2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. Dominykas 6 mėn. 4 sav.
    Arina 10 m. 8 mėn.

2018.09.24 13:16 (prieš 7 mėn.)

evelinamackevic parašė:
    Sveikos, siandien nuo 6val ryto paruosiamieji saremiai man kaip manot kada jau tureciau pradet gimdyt? Terminas penktadieni

Laba, man lygiai taip pat, terminas penktadieni, o nuo sesiu patemgiamieji tikiuosi jau siandien leliuka pamatyt, bet tik nera labai tikslus saremiai

2. Dominykas 6 mėn. 4 sav.
    Arina 10 m. 8 mėn.

2018.09.24 13:20 (prieš 7 mėn.)

egluzel parašė:
    Sveikos, kvailas klausimas, bet o kaip rengiant leliukus kai taip atvėso sodinant į auto kėdutę? Kad tie diržai užsisektų ir pnš. Turit rudeninius kombius? Pasidali…

As toki pirkau is musu mazyliai

1
  3. 2018.09.24 13:28 (prieš 7 mėn.)

JurgitaŠčer parašė:
    As toki pirkau is musu mazyliai

As ir panasu nupirkus, ir i vezima su tokiu dedu ir dekuciu uzkloju.

1
  4. 2018.09.24 13:31 (prieš 7 mėn.)

JurgitaŠčer parašė:
    Laba, man lygiai taip pat, terminas penktadieni, o nuo sesiu patemgiamieji tikiuosi jau siandien leliuka pamatyt, bet tik nera labai tikslus saremiai

Man kas 20min uzeina skausmas pilvo:)))

5. 11 m. 5 mėn.

2018.09.24 13:43 (prieš 7 mėn.)

evelinamackevic parašė:
    Sveikos, siandien nuo 6val ryto paruosiamieji saremiai man kaip manot kada jau tureciau pradet gimdyt? Terminas penktadieni

Viskas aukstesniuju jegu valioje, mes nepasakysim

Man jau stogas vaziuot pradeda, poryt terminas bet nieks nevyksta vaziuoju i paskaitele...

6. Dovanėlė 6 mėn. 4 sav.
    Mažiukė 2 m. 4 sav.

2018.09.24 13:58 (prieš 7 mėn.)

man terminas ryt..nuo ryt kasdien i dienos stacionara matuotis tonu....noreciau, kad ilgai vazinet nereiketu...

7. Dominykas 6 mėn. 4 sav.
    Arina 10 m. 8 mėn.

2018.09.24 14:04 (prieš 7 mėn.)

evelinamackevic parašė:
    Man kas 20min uzeina skausmas pilvo:)))

O man nugaros maudimas labai ivairiai, nereguliariai, su pirma taip buvo, bet tarpas tarp vaiku 10 metu, tai man dabar viskas kaip pirma karta

8. 2018.09.24 14:16 (prieš 7 mėn.)

JurgitaŠčer parašė:
    O man nugaros maudimas labai ivairiai, nereguliariai, su pirma taip buvo, bet tarpas tarp vaiku 10 metu, tai man dabar viskas kaip pirma karta

Man pilvo maudimas praeina tada nugaros maudimas prasideda

9. 2018.09.24 14:41 (prieš 7 mėn.)

Sveikos ☺️ Aš kreipiuosi i patirti su žindymu turinčias mamas☺️ Mums ryt 3sav valgom mp ir lyg ir viskas puiku, tačiau mažylis kartas nuo karto iš kruties ištraukia darinius(lyg varsyte) guzeliu skausmo ar kokio paraudimo nera 🤔 Nežinau ar tai normalu🤷🏼‍♀️ Prisegu nuotrauka, gal bus aiskiau🤷🏼‍♀️ Ačiu

10. 2018.09.24 15:05 (prieš 7 mėn.)

Gal kly

Cukriuke parašė:
    Sveikos ☺️ Aš kreipiuosi i patirti su žindymu turinčias mamas☺️ Mums ryt 3sav valgom mp ir lyg ir viskas puiku, tačiau mažylis kartas nuo karto iš kruties ištraukia…

Gali būti, kad klystu, bet gal koks latakėlis buvo užsikimšęs.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras