2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2019.05.03)

1. 2018.11.20 05:08 (prieš 8 mėn.)

karinule19 parašė:
    Tai, kad jis ir diena nelabai miega tik po pusvalanduka nusnaudzia ir viskas. O vakar neleidom miegoti, tai jis dar veliau uzmigo. Net nezinau ka daryt

Kiek laiko būdrauja tarp miegų? Mano mažylė dieną miega tris poguliukus, vieną ilgesnį 2,5h per pietus ir du trumpesnius max 1-1,5h. Per puetus tiek gal ir nemiegotų, tai visad vežime (ten geriau miegasi), lauke vaikštom ar balkone išnešu. Jūsų lelius matyt pervargsta, todėl ir neužmiega. Bandykit dieną reguliuot kad miegai būtų ilgesni (jei reikia gulėkit šalia, ar ant rankų migdykit) ir kad būdravimas būtų maždaug 1,5h tarp miegų

1
  2. 2018.11.20 10:13 (prieš 8 mėn.)

Ange89 parašė:
    Dare echo pagal echo pasake viskas gerai 🤔

Mes ketvirtadienį einam į echo, įdomu, ką sakys..

3. 2018.11.20 10:47 (prieš 8 mėn.)

vita_p parašė:
    Tokie ilgi būdravimo tarpai? Neįtikėtina kad tiek toks mažiukas sugeba išbūti. Ir tik vienas miegas dieną? Trys miegai dar ilgokai turėtų būti, prie vieno miego tik…

As zinau, kad jie turi daugiau miegot, bet pasakykit kaip ta padaryt? Baltas triuksmas neveikia, nesiojimas irgi ne. Vat kai ateina tas metas kada jau miegos ji kuo ramiausiai uzmiega aisku ne lovytej, o miega ant ranku, nes kitaip visai nemiegotu. Ji siaip prie (.) pasnaudzia, pirma pavalgo, o tada apsiziojus snaudzia. Naktim ji man miega tokiais intervalais 3 val, 3 val, iki 2 val ir tada keli miegojimai po 1 val. Diena pietu ismiega 3 val. Tai bendras valandu skaicius panasiai ir gaunasi. Ji man anksciau pietu isvis neuzmigdavo, man dziaugsmas, kad bent tiek pamiega. Ka reiskia, kad miegotu 7 val. nezinau, nes niekada taip nera buve

4. 11 m. 8 mėn.

2018.11.20 10:59 (prieš 8 mėn.)

Asn. parašė:
    As zinau, kad jie turi daugiau miegot, bet pasakykit kaip ta padaryt? Baltas triuksmas neveikia, nesiojimas irgi ne. Vat kai ateina tas metas kada jau miegos ji kuo…

Zinokit cia vienetai tik ismiega 7 val

3
  5. 2018.11.20 11:43 (prieš 8 mėn.)

Katt parašė:
    Kiek laiko būdrauja tarp miegų? Mano mažylė dieną miega tris poguliukus, vieną ilgesnį 2,5h per pietus ir du trumpesnius max 1-1,5h. Per puetus tiek gal ir nemiegot…

Buna budrauja po 1-2val, o po to nusnaudzia kokia 15-30min, ir vėl akytės, kaip sagutės buna. Jau ir ant ranku supuoju, kad tik ilgiau pamiegotu, bet jis neužmiega. Buna, kad diena pamiega 1valandele, bet kaf ismiegotu 2-3vakandas tai buna stebuklas.

6. 2018.11.20 14:10 (prieš 8 mėn.)

Oka3 parašė:
    Zinokit cia vienetai tik ismiega 7 val

Maniškė būna jeigu užmiega 9 vakare, tai tik pavalgyti keliasi 3 nakties, poto vėl kas 2-3 val keliasi, gerai kad turim vieną ilgą miegelį

7. 2018.11.20 14:21 (prieš 8 mėn.)

vita_p parašė:

Pagal sia knyga, nuo 18 men nebereikia pogulio?

8. 2018.11.20 15:20 (prieš 8 mėn.)

Sakykite nuo ko galetu but
    Pas daktare keliausim ketvirtadieni

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.11.20 15:42 (prieš 8 mėn.)

Kristina415 parašė:

M

Kristina415 parašė:

man panasu i pienlige, paziurekit google vaizdus “diaper thrush”

10. 2018.11.20 15:52 (prieš 8 mėn.)

Liustra parašė:
    M

Nes net nebezinau ka daryt pradziai buvo paraude galvojau sunta tai pastoviai darem oro vonias isbandziau bepanten pataisas sudokrema pakeiciau gal jau 5 rusiu pampius siandien ziuriu jau ir nugaryte isberta(1foto) jauciuosi tokia beviltiska ogi jau 3vaikuti auginu🤦🤦🤦

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.