2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 11 m. 5 mėn.

2018.09.24 19:30 (prieš 7 mėn.)

evelinamackevic parašė:
    Saremiai kas 8min ar vaziuoti jau i ligonine?

Sako reikia kas 5 min, bet as jusu vietoj vaziuociau. sekmes!!!

2. Deimantė 9 m. 1 mėn.

2018.09.24 19:41 (prieš 7 mėn.)

renata renata parašė:
    Pas mane ir panasi situacija. Bandziau graziuoju tai kuo su ja graziau tuo ji ozius didesnius rodo. Dabar stengiuosi jai oziuojasi grieztai pasakyti, bet mazyles ne…

Pradzia sunki, bet susitvarkys. Pas broli kai dukryte atsirado tai vyresnis brolis 4m sake ja sunus kai nieks nematys, bego laikas ir apsiprato greitai.

[email protected] parašė:
    Sveikos turiu jau klausimeli gal kuriai buvo teko pagimdyti pazaliavusi vaikeli turiu omeny zaliais vandenimis? Labai jaudinuosi nes man taip nutiko...

Na jus esat ligoninej, tad jei dabar viskas gerai manau ir bus gerai. Kelios drauges seniau buvo pagimdziusios kai buvo zali vandenys ir viskas tvarkoj

evelinamackevic parašė:
    Saremiai kas 8min ar vaziuoti jau i ligonine?

Jei laukti galit ir ligonine netoli tai as vietoje jusu dar namuose pabuciau, savoj aplinkoj tikrai geriau ir maziau streso. Su pormagime vaziavau kai buvo kas 4min mazdaug, tada rado 7cm atsidaryma. Tad nebedaug reikejo ten laukti, del to labai dziaugiuosi.

Sergant, kosejant man ne viena karta labai padejo inhaliuotis su paprastu vandeniu 10min kas valanda, jau po dienos budavo pagerejimas. Tiek nepadedavo kvepavimas su fiziologiniu, soda ar eteriniais aliejais, nes su visais siais negali tiek daznai kvepuot kaip su paprastu vandeneliu, labai gerai sudrekindavo, o seniau kosuliai uzsitesdavo visada 3sav.

1
  3. 2018.09.24 20:08 (prieš 7 mėn.)

Sveikos turiu jau klausimeli gal kuriai buvo teko pagimdyti pazaliavusi vaikeli turiu omeny zaliais vandenimis? Labai jaudinuosi nes man taip nutiko...

Mano pirmagimio buvo žali vandenys, bet viskas gerai, vaikelis sveikas, nesijaudinkite nebūtinai turi būti kažkas blogo

4. 2018.09.24 22:07 (prieš 7 mėn.)

Mano pirmagimis ir gime su zaliais vandenukais ir viskas buvo gerai tik jis ju buvo irijes ta as labiau issigandau kai jais atpyle bet siaip viskas puikiai jokiu nesklandumu dabar jau vosas 3m vyrukas😀

5. Nikolas 7 m. 5 mėn.

2018.09.24 22:14 (prieš 7 mėn.)

Mano abu vaikučiai gimė su žaliais vandenim. Pirmas su žalesniais, nei mergytė dabar. Ir abu gavo 10 Apgar. Ir viskas su jais gerai! Man atrodo, kad dėl žalių vandenų gali būti kažkokių komplikacijų, bet tikrai nebūtinai! Jei neramu - paklauskit daktarų.

6. 2018.09.24 23:01 (prieš 7 mėn.)

Prisikakino i vandenukus ir tiek, kiti tik gime pakakoja 🤷‍♀️ Cia nereiskia, kad “praruge” buvo 😊

7. 2018.09.24 23:22 (prieš 7 mėn.)

renata renata parašė:
    Pas mane ir panasi situacija. Bandziau graziuoju tai kuo su ja graziau tuo ji ozius didesnius rodo. Dabar stengiuosi jai oziuojasi grieztai pasakyti, bet mazyles ne…

Kaip kitos problemų turi su naujagimiams, tai mes - su vyresniais vaikučiais. Aš ir tik griežtai bandau šnekėti, nes graziuoju išvis neįmanoma, bet jau toks bendravimas mūsų man pabodo:/ tikiuosi greitai praeis ši fazė jiems

1
  8. Mes kartu 6 m. 6 mėn.

2018.09.25 01:16 (prieš 7 mėn.)

Mano vyresnelis irgi visai pabludes, jis ir anksciau oziuku turejo, nu bet paskutinem savaitem isvis nuolat kazko reikalauja rekdamas ir verkdamas, zyzia ir zyzia..tikrai sunku, atrodo kad ir ka bedaryciau neitinku jam niekaip. Ir dar atrodo labiau mamos jam reikia, nuolat ima mane uz rankos ir vedasi kazkur, ypac sunku mazyle maitinti, atsisedu su mazyle ant ranku, o dickis ateina ir tempiasi mane uz rankos, kad eiciau su juo

9. 2018.09.25 01:50 (prieš 7 mėn.)

Arinaa parašė:
    Labu mamukai :* kaip sekasi? Ar jaučiat vaiko augimo šiuolius? Ir kaip maitinat naktim pagal laikroduką keliat ar leidžiat pačiai pradėti keltis? Ir kokiais laikk i…

Po kol kas augimo suoliu nepastebiu, keliam visad kas 3val, diena dazniau buna😊 pas mus yra taip kaip tik preina 3val mazoji pradeda niurzgeti ir reikia ja kelt, nes kitu atveju visus maitinimus pramiegos, o peralkus nebezino ar zyst ar miegot, tai taip ir stengiames kas 3val keltis pavalgyt😊 siandien antra karta buvom lauke, tai is po lauko vaiko pamaitint neina😂atrodo neprivalgo, nors beveik miega bet iesko papo ir zirzalioja😃

1
  10. 2018.09.25 02:27 (prieš 7 mėn.)

Modestina99 parašė:
    Po kol kas augimo suoliu nepastebiu, keliam visad kas 3val, diena dazniau buna😊 pas mus yra taip kaip tik preina 3val mazoji pradeda niurzgeti ir reikia ja kelt, ne…

Jetau po lauko arba ilgesnio miego ir mum taip pat

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras