke nes mano organizmas lengvai suregavo ir tiesiog pirma kart gyvenime dziaugiausi kad paleido vi....😂😂😂🤣🤣🤣

9. 2018.06.20 22:24 (prieš 5 mėn.)

Kristina415 parašė:
    Tai man tada labiau pasiseke nes mano organizmas lengvai suregavo ir tiesiog pirma kart gyvenime dziaugiausi kad paleido vi....😂😂😂🤣🤣🤣

Ojej, as net microlax dejaus, nes kelias dienas nebuvo 😂 bet jausmelis tai tikrai buvo panasus i tu “stangu” 😂

10. 2018.06.20 22:28 (prieš 5 mėn.)

Liustra parašė:
    Ojej, as net microlax dejaus, nes kelias dienas nebuvo 😂 bet jausmelis tai tikrai buvo panasus i tu “stangu” 😂

Man taip su antru buvo nes kaip jus sakot keleta dienu net negalejau tai teko microlax i pagalba pasitelkt ir pamenu net pries vaziuojant i ligonine su jom issitustinau kad ant stalo neapsidirbciau 😆😆🤣Ir dabar kai uzkieteja tai man super tos klizmutes.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.