2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 2018.09.23 11:44 (prieš 7 mėn.)

Labuka. Na ka atsikeliau nuo skausmo kaip per mm. Einu i vc ziuriu kamstis salinasi po truputi. Vis skaudena pilva. Ziuresim kada cia pasimatysiu su vaikuciu.

2
  2. 2018.09.23 11:44 (prieš 7 mėn.)

Erika 9 parašė:
    Na ka pasiduodu ir as, vakar 22:15 gime mano dukryte 3150g , planinis cp, labai bijojau, bet visi gyd bei seseles begalo maloios buvo, esu labai patenkinta prieziur…

Sveikinimai dideli🧡🌾

3. 2018.09.23 12:06 (prieš 7 mėn.)

[email protected] parašė:
    Sveikinimai dideli🧡🌾

aciu❤️

1
  4. 2018.09.23 12:17 (prieš 7 mėn.)

karinule19 parašė:
    Labas rytas, mamytės sveikinu visas susilaukusiu savo stebuklu 🤱
    Sakykit kuris elektrinis pientraukis geresnis avento ar medela?

Turiu avento elektrini, patenkinta

5. 2018.09.23 12:57 (prieš 7 mėn.)

Aš esu turėjusi rankinį, nu mane erzino, kad abi rankos užimtos. Ir ranką paskausdavo greitai. Nuo pirmagimio dar turiu likusį Tommee Tippee elektrinį, tai nepalyginamai patogesnis. Neteko išmėginti Medelos, girdėjau daug gerų atsiliepimų.

1
  6. 2018.09.23 13:06 (prieš 7 mėn.)

maraziuke parašė:
    Tai jau kai pasiilgsit, visada galit uzsiaugint kita pilvuka

Nea jau kolkas nebeauginsiu pilvuko. Nes cia jau 3 😉

7. 2018.09.23 15:48 (prieš 7 mėn.)

Merginos gal kas žinot, atsisėdau užėjo sąrėmis toks iš stipresnių, jaučiu kojas pradėjo diegti ir nieštėti, pasižiūriu bordo kojos su plėmais baltais ir rožiniais iki blauzdų.
    Tada atsistojau, per minute praėjo. Kas čia buvo? Pirma kart man taip. Gal kokį slankstelį spaudžia nugaroi?
    Tik atsisėjau ir vėl taip tris kart pabandžiau.

8. Deimantė 9 m. 1 mėn.

2018.09.23 16:46 (prieš 7 mėn.)

Erika 9 parašė:
    Na ka pasiduodu ir as, vakar 22:15 gime mano dukryte 3150g , planinis cp, labai bijojau, bet visi gyd bei seseles begalo maloios buvo, esu labai patenkinta prieziur…

Sveikinu

[email protected] parašė:
    Merginos gal kas žinot, atsisėdau užėjo sąrėmis toks iš stipresnių, jaučiu kojas pradėjo diegti ir nieštėti, pasižiūriu bordo kojos su plėmais baltais ir rožiniais …

Eina sau, kazkaip negirdejau tokiu bajeriu man ryt pas gine ir dar pavaduojancia, o taip nenoriu, nepatinka ji man, bet jau sius i ligonine gultis, nes jau pries 2sav buvo siuntima israsius, tik pirmad pas savo papuoliau ta nuteike, kad lelius ant dienu bus ir ner reikalo gultis. Tai isivaizduoju kai ryt nueisiu ir kita sakys tai dar tu vaikstai

9. 2018.09.23 19:06 (prieš 7 mėn.)

Sveikos, džiaugiuosi už visas susilaukusias ir belaukiančias 09.19 gana lengvai gime mūsų dičkė dukrelė 4.540 kg. 58 cm. ligonineje laika praleidome kaip sanatorijoje, o va gryzus namo sudėtingiau, vyresnėlis vis stengiasi paspaus ar prispaust sese, maitinant šokinėja aplink ir nežinau kaip su tuo kovoti, gal mamytes kurios turit daugiau vaikučių galėtumėt ką nors patarti? Kaip vyresnėliui (2m ir 9 mėn) padėti išmokyti saugoti sese?

12
  10. 11 m. 11 mėn.
    18 m. 3 mėn.

2018.09.23 19:33 (prieš 7 mėn.)

Rimukee parašė:
    Sveikos, džiaugiuosi už visas susilaukusias ir belaukiančias 09.19 gana lengvai gime mūsų dičkė dukrelė 4.540 kg. 58 cm. ligonineje laika praleidome kaip san…

Užjaučiu jus
    man dbr labai vyras padeda, daug laiko praleidžia su sūnum, jam gegužę suėjo du metukai
    Tik mums nėra tokia sudėtinga situacija, nes jis visiškai nekreipia į sesę dėmesio, kaip jos, kad nebūtų, užsižaidžia jis kaip ir anksčiau vienas tai kol kas nesusikerta keliai jų, tik, pasaugoti aišku reikia. Maitinant neleidžiu jam lipti ant lovos, nes taip pat nesaugotų sesės ir šokinėtų kaip įpratęs visur vienas....
    P.s sveikinimai visims pagimdžiusioms!!!

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras