2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2019.05.03)

1. Ugnius 6 m. 1 mėn.

2018.09.26 12:36 (prieš 9 mėn.)

Zirniukas2018 parašė:
    26d. 2h50min. Gime musu dukryte. 53cm. 3800kg. Atvaziavom su skausmais bet galvojau tik patikrinimui o pasirodo buvo 7cm atsiverimas😂 20min truko gimdymas.

Sveikinimai, kaip smagu girdeti kad viskas taip greitai o man toks jausmas kad as ir spalio sulauksiu

1
  2. 11 m. 8 mėn.

2018.09.26 12:40 (prieš 9 mėn.)

Zirniukas2018 parašė:
    26d. 2h50min. Gime musu dukryte. 53cm. 3800kg. Atvaziavom su skausmais bet galvojau tik patikrinimui o pasirodo buvo 7cm atsiverimas😂 20min truko gimdymas.

Sveikinimai!!! Sauni istorija

3. 2018.09.26 13:21 (prieš 9 mėn.)

Labai skauda galva !!!!!!!!!!!! Ar galima gerti kokius nors vaistus? Maitinu krutine

4. 2018.09.26 13:46 (prieš 9 mėn.)

Zirniukas2018 parašė:

Sveikinimai 🌷 na Jums ir pasisekė 😁

1
  5. 2018.09.26 14:06 (prieš 9 mėn.)

Mamytes, patarkit, nebezinau kaip daryt. Terminas buvo 23 d. Vakar gyd.israse siuntima, vaikeliui viskas ok, ir vandenu daug, bet nei issilygino kaklelis nei prasiveres. Sake galiu vaziuoti i ligonine prasytis paguldoma nes itariama makrosomija (didelis vaisius). Tariausi su akusere, sake galiu daryt kaip noriu, arba klausyt gyd. Arba laukt bent savate, gal naturalei prasides. Sako per savaite nelabai kas pasikeis ir jei jau didutis tai daug ir nebepriaugs. Gal kuri savavaliskai lauke po termino? Labai nenori nei cezario nei skatinimo

6. 2018.09.26 15:29 (prieš 9 mėn.)

egluzel parašė:
    Ar pirkotės diržus po gimdymo pilvui/gimdai, kad suspaustų? Ar pasiteisino? Aš nesipirkau, bet dabar žiūriu, kad gal be reikalo Aišku, dar ir lašinukas ant pilvo…

Nepirkau. Klausiau gyd kuri dare man cp sake nereikalinga, po triju savaiciu geriau sake pradeti po truputi daryti pratimus pilvo raumenim stiprinti, bet nepersistengti.

7. 2018.09.26 15:31 (prieš 9 mėn.)

Zirniukas2018 parašė:

Sveikinu 💐

8. Berniukas 6 m. 7 mėn.

2018.09.26 15:47 (prieš 9 mėn.)

bembita parašė:
    Mano vyresnelis irgi visai pabludes, jis ir anksciau oziuku turejo, nu bet paskutinem savaitem isvis nuolat kazko reikalauja rekdamas ir verkdamas, zyzia ir zyzia..…

Pas mus tas pats, vidurinėlio reakcija į brolį siaubinga kai parsivežiau, klykė isteriškai, po to vis graudinosi... Valgo, ašaros kapsi, vėl kūkčioja, kad "ne lėlė". Manęs nepripažino, traukėsi tolyn dabar jau kiek ramiau reaguoja, bet vis tiek vis liepia lėlę išvežti, labai dirglus, vos kas ir verkia, o vakarais iš viso isterijos dėl nieko užeina... stengiuosi neakcentuoti leliuko, maitindama einu, kur jam reikia ir pan., kad kuo lengviau adaptuotųsi, suprastų, kad manęs niekas nepagrobė

Ir dar norėjau paklausti - ar kuriai PO gimdymo skauda gaktikaulį? Kad nėštumo metu būna skauda, esu girdėjus, bet kad po gimdymo... jaučiu, kad jis mane visą išdraskė :/ einu išsižergus kaip tos babytės, skauda ir pvz. lipant iš lovos, stojantis. Kažin, tai normalu, ar reikia kreiptis į gydytojus

9. 2018.09.26 15:48 (prieš 9 mėn.)

viktorija.ga parašė:
    Mamytes, patarkit, nebezinau kaip daryt. Terminas buvo 23 d. Vakar gyd.israse siuntima, vaikeliui viskas ok, ir vandenu daug, bet nei issilygino kaklelis nei prasiv…

Jei gerai abu jauciates ir kantrybe dar nesibaige tai palaukit man viena gyd patikrino pirmadieni sake kaklelis nepasiruoses visai, o po 4dienu kita gyd sake jau mnkstas, trumpas ir prasiveres

10. 1 m. 6 mėn.

2018.09.26 16:22 (prieš 9 mėn.)

Klausymas pagimdziusioms , mums greit 2savaites naudoju misinuka NaN 1 , nes savo pienuko neturiu, gal kuriai buvo ,kad vaikuciui uzkietejo viduriai , kaip jam atlaisvint? Aciu is anksto

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.