2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 2018.09.22 20:48 (prieš 3 sav.)

bonifa parašė:
    Mamytes, kurios plysote ir kirpo, po kiek laiko normaliai atsisedot? nes man sake 14d pasisaugot, o poto jau gerai viskas turetu but, bet kazkaip jau ir 14d …

Tai tempimas nieko tokio, ilgai jis dar jausis, svarbu neskaudetu 😊😊😊

2. Deimantė 8 m. 7 mėn.

2018.09.22 21:36 (prieš 3 sav.)

Man atrodo, kad gimdo tos, kurios nieko nejaucia is anksto o ka kankina paruosiamieji ar seip ivairus pozymiai tos ir toliau laukia Kaip pvz as. Visa savaite vakarais kelias valandas pilvas kieteja, kazkas daros, bet nieko. Aisku pirmadieni to rezultatas buvo 3cm, tai net idomu ar per sias dienas dar kas prasivere ar liko tie patys 3cm. Ir dabar pilva pamaudzia kaip kas vakara ir tiek jau iprasta busena

3. 2018.09.23 02:15 (prieš 3 sav.)

Na ka pasiduodu ir as, vakar 22:15 gime mano dukryte 3150g , planinis cp, labai bijojau, bet visi gyd bei seseles begalo maloios buvo, esu labai patenkinta prieziura, mazoji isnesta per nakti leliuku skyriuje, o man leista pamiegoti paskutiniaja nakti , mazyte atnese tik pamaitinti, esu begalo laiminga tapusi mama, linkiu visoms kuo geresnes sveikatos ir kuo skandesniu gimdymu 😍 buti mama nerealus jausmas ❤️

14
  4. 2018.09.23 03:01 (prieš 3 sav.)

Erika 9 parašė:
    Na ka pasiduodu ir as, vakar 22:15 gime mano dukryte 3150g , planinis cp, labai bijojau, bet visi gyd bei seseles begalo maloios buvo, esu labai patenkinta prieziur…

Sveikinimai💐🤗😍🍼🍼🍼tikrai taip!buti mama yra super jausmas kurio tiesiog apsakyti zodziais neimanoma 😍😍😍

2
  5. 2018.09.23 05:01 (prieš 3 sav.)

neryte66 parašė:
    Man atrodo, kad gimdo tos, kurios nieko nejaucia is anksto o ka kankina paruosiamieji ar seip ivairus pozymiai tos ir toliau laukia Kaip pvz as. Visa savaite va…

Kad nebūtinai. Mane kamavo paruošiamieji.. o naktį prieš gimdymą (nors dar nebuvo laikas) pilvas toooks kietas buvo, nemoku apsakyt. Kaip geležinis. Anksčiau būdavo, paguli ir praeina, suminkštėja. O tada nė per kur. Tai ir buvo mintis, kad atėjo ta diena. Čia nenuspėsi.. bet suprantu nerimą. Aš tikrai džiaugiuosi, kad mano abi kruopos gimė "sveikai anksčiau". Nes esu iš panikuotojų, turbūt nuvažiuočiau į ligoninę ir sakyčiau - darykit ką norit, aš atvažiavau gimdyt

6. 2 m. 9 mėn.

2018.09.23 05:29 (prieš 3 sav.)

Labas rytas, mamytės sveikinu visas susilaukusiu savo stebuklu 🤱
    Sakykit kuris elektrinis pientraukis geresnis avento ar medela?

7. 2018.09.23 07:14 (prieš 3 sav.)

vita_p parašė:
    Gimė ir mūsų sūnus! Visada svajojau apie lengvą gimdymą, o antras toks ir buvo - iš namų išėjome 12 val., gimdykloje buvom 12:50, o gimė 14:03. Santariškių akušerės…

Sveikinu ⚘⚘⚘

1
  8. 2018.09.23 07:53 (prieš 3 sav.)

Man paskutiniu metu nakti nugara labai skauda? Tureciau sunerimti?

9. 1 m. 2 mėn.

2018.09.23 08:16 (prieš 3 sav.)

karinule19 parašė:
    Labas rytas, mamytės sveikinu visas susilaukusiu savo stebuklu 🤱
    Sakykit kuris elektrinis pientraukis geresnis avento ar medela?

As turiu avento tinka patinka

10. 2018.09.23 08:19 (prieš 3 sav.)

Modestina99 parašė:
    Sveikinimai💐🤗😍🍼🍼🍼tikrai taip!buti mama yra super jausmas kurio tiesiog apsakyti zodziais neimanoma 😍😍😍

Aciu labai !!! nemoku apsakyti kiek laimes

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras