2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 2018.09.22 17:35 (prieš 2 mėn.)

neryte66 parašė:
    Sveikateles vaikui, tik mano ne vaikas, o vyras susirgo. Tai jaudinuisi kaip butu su gimdymu, dalyvaut nori, o as viena ir nenoriu. Jis visas varvantis, akys raudon…

Tikiu, atrodo tiek nedaug liko ir gaila, kad taip iseina, sveikatos .

2. 2018.09.22 18:06 (prieš 2 mėn.)

INDRE B parašė:
    Sveikos visos. Visa sita laika buvau tylioji sekeja, bet tikrai kuo nuosirdziausiai dziaugiuosi jusu visu maziukais ir maziukemis ir graziomis gimdymo istorijomis. …

Sveikinimai💐🤗🍼🍼🍼

3. 2018.09.22 18:35 (prieš 2 mėn.)

[email protected] parašė:
    Mano terminas 30d 👼🌾

ir mano ;)

1
  4. 2018.09.22 18:42 (prieš 2 mėn.)

INDRE B parašė:
    Sveikos visos. Visa sita laika buvau tylioji sekeja, bet tikrai kuo nuosirdziausiai dziaugiuosi jusu visu maziukais ir maziukemis ir graziomis gimdymo istorijomis. …

Sveikinu 🌸

5. Marija- Mėta 2 mėn. 2 sav.

2018.09.22 18:48 (prieš 2 mėn.)

Aha ta pati pagalvojau 😂😂 jauciu liksiu paskutine😃 va va kas daugiausiai pergyvena anksciau laiko nepagimdyti dar ir pernesios😂

Aš ir laukiu, kad tik greičiau

6. 2018.09.22 18:54 (prieš 2 mėn.)

Nu ziuresim kuri cia liks 😂 aisku tik kad jau musu nebedaug😄 man tai pvz irgi jokiu simptomu kaip kitos minejo gal kartais vos vos pamaudena strenas ir viskas pilvas siandiena minkstas net nekieteja kazin cia normalu🤔 tik pastebiu siek tiek tokiu i zalsvuma isskyru bet labai nedaug tai gal cia kamstis salinas po biski. Na bet nebedaug liko, treciadieni mane guldys i ligonine tik nesuprantu kodel jai skatintu tik 5dieni.

7. 2018.09.22 19:14 (prieš 2 mėn.)

Koki pientrauki geriau rinktis ? Elektrini ar rankini ?

8. 2018.09.22 20:07 (prieš 2 mėn.)

Christeta parašė:
    Koki pientrauki geriau rinktis ? Elektrini ar rankini ?

Tik elektrini. Ir greiciau ir patogiau. Aš asmeniškai turiu medela firmos. Labai dziaugiuosi, nes veikia tyliai, neskausmingai ir labai gerai traukia 😊

1
  9. 2018.09.22 20:50 (prieš 2 mėn.)

Gimė ir mūsų sūnus! Visada svajojau apie lengvą gimdymą, o antras toks ir buvo - iš namų išėjome 12 val., gimdykloje buvom 12:50, o gimė 14:03. Santariškių akušerės puikiai padėjo, beveik nebuvo plyšimo - nepalyginamas lengvumas, nors ir pirmasis nebuvo labai sunkus, bet buvo ir plyšimas, ir kirpimas. Atsigavimas irgi daug lengvesnis dabar.

Sąrėmiai prasidėjo naktį, bet vyresnis prastai miegojo, tai dėl jo labiau budinausi. Kėlėmės apie 7 val., papusryčiavome, kamštis ėmė šalinti su apie 9 val duše, vandenys taip ir nenubėgo - nuleido gimdykloje. Linkiu visoms likusioms lengvo vaikučių atėjimo!!

16
  10. 2018.09.22 21:16 (prieš 2 mėn.)

Mano terminas 30d 👼🌾

mano irgi 30diena laukiam kuri cia pirma :))

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras