2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 2018.09.22 21:20 (prieš 2 mėn.)

Sveikinimai visoms pagimdžiusioms. Aš labai seniai čia buvau. Dabar įlindau paskaityti kaip sekasi leliukus gaudyti. Man terminas buvo 15 dieną, bet kol kas irgi dar laukime...ir kai paskaičiau kitų pojūčius prieš gimdymą, tai nepanašu kad greitai gimdyčiau.
    Matyt dukrytė laukia vyro gimtadienio kitą savaitę...

1
  2. Jokūbas 2 m. 4 mėn.
    Ugne 7 m. 9 mėn.

2018.09.22 22:42 (prieš 2 mėn.)

Jurgitaa_ parašė:
    Visos gauna manau 🤔 Aš irgi nedirbanti ir stažo neturiu nes ne lt dirbau bet vistiek gausiu tą išmoką

Cia du skirtingi mokejimai. Nestumo ir gimdymo atistogas apmoka sodra, o vienkartine ismoka moka savivaldybe

Hope parašė:
    Skaitau vis ir pastebiu, kad mums panasiai, kojos patine, vaikas mano ir susirgo vakar, tai galvoju gal gerai, kad dar niekas neprasideda , terminas mano taip siand…

Mano abu vaikai susirgo likus kelioks dienoms iki termino, gerai, kad pavyko greit atstatyt juos, o tada termino diena man blogai pasidare, bet iki gimdymo pavyko beveik pasveikt, dar para koiia gerkle paskaudejo po gimdymo ir praejo. Bet siandien sunus vel itartinas pasirode, kai atejo aplankyt. Tai vyras is namu pririnko eteriniu alieju, vaistu profilaktikai ir idavem tevams. Tikiuosi pagyks isvenhy ligos iki griztant mums i namus

[email protected] parašė:
    Nu ziuresim kuri cia liks 😂 aisku tik kad jau musu nebedaug😄 man tai pvz irgi jokiu simptomu kaip kitos minejo gal kartais vos vos pamaudena strenas ir viskas pilva…

Zinokit as nei su vienu nestumu nejauciau artejancio gimdymo. Su pirma is vakaro pagulde, kad ryt gimdyt is pat ryto, o su kitais dviem, kai jau skausmingai pradejo kietet pilvas, taip ir nenustojo iki.kol hime maziukai

1
  3. 2018.09.22 22:50 (prieš 2 mėn.)

O buvo kuriai nors taip, kad buvo sunkoka kvepuot nestumo gale ir labai norejosi gert? Toks jausmas, kad kunas dehidratuoja 😂

4. 2018.09.22 23:00 (prieš 2 mėn.)

vita_p parašė:
    Gimė ir mūsų sūnus! Visada svajojau apie lengvą gimdymą, o antras toks ir buvo - iš namų išėjome 12 val., gimdykloje buvom 12:50, o gimė 14:03. Santariškių akušerės…

Sveikinimai🤗💐🍼🍼🍼

5. 11 m. 1 mėn.

2018.09.22 23:00 (prieš 2 mėn.)

lelia.234 parašė:
    O buvo kuriai nors taip, kad buvo sunkoka kvepuot nestumo gale ir labai norejosi gert? Toks jausmas, kad kunas dehidratuoja 😂

Panasiai jauciuos, ir ne tik dehidratuoja, bet ir prakaituoju smarkiau, siaip visada silpnai prakaituoju.
    Ech laukiu jau to galo.

Del gimdymo simptomu pritariu maraziukei, artimuju patirtis tokia pati, jokiu simptomu nebuvo isankstiniu, tiesiog viena diena prasidejo saremiai ar vandenys nubego ir tiek.
    Tai as ta proga pas tevus nuvykau, nes namuose jau pabodo, nu tai cepelinus pyragus cia kepam sau, yra brolis grizes is UK vakar nakvojau ir siandien nakvosiu, prasides tai prasides, Santariskes tada arciausiai bus jei ka

1
  6. 2018.09.22 23:06 (prieš 2 mėn.)

Oka3 parašė:
    Panasiai jauciuos, ir ne tik dehidratuoja, bet ir prakaituoju smarkiau, siaip visada silpnai prakaituoju.

Man irgi prakaitavimas gausesnis, nors realiai iprastai nelabai prakaituoju 😁😁 ahhh jau laukiu

7. 2018.09.22 23:18 (prieš 2 mėn.)

Esu ir as dar nepagimdziusi. Pagal mm turejo gimt 10d rugsejo. Pagal echo 27d. Poto pagal kita 21d. Nebesuprantu kada cia kas kaip.. viena diena uzejo iki 5 ryto kankinausi viduriavimas pykinimas skausmas kietejimas pilvo. Bet uzmigau ir atsikeliau kaip nkr nieko. Siandien va irgi maudena pilva. Bet kolkas nieko... juokiuosi jau kai visi klausineja sakau be kitu metu nieko nebus. Jauciuosi jau labai pavargusi. Nebepatogu visai. Bet viskas atsiperka kai atsiguliu ir pagalvoju kad jau greit greit bus mazyle. Ir po kiek laiko pasiilgsiu to pilvuko

2
  8. 2018.09.22 23:26 (prieš 2 mėn.)

Mamytes, kurios plysote ir kirpo, po kiek laiko normaliai atsisedot? nes man sake 14d pasisaugot, o poto jau gerai viskas turetu but, bet kazkaip jau ir 14d praejo o vus nedristu sestis, jauciu tempima siuvimo vietoj, o ir siaip dar perstejimas jaucias..

9. 2018.09.22 23:36 (prieš 2 mėn.)

bonifa parašė:
    Mamytes, kurios plysote ir kirpo, po kiek laiko normaliai atsisedot? nes man sake 14d pasisaugot, o poto jau gerai viskas turetu but, bet kazkaip jau ir 14d …

Pirma kai gimdziau. Tai kirpo ir plysau ir siuvo nu daug siuliu buvo. Bet pacia pirma diena jau sedejau nepilnai ant vieno zando bet vistiek.

10. Jokūbas 2 m. 4 mėn.
    Ugne 7 m. 9 mėn.

2018.09.22 23:47 (prieš 2 mėn.)

Zirniukas2018 parašė:
    Esu ir as dar nepagimdziusi. Pagal mm turejo gimt 10d rugsejo. Pagal echo 27d. Poto pagal kita 21d. Nebesuprantu kada cia kas kaip.. viena diena uzejo iki 5 ryto ka…

Tai jau kai pasiilgsit, visada galit uzsiaugint kita pilvuka

bonifa parašė:
    Mamytes, kurios plysote ir kirpo, po kiek laiko normaliai atsisedot? nes man sake 14d pasisaugot, o poto jau gerai viskas turetu but, bet kazkaip jau ir 14d …

Tai ir neseskit jei tempia, man dar tik 5 dienos, tai kartais nieko, kartais tempia, persti. As buna tepiuku tokiu patepu, tai siektiek geriau. Po sunaus buvo kelios siules, tai kol visos neiskrito, tol pasijausdavo diskomfortas, bet tada maziau sedejimui trukde. Tik va laiko nepamenu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras