2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 2018.09.25 19:01 (prieš 3 sav.)

bestarlet parašė:
    Pasidalinkite, kiek laiko zinda jusu naujagimiai?

Maniskis zinda labai ivairiai nuo 10 min iki 25 min bet labai sunku pazadinti nenori keltis tai vargas kol isiulau. Kartais uzeina kad tiesiog klykia neima kruties. Prie to paties dar pilvo putimas prasidejo didelis...

2. 2018.09.25 19:37 (prieš 3 sav.)

O kada jau skaitosi ištuštinta krūtis ir duodat kitą? Pas mane suminkštėja krūtis ir tada jis vos ją paima, vos į siūlau, o kartais ir ne, nors paspaudus pienukas bėga.. Duočiau kitą krūtį, bet reikia to riebesnio pienuko. Tai va, nzn kada keist krūtį o šiandien visai nuo papulių nenulipa, zirzia ir migdosi su pupuliu, nzn kas, gal mėnulis

3. 2018.09.25 19:48 (prieš 3 sav.)

Gal padėsit O kada jau skaitosi ištuštinta krūtis ir duodat kitą? Pas mane suminkštėja krūtis ir tada jis vos ją paima, vos į siūlau, o kartais ir neįsiūlau, tada duodu kitą, nors paspaudus pienukas bėga.. Tai kažin mes prarandam tą riebesnį pienuką ar ne? Tai va, nzn kada keist krūtį o šiandien visai nuo papulių nenulipa, zirzia ir migdosi su pupuliu, kakoja skystai, viduriuoja ir su garsu, lyg pasiriesdamas, tai čia gal dėl to? Blogai?

4. 11 m. 5 mėn.
    17 m. 9 mėn.

2018.09.25 21:02 (prieš 3 sav.)

Sveikutės
    Aš maitinu kas 3 val. Yra išmiegojus naktį ir 6 val. Nežadinau, nes.... tiesiog pati miegojau ir buvo be galo ir keista ir pikta ir skaudu ant savęs, kad užmigo mažylė 12 nakties o kai prabudom.... buvo jau 6 ryto, bet... paskui galvoju ai.... jei soti buvo tai ir snaudė, nepažadinau tai nepažadinau plius... kai maitinimas kol kas dar vis kelią didžiulįįįį skausmą pailsėjo mano krūtinė ir aš pati psichologiškai
    Mano krūtį ima gerai, daug valgo, daug ryja, skaičiuoju gurkšniukus, apie 180 nuryja per 20-30 min bet....ji dažnai tuštinasi, 9 k per parą na kaskart valgydama tai.... tuomet kanda, muistos, ko pasekoje ir nukramto mane.... krūtinė ir prieš ir po maitinimo tvinkčioja, jau dedu kopūstų lapus, nes per tą skausmą šnd jau net vairo pasukti nėjo į vaistinę vykstant....su antspeniais neima, pirkaus trejus, dydžiai skirtingi, sakau gal kurie įtiks, bet... ne, tad lieka ir tokiau maitinti besimuistančią ir besituštinančią :)))
    Pučia pilvuką panelei, nors maistą prisižiūriu atrodo ir geriu daug vandens tai sab simplex šnd nupirkau 5 buteliukus :))) gal nebepūs pilvelio ir nebekandžios manęs ji valgant, tuomet maitinimas gal pagaliau vyks be maldų, mano ašarų ir įsikibimo į lovos kraštus ir virs palaima
    Atsiprašau, kad surašiau visą istoriją

4
  5. 2018.09.25 21:12 (prieš 3 sav.)

egluzel parašė:
    Gal padėsit O kada jau skaitosi ištuštinta krūtis ir duodat kitą? Pas mane suminkštėja krūtis ir tada jis vos ją paima, vos į siūlau, o kartais ir neįsiūlau, …

Manoji tai isspjauna papuli, pasnaudzia kelias minutes ir tada jau duodu is kitos krutines😊taip valgom nuo gimimo, stresavau galvojau gal kokia nenormali esu nes is abieju maitinu vieno maitinimo metu, tai midwife sake kad nevisi tik is vienos valgo, vaikai pasirenka patys😊maniske valgo irgi nuo 10-15min iki 25-30min is vienos kruties😊ziurekit pagal ismatas jei Jose yra tokiu kaip granulyciu tai zinokit neprarandat to riebesnio pienuko, vadinasi jusu pienas yra riebus😉😊o "viduriuoja" tai cia normalu,nes ju viduriukai kitaip reaguoja i mamos piena, svarbu kad butu tu granulyciu ismatos nebutu nederamos spalvos ir tasios, kitaip vaikiukas kakos Kai ji primaitinsit, Kai jau valgys koseles😉musiske irgi atrodytu viduriuoja kartais net susiriecia ar steni bet cia normalu, zinoma jei tik kyla dvejoniu pasiteraukit pas vaiku daktara😊pasigyriau kad mes Dar augimo suoliu neturim, ir ka siandien visa diena kaip zuikis numiega 10min ir atrodo net nemaitinau jos tarsi isbadejusi😃😃😃vaikas tarsi prisiklijavo prie papo😃😃😃ziuresim kokia naktis lauks ar taip pat tokia nerami🤔

6. Emilis 6 sav.

2018.09.25 22:46 (prieš 3 sav.)

Modestina99 parašė:
    Taip nes, visu pirma po k skiepo 10dienu i lauka eiti negalejom, o paskiau orai vien lijo vejuota bjauru...zodziu nenusiseke su oru, o dabar keliaujam i lauka kaip …

Jūs uk ir pamenu ar ne? Mes irgi, tai su lauku irgi tokie reikalai 🙈 aną savaitę nu tokie uraganai, lietus baisiausias, kur jau ten vesi tą vabaliuka į tą lauką, pačiam baisu buvo kad nenunestu 😁😁😁

2
  7. 2018.09.25 23:32 (prieš 3 sav.)

Pika-Boo parašė:
    Jūs uk ir pamenu ar ne? Mes irgi, tai su lauku irgi tokie reikalai 🙈 aną savaitę nu tokie uraganai, lietus baisiausias, kur jau ten vesi tą vabaliuka į tą lauką, pa…

Taip mes uk😉😊tikrai sutinku, ir dabar oras labai vejuotas,bet ryt pranesa 20laipsniu tai taip smagu kad kelias dienas siluma pasilepins ir mazyle😊😊😊

8. 1 m. 2 mėn.

2018.09.26 02:54 (prieš 3 sav.)

Modestina99 parašė:
    Manoji tai isspjauna papuli, pasnaudzia kelias minutes ir tada jau duodu is kitos krutines😊taip valgom nuo gimimo, stresavau galvojau gal kokia nenormali esu nes …

Pilnatis! Visim žiūriu leliai neramūs šian

1
  9. Emilis 6 sav.

2018.09.26 04:20 (prieš 3 sav.)

Zivile34 parašė:
    Sveikutės
    Aš maitinu kas 3 val. Yra išmiegojus naktį ir 6 val. Nežadinau, nes.... tiesiog pa…

Mes irgi savojo specialiai nezadinam, tik kad jis pas mus reguliariai keliasi kas 3val ar kas 2val, kaip jau jis isalksta 😊 ir tada jam valgis turi būti čia ir dabar, nes kitaip tokias sirenas paleidzia 😁 tustinasi mūsų berniukas irgi labai daug, kaio jus sakė maitinant prisidaro, miegant daro, bezdalioja daug. Irgi pilveli papucia jam, bet jau net nežinau ką daryt su tuo maistu tai tiesiog zinokit žiūriu kiek galiu į jau kaip yra taip, taikosi jų organizmas prie visko dabar tai vieniems mažiau kitiems daugiau tuos pilvelius paskauda. Dėl maitinimo tai esat beveik mano likimo drauge sakyciau 😬 panasi istorija....nuo to dažno maitinimo ir maziuko pasimuistymu mano speneliai irgi tokie sutrūkinėjo, tokie skaudus, kad jau kai paduodi atrodo apsisysiosi iš skausmo... Aš bandžiau antspenius irgi, bet man irgi nepadejo, maziukas ėmė su jais bet tiesiog nepatrauke pienuko ir liko nevalges. Bandžiau tarpe kompresai dėti, vaistais tepti, bet nieko. Nu tai žinokit ką, va para laiko nusitraukineju pienuka ir duodu iš buteliuko. Labai nenorejau bet jau nebegalejau. Bet zinokit va, ryte vėl pradesiu kruti duoti nes su multi mam kompresais ir tepaliukai labai gražiai jie man uzsitrauke, o buvo vienoj vietoj ant abiejų lyg gabaliukas odos iskrites. 😬😖 tai va pasigydziau ir tęsiu maitinimą vėl tikiuos sėkmingai, gal nebenugriaus maziukas taip. Tas nusitraukonejomas aisku ir laiko daug atima ir nėra patogu ir kazkaio nesmagu ant dusios, bet kitaopbjau nebegalėjau. Tikiuos jums susitvarkys kazkaip sitas reikaliukas ir laimingai maitinsit. Nes man viskas jau kainos butu faina labai, jei ne tos krutys. Bet mes esam super moterys ir viskas mums pavyks..!!! Laikau kumscius 😊🤗

6
  10. 2018.09.26 06:22 (prieš 3 sav.)

Modestina99 parašė:
    Manoji tai isspjauna papuli, pasnaudzia kelias minutes ir tada jau duodu is kitos krutines😊taip valgom nuo gimimo, stresavau galvojau gal kokia nenormali esu nes …

Jo, kakučiai su granulėmis, tai tada viskas OK. Dėkui, nurimau nes aš irgi krūtis kaitaliojau, kad tik paimtų 👍dabar jau lyg sistemą turim, bet ne visad ir su ja pavyksta - stengiuosi duoti tą pačią krūtį, jei nepraėjo valanda po maitinimo.
    Pasidžiaugsiu, kad šiąnakt miegojom super, kai dieną nuo papulio nenulipom

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
8,00 €
1,00 €
68 | 3-6 mėn.
5,00 €
98 | 2.5 - 3 m.