2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 2018.09.22 15:56 (prieš 2 mėn.)

Maniškis pagal terminą turėjo būti svarstyklės, bet suskubo anksčiau su mumis susitikti.

2. Armandas 6 m. 6 mėn.

2018.09.22 15:58 (prieš 2 mėn.)

OceanBlue parašė:
    Maniškis pagal terminą turėjo būti svarstyklės, bet suskubo anksčiau su mumis susitikti.

Oho kaip pabyrejo rugsejinukai sveikinimai visoms mamytems sulaukus taip ilgai lauktu ir diskutuotu mazyliu😘

1
  3. Armandas 6 m. 6 mėn.

2018.09.22 16:00 (prieš 2 mėn.)

Gal kas zinot vienkartine ismoka vaikui gauna visos mamytes ta 418euru o jai cezaris prisideda dar biliotenio kazkiek laiko o jai buvau nedirbanti ir auginanti vaika taip suprantu kad to priedo biliotenio negausiu nes nedirbamti buvau?

4. 2018.09.22 16:10 (prieš 2 mėn.)

lina19863 parašė:
    Gal kas zinot vienkartine ismoka vaikui gauna visos mamytes ta 418euru o jai cezaris prisideda dar biliotenio kazkiek laiko o jai buvau nedirbanti ir auginanti vaik…

Visos gauna manau 🤔 Aš irgi nedirbanti ir stažo neturiu nes ne lt dirbau bet vistiek gausiu tą išmoką

1
  5. 2018.09.22 16:24 (prieš 2 mėn.)

Labai sveikinu visas sulaukus savo džiaugsmų
    man kyla klausimas: ar gali būti, kad kamštis šalinasi kelias dienas po truputį ir tos išskyros tokios tąsios ir gelsvos? be jokių kraujo priemaišų..
    terminas rytoj yra, kažkokį nervą mažiukas užspaudęs dešinėj pusėj, neina ramiai nei atsisėst, nei greit eit

6. Meida 12 m.

2018.09.22 16:34 (prieš 2 mėn.)

Sveikos visos. Visa sita laika buvau tylioji sekeja, bet tikrai kuo nuosirdziausiai dziaugiuosi jusu visu maziukais ir maziukemis ir graziomis gimdymo istorijomis. Sianakt 00.06 gime ir musu mazoji 3.335 kg ir 50 cm . Aciu jums visoms uz visa sita laika ir sekmes augant 😊

16
  7. Deimantė 8 m. 8 mėn.

2018.09.22 16:38 (prieš 2 mėn.)

Man vakar irgi desinej pusej nervas buvo uzspaustas visa diena, vos judejau, net sedet skaudejo, o siandien viskas ok jau.

8. 2018.09.22 16:44 (prieš 2 mėn.)

neryte66 parašė:
    Man vakar irgi desinej pusej nervas buvo uzspaustas visa diena, vos judejau, net sedet skaudejo, o siandien viskas ok jau.

man jau trečią dieną..

9. 2018.09.22 16:49 (prieš 2 mėn.)

neryte66 parašė:
    Na ka siandien mano terminas, nieks nevyksta. Ale maniskis siandien kad sudirgo, tai net nezinau ar noriu gimdyt artimiausiom dienom. Dabar atskiruose kambariuose g…

Skaitau vis ir pastebiu, kad mums panasiai, kojos patine, vaikas mano ir susirgo vakar, tai galvoju gal gerai, kad dar niekas neprasideda , terminas mano taip siandien.

10. Deimantė 8 m. 8 mėn.

2018.09.22 16:58 (prieš 2 mėn.)

Hope parašė:
    Skaitau vis ir pastebiu, kad mums panasiai, kojos patine, vaikas mano ir susirgo vakar, tai galvoju gal gerai, kad dar niekas neprasideda , terminas mano taip siand…

Sveikateles vaikui, tik mano ne vaikas, o vyras susirgo. Tai jaudinuisi kaip butu su gimdymu, dalyvaut nori, o as viena ir nenoriu. Jis visas varvantis, akys raudonos, galva plysta, miega puse dienos ikales coldrex, tai kur toki veztis, nebent su kauke. Kazkaip nuotaikos nera

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras